GraniteShares Advisors LLC دارای موقعیت ۶۸۱۰۰۰ دلاری در سیسکو سیستمز است. (NASDAQ: CSCO) – Big 24 NewsGraniteShares Advisors LLC دارایی خود را در سهام Cisco Systems, Inc کاهش داد. (NASDAQ: CSCO – Rating Received) بر اساس آخرین افشای آن در کمیسیون بورس و اوراق بهادار، در سه ماهه دوم ۱۹.۵ درصد افزایش یافت. این صندوق پس از فروش ۳۸۶۲ سهم در طول سه ماهه، ۱۵۹۹۰ سهم از ارائه دهنده تجهیزات شبکه را در اختیار داشت. ارزش دارایی های GraniteShares Advisors LLC در سیستم های سیسکو بر اساس آخرین پرونده های SEC، ۶۸۱۰۰۰ دلار است.

بسیاری از سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی نیز اخیراً به سهام خود در CSCO اضافه یا کاهش داده اند. Norges Bank سهام جدیدی از سهام سیسکو سیستمز را در سه ماهه چهارم به ارزش تقریبی ۲,۴۹۲,۴۳۰,۰۰۰ دلار خریداری کرد. گروه پیشتاز در سه ماهه اول ۸.۹ درصد جایگاه خود را در سیسکو سیستم تقویت کرد. شرکت پایونیر گروپ مالک است اکنون ۳۶۸,۸۷۶,۹۵۳ سهم از سهام ارائه دهنده تجهیزات شبکه پس از خرید ۳۰,۱۸۱,۱۴۶ سهم اضافی در این مدت به ارزش ۲۰,۵۶۸,۵۷۸,۰۰۰ دلار است. BlackRock Inc سهام خود را در سیسکو سیستمز در سه ماهه چهارم ۳.۵ درصد افزایش داد. بلک راک اکنون مالک ۳۵۰,۴۰۴,۳۸۸ سهام از سهام ارائه‌دهنده تجهیزات شبکه به ارزش ۲۲,۲۰۵,۱۲۶,۰۰۰ دلار پس از به دست آوردن ۱۱,۸۰۴,۶۷۷ سهام اضافی در سه ماهه گذشته است. State Street Inc سهام خود را در سهام Cisco Systems Inc در سه ماهه اول ۲.۲% افزایش داد. استیت استریت شرکت اکنون مالک ۱۹۰،۱۴۲،۲۲۲ سهم از سهام ارائه دهنده تجهیزات شبکه به ارزش ۱،۶۰۲،۳۳۰،۰۰۰ دلار پس از خرید ۴،۰۱۷،۰۶۸ سهم اضافی در طول دوره است. سرانجام، Charles Schwab Investment Management Inc. این شرکت سهام خود را در سیسکو سیستمز در سه ماهه اول ۶.۱ درصد افزایش داد. شرکت مدیریت سرمایه گذاری چارلز شواب در حال حاضر ۵۳,۳۵۶,۱۴۱ سهم از سهام ارائه دهنده تجهیزات شبکه به ارزش ۲,۹۷۵,۱۳۹,۰۰۰ دلار پس از خرید ۳,۰۸۷,۲۹۴ سهم اضافی در طول دوره. ۷۱.۷۱ درصد سهام متعلق به مؤسسات سرمایه گذاری است.

ارتقاء و تنزل رتبه تحلیلگر

اخیراً چندین تحلیلگر تحقیقاتی در مورد این شرکت اظهار نظر کرده اند. گلدمن ساکس هدف قیمت خود را در سیسکو سیستمز از ۴۵.۰۰ دلار به ۵۰.۰۰ دلار افزایش داد و در گزارشی در روز پنجشنبه ۱۸ آگوست به سهام رتبه “خنثی” داد. کوین هدف قیمت خود را در سیسکو سیستمز از ۵۸.۰۰ دلار به ۶۰.۰۰ دلار افزایش داد و در یک گزارش تحقیقاتی در روز پنجشنبه، ۱۸ آگوست، به سهام رتبه “فوق العاده” داد. مورگان استنلی هدف قیمت خود را در سیسکو سیستمز از ۴۶.۰۰ دلار به ۴۸.۰۰ دلار افزایش داد و در یک یادداشت تحقیقاتی در روز پنجشنبه ۱۸ آگوست به سهام رتبه “برابر” داد. TheStreet در یک گزارش تحقیقاتی در روز چهارشنبه، ۱۵ ژوئن، Cisco Systems را از رتبه “b” به رتبه “c+” کاهش داد. در نهایت، Rosenblatt Securities هدف قیمت خود را در Cisco Systems از ۴۸.۰۰ دلار به ۵۳.۰۰ دلار افزایش داد و در یک یادداشت تحقیقاتی در روز پنجشنبه، ۱۸ آگوست، به شرکت رتبه “خنثی” داد. یک تحلیلگر تحقیقاتی سهام، سهام را با رتبه فروش رتبه بندی کرده است، ۹ نفر رتبه نگهداری و دوازده رتبه خرید به شرکت اختصاص داده اند. طبق گفته MarketBeat، Cisco Systems دارای رتبه متوسط ​​”خرید متوسط” و میانگین قیمت هدف ۵۳.۶۸ دلار است.

