Hallmark Capital Management Inc. او ۲۴.۳۷ میلیون دلار در سیسکو سیستمز، شرکت دارد. (NASDAQ: CSCO)Hallmark Capital Management Inc. موقعیت تلفیقی در Cisco Systems, Inc. (NASDAQ: CSCO – Rating Received) طبق آخرین ثبت ۱۳F در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) در سه ماهه اول ۱.۵ درصد افزایش یافت. این صندوق پس از خرید ۶۲۸۰ سهم اضافی در طول سه ماهه، ۴۳۷۰۸۸ سهم از سهام ارائه دهنده تجهیزات شبکه را در اختیار داشت. سیسکو سیستمز ۲.۰ درصد از پرتفوی Hallmark Capital Management را به خود اختصاص داده است و این سهام را به هشتمین شرکت بزرگ خود تبدیل می کند. مالکیت Hallmark Capital Management Inc. در سیسکو سیستمز در پایان سه ماهه گذشته ۲۴,۳۷۲,۰۰۰ دلار ارزش گذاری شد.

تعدادی دیگر از صندوق های تامینی نیز اخیرا سهام CSCO را خریداری و فروخته اند. Ballast Advisors LLC سهام خود را در سیسکو سیستمز در سه ماهه اول ۴.۰ درصد افزایش داد. Ballast Advisors LLC اکنون پس از خرید ۳۳۴ سهم اضافی در طول دوره، مالک ۸۶۳۲ سهم از سهام ارائه دهنده تجهیزات شبکه به ارزش ۴۸۱۰۰۰ دلار است. مشاوران مالی توبیاس در سه ماهه چهارم سهام جدیدی از سهام سیسکو سیستمز را به ارزش ۱,۰۶۲,۰۰۰ دلار خریداری کردند. Fortem Financial Group LLC سهام خود در سیسکو سیستمز را در سه ماهه اول ۸.۶ درصد افزایش داد. Fortem Financial Group LLC اکنون مالک ۳۵۶۳۱ سهم از سهام ارائه دهنده تجهیزات شبکه به ارزش ۱۹۸۷۰۰۰ دلار پس از به دست آوردن ۲۸۳۲ سهم اضافی در سه ماهه گذشته است. Pure Financial Advisors LLC سهام خود را در Cisco Systems Inc در سه ماهه اول ۴.۹ درصد افزایش داد. Pure Financial Advisors LLC اکنون پس از تصاحب ۲۸۷ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، مالک ۶۱۹۵ سهم از سهام ارائه دهنده تجهیزات شبکه به ارزش ۳۴۵۰۰۰ دلار است. در نهایت، Harbour Investment Advisory LLC سهام خود را در Cisco Systems Inc در سه ماهه اول ۱.۲ درصد افزایش داد. Harbor Investment Advisory LLC اکنون پس از خرید ۳۳۸ سهم اضافی در سه ماهه گذشته، ۲۷۵۵۴ سهم از سهام ارائه دهنده تجهیزات شبکه به ارزش ۱۵۳۶۰۰۰ دلار را در اختیار دارد. سرمایه گذاران نهادی ۷۳.۱۸ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

خرید و فروش داخلی سیسکو

در خبری دیگر، ماریا مارتینز، مدیرعامل، ۳۶۲۸ سهم از سهام این شرکت را در معاملاتی در روز دوشنبه ۲۳ می فروخت. این سهام با میانگین قیمت ۴۳.۳۴ دلار و ارزش کل ۱۵۷۲۳۷.۵۲ دلار فروخته شد. پس از فروش، مدیرعامل اکنون صاحب ۲۹۵۳۰۵ سهم از سهام شرکت به ارزش ۱۲۷۹۸۵۱۸.۷۰ دلار است. این فروش در یک پرونده نظارتی در کمیسیون بورس و اوراق بهادار افشا شد که از طریق وب سایت SEC قابل دسترسی است. در دیگر اخبار Cisco Systems، SVP Prat Bhatt 3700 سهم از سهام این شرکت را در معامله ای در روز دوشنبه ۲۳ می فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۴۳.۳۴ دلار و ارزش کل ۱۶۰۳۵۸.۰۰ دلار فروخته شد. پس از این معامله، معاون ارشد رئیس جمهور اکنون به طور مستقیم مالک ۸۰,۷۸۴ سهام شرکت به ارزش ۳,۵۰۱,۱۷۸.۵۶ دلار است. این معامله در یک پرونده SEC در دسترس از طریق وب سایت SEC فاش شد. همچنین، ماریا مارتینز، مدیرعامل، ۳۶۲۸ سهم از سهام این شرکت را در معامله ای به تاریخ دوشنبه ۲۳ می فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۴۳.۳۴ دلار و در مجموع ۱۵۷۲۳۷.۵۲ دلار فروخته شد. پس از اتمام معامله، مدیرعامل اکنون دارای ۲۹۵,۳۰۵ سهم در شرکت به ارزش ۱۲,۷۹۸,۵۱۸.۷۰ دلار است. افشای این فروش را می توان در اینجا یافت. طی سه ماهه گذشته، افراد داخلی ۲۵,۳۲۶ سهم از سهام شرکت را به ارزش ۱,۱۰۳,۱۵۹ دلار فروختند. در حال حاضر ۰.۰۲ درصد سهام در اختیار افراد داخلی است.

عملکرد قیمت سیستم های سیسکو

سهام سیسکو سیستمز روز پنجشنبه با قیمت ۴۴.۳۷ دلار افتتاح شد. این شرکت دارای نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۲۱، نسبت معاملات ۱.۴۹ و نسبت سریع ۱.۴۰ است. Cisco Systems, Inc. Register. پایین ترین قیمت در ۵۲ هفته ۴۰.۸۲ دلار و بالاترین قیمت ۵۲ هفته با ۶۴.۲۹ دلار. میانگین متحرک ۵۰ روزه این شرکت ۴۴.۲۳ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۵۱.۳۴ دلار است. این شرکت دارای ارزش بازار ۱۸۳.۷۳ میلیارد دلار، نسبت PE 15.48، نسبت قیمت به درآمد ۲.۲۶ و بتای ۰.۹۸ است.

Cisco Systems (NASDAQ: CSCO – Get Rating) آخرین داده های درآمد سه ماهه خود را در روز چهارشنبه، ۱۸ مه منتشر کرد. ارائه‌دهنده تجهیزات شبکه درآمد ۰.۷۸ دلاری به ازای هر سهم در سه ماهه را گزارش کرد که بالاتر از برآورد اجماع تحلیلگران از ۰.۷۷ دلار در ۰.۰۱ دلار بود. این شرکت در سه ماهه ۱۲.۸۴ میلیارد دلار درآمد داشت، در حالی که برآورد اجماع ۱۳.۳۳ میلیارد دلار بود. حاشیه خالص سیسکو سیستمز ۲۳.۲۸ درصد و بازده حقوق صاحبان سهام ۳۱.۲۲ درصد بود. در مدت مشابه سال گذشته، این شرکت ۰.۷۵ دلار به ازای هر سهم درآمد کسب کرد. تحلیلگران انتظار دارند که Cisco Systems, Inc. 3 EPS برای سال جاری ارسال می شود.

اعلام سود سهام سیسکو

این شرکت اخیرا سود سه ماهه خود را اعلام کرده است که در روز چهارشنبه ۲۷ تیر ماه پرداخت خواهد شد. سهامداران رکورد در روز چهارشنبه، ۶ جولای، سود نقدی ۰.۳۸ دلار دریافت خواهند کرد. این نشان دهنده سود ۱.۵۲ دلاری نسبت به سال گذشته و بازدهی ۳.۴۳ درصدی است. تاریخ پرداخت سود سه شنبه ۵ جولای است. درصد پرداخت سیسکو سیستمز در حال حاضر ۵۳.۳۳ درصد است.

تحلیلگران وال استریت رشد را پیش بینی کردند

CSCO موضوع تعدادی از گزارش های تحقیقاتی اخیر بوده است. بانک آمریکا قیمت هدف خود را در سیسکو سیستمز از ۶۲.۰۰ دلار به ۵۲.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی در روز پنجشنبه، ۱۹ مه، به سهام رتبه “خرید” اختصاص داد. TheStreet در یک گزارش تحقیقاتی در روز چهارشنبه، ۱۵ ژوئن، رتبه Cisco Systems را از “b” به “c+” کاهش داد. اوپنهایمر در گزارشی در روز پنجشنبه، ۱۹ مه، قیمت هدف خود را در سیستم‌های سیسکو از ۶۰ دلار به ۵۰ دلار کاهش داد و رتبه “ممتاز” را به این شرکت اختصاص داد. Rosenblatt Securities پوشش سیسکو را در یادداشتی تحقیقاتی در روز سه‌شنبه ۱۲ جولای آغاز کرد. آنها رتبه “خنثی” و قیمت هدف ۴۸ دلاری را برای شرکت صادر کردند. در نهایت، پایپر سندلر هدف قیمت خود را در سیستم‌های سیسکو از ۵۷ دلار به ۴۳ دلار کاهش داد و در یادداشتی تحقیقاتی در روز پنج‌شنبه، ۱۹ می، رتبه «خنثی» را به این شرکت اختصاص داد. یک تحلیلگر سهام را با رتبه فروش رتبه بندی کرده است، چهارده نفر امتیاز نگهداری و دوازده نفر رتبه خرید را به شرکت اختصاص داده اند. طبق گفته MarketBeat.com، Cisco Systems دارای رتبه اجماع “Hold” و میانگین قیمت هدف ۵۴.۲۳ دلار است.

مشخصات سیستم های سیسکو

(رتبه گرفتن)

سیسکو سیستمز، شرکت این شرکت شبکه های مبتنی بر IP و سایر محصولات مرتبط با صنایع مخابرات و فناوری اطلاعات را در قاره آمریکا، اروپا، خاورمیانه، آفریقا، آسیا و اقیانوسیه، ژاپن و چین طراحی، تولید و به فروش می رساند. پلتفرم‌های زیرساختی از جمله سوئیچینگ شبکه، مسیریابی، فناوری‌های بی‌سیم و محصولات مرکز داده را ارائه می‌کند که برای همکاری با یکدیگر برای ارائه قابلیت‌های شبکه، انتقال داده و/یا ذخیره‌سازی طراحی شده‌اند.

مقالات برگزیده

آیا می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری دارای CSCO هستند؟ برای اطلاع از آخرین پرونده های ۱۳F و معاملات داخلی برای Cisco Systems, Inc. از HoldingsChannel.com دیدن کنید. (NASDAQ: CSCO – رتبه‌بندی دریافت شد).

فصلنامه مالکیت شرکتی سیستم‌های سیسکو (NASDAQ: CSCO)

اخبار و نقدهای روزانه سیسکو را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه‌ای مختصر از آخرین اخبار و رتبه‌بندی تحلیلگران سیسکو سیستم‌ها و شرکت‌های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com را دریافت کنید.