Harbour Investment Advisory LLC دارایی های خود را در گروه گلدمن ساکس افزایش داده است. (NYSE: GS)Harbour Investment Advisory LLC سهام خود را در Goldman Sachs Group, Inc افزایش داد. (NYSE: GS – Get Rating) بر اساس جدیدترین پرونده ثبت شده آن در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) در سه ماهه دوم ۵.۴ درصد افزایش یافت. این صندوق پس از خرید ۱۲۹ سهم دیگر در این مدت، صاحب ۲۵۱۸ سهم در شرکت مدیریت سرمایه گذاری شد. دارایی Harbour Investment Advisory LLC در گلدمن ساکس در پایان آخرین دوره گزارش ۷۴۸,۰۰۰ دلار ارزش داشت.

سایر سرمایه گذاران نهادی نیز اخیراً تغییراتی در موقعیت خود در شرکت ایجاد کرده اند. NorthCrest Asset Management LLC سهام خود را در گروه Goldman Sachs 3.0% در سه ماهه دوم افزایش داد. NorthCrest Asset Management LLC اکنون مالک ۳۸۱۱۶ سهم از سهام شرکت مدیریت سرمایه گذاری به ارزش ۱۱۳۲۱۰۰ دلار پس از خرید ۱۱۱۰ سهم اضافی در سه ماهه گذشته است. Sabal Trust Co. سهام جدیدی در گروه Goldman Sachs در سه ماهه دوم به ارزش تقریبی ۲۹۷۰۰۰ دلار خریداری کرد. Western Wealth Management LLC سهام خود را در گروه گلدمن ساکس ۱۲.۲ درصد در سه ماهه دوم افزایش داد. Western Wealth Management LLC اکنون مالک ۵۶۴۷ سهم از سهام شرکت مدیریت سرمایه گذاری به ارزش ۱۶۷۵۰۰۰ دلار پس از خرید ۶۱۳ سهم اضافی در سه ماهه گذشته است. Wealth Advisors در Tampa Bay LLC سهام خود را در گروه Goldman Sachs 1.4% در سه ماهه دوم افزایش داد. Wealth Advisors of Tampa Bay LLC اکنون پس از خرید ۲۹۴ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، مالک ۲۱۲۳۴ سهم از سهام شرکت مدیریت سرمایه گذاری به ارزش ۶۳۰۷۰۰۰ دلار است. در نهایت، Plimoth Trust Co. این شرکت با مسئولیت محدود سهام خود را در گروه گلدمن ساکس ۱۰.۰ درصد در سه ماهه دوم افزایش داد. Plymouth Trust شرکت مالک است. LLC اکنون دارای ۵۳۸۶ سهم از سهام شرکت مدیریت سرمایه گذاری به ارزش ۱۵۹۹۰۰۰ دلار پس از خرید ۴۸۸ سهم دیگر در سه ماهه گذشته است. صندوق های تامینی و سایر سرمایه گذاران نهادی ۶۹.۰۸ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

تجارت خودی

در اخبار مرتبط، مدیر Goldman Sachs Group Inc. 110584 سهم از سهام این شرکت در معامله ای که روز چهارشنبه ۲۳ شهریور انجام