تراکنش های داخلی در سیسکو سیستمز

در اخبار دیگر، SVP Prat Bhatt 19168 سهم از سهام Cisco Systems را در معامله ای به تاریخ سه شنبه ۱۳ سپتامبر فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۴۴.۲۸ دلار و در مجموع ۸۴۸۷۵۹.۰۴ دلار فروخته شد. پس از فروش، معاون ارشد رئیس جمهور اکنون مالک ۳۸۱۵۸ سهام شرکت به ارزش ۱۶۸۹۶۳۶.۲۴ دلار است. این معامله در یک پرونده نظارتی در کمیسیون بورس و اوراق بهادار افشا شد که از طریق وب سایت SEC قابل دسترسی است. در اخبار مرتبط، معاون ارشد، پرت بات، ۱۹۷۲ سهم از سهام شرکت را در معامله ای به تاریخ سه شنبه ۱۳ سپتامبر فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۴۴.۲۸ دلار و ارزش کل ۸۴۸۷۵۹.۰۴ دلار فروخته شد. پس از این معامله، معاون ارشد اکنون دارای ۳۸۱۵۸ سهم در شرکت است که ارزش آن تقریباً ۱۶۸۹۶۳۶.۲۴ دلار است. این فروش در یک پرونده حقوقی در سازمان بورس و اوراق بهادار افشا شد که از طریق این لینک قابل دسترسی است. همچنین، ماریا مارتینز، مدیرعامل، ۴۶۷۴ سهم از سهام این شرکت را در معامله ای به تاریخ دوشنبه ۱۲ سپتامبر به فروش رساند. این سهام با قیمت متوسط ​​۴۶.۴۰ دلار و ارزش کل ۲۱۶۸۷۳.۶۰ دلار فروخته شد. پس از تکمیل این معامله، مدیرعامل هم اکنون دارای ۲۷۳۳۰۷ سهم در شرکت به ارزش ۱۲۶۱۴۴۴.۸۰ دلار است. افشای این فروش را می توان در اینجا یافت. طی ۹۰ روز گذشته، خودی ها ۵۶,۳۱۷ سهم از سهام شرکت را به ارزش ۲,۶۱۲,۰۴۲ دلار فروخته اند. ۰.۰۲ درصد از سهام این شرکت متعلق به افراد داخلی است.

معاملات سیسکو سیستمز ۳.۲ درصد افزایش یافت

نزدک: CSCO روز سه شنبه با قیمت ۴۱.۲۹ دلار افتتاح شد. این شرکت دارای ارزش بازار ۱۶۹.۶۵ میلیارد دلار، نسبت PE 14.64، نسبت قیمت به درآمد ۱.۹۹ و بتای ۰.۹۵ است. میانگین متحرک ۵۰ روزه این سهام ۴۴.۶۶ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۴۶.۶۹ دلار است. Cisco Systems, Inc. Register. پایین ترین قیمت ۱۲ ماهه ۳۹.۹۶ دلار و بالاترین قیمت ۱۲ ماهه ۶۴.۲۹ دلار. نسبت فعلی شرکت ۱.۴۳، نسبت سریع ۱.۳۳ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۲۱ است.

Cisco Systems (NASDAQ: CSCO – Get Rating) آخرین نتایج درآمد سه ماهه خود را در روز چهارشنبه ۱۷ آگوست منتشر کرد. ارائه‌دهنده تجهیزات شبکه درآمدی معادل ۰.۷۴ دلار به ازای هر سهم در سه ماهه گزارش کرده است که بالاتر از برآوردهای تحلیلگران ۰.۷۳ دلار در ۰.۰۱ دلار است. سیسکو سیستمز بازده سهام ۳۱.۱۲% و حاشیه خالص ۲۲.۹۱% داشت. درآمد این شرکت در سه ماهه ۱۳.۱۰ میلیارد دلار در مقایسه با انتظارات تحلیلگران ۱۲.۷۸ میلیارد دلار بود. در مدت مشابه سال گذشته، این شرکت ۰.۷۶ دلار به ازای هر سهم درآمد کسب کرد. درآمد سه ماهه سیسکو سیستمز نسبت به مدت مشابه سال قبل ۰.۲ درصد کاهش یافته است. تحلیلگران طرف فروش انتظار دارند شرکت سیسکو سیستمز. ۳.۱ سود هر سهم برای سال مالی جاری ثبت خواهد شد.

سیسکو سیستم توزیع سود سهام را اعلام کرد

این شرکت اخیرا سود سه ماهه خود را اعلام کرده است که در روز چهارشنبه ۱۴ مهر ماه پرداخت می شود. سهامداران رکورد در روز چهارشنبه، ۵ اکتبر، ۰.۳۸ دلار سود نقدی دریافت خواهند کرد. این نشان دهنده سود سهام ۱.۵۲ دلاری نسبت به سال گذشته و بازدهی ۳.۶۸٪ است. تاریخ تقسیم این سود سه شنبه ساعت ۱۳ بعد از ظهر می باشد. بازده سود سهام سیسکو سیستمز در حال حاضر ۵۳.۹۰ درصد است.

مشخصات سیستم های سیسکو

(رتبه گرفتن)

سیسکو سیستمز، شرکت این شرکت طراحی، تولید و فروش شبکه های مبتنی بر IP و سایر محصولات مرتبط با صنایع مخابرات و فناوری اطلاعات در قاره آمریکا، اروپا، خاورمیانه، آفریقا، آسیا و اقیانوسیه، ژاپن و چین می باشد. پلتفرم‌های زیرساختی، از جمله سوئیچینگ شبکه، مسیریابی، فناوری‌های بی‌سیم و محصولات مرکز داده را ارائه می‌کند که برای همکاری با یکدیگر برای ارائه قابلیت‌های شبکه، انتقال داده و/یا ذخیره‌سازی طراحی شده‌اند.

همچنین ببینید

فصلنامه مالکیت شرکتی سیستم‌های سیسکو (NASDAQ: CSCO)

اخبار و نقدهای روزانه سیسکو را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا یک خلاصه روزانه مختصر از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران سیسکو سیستم و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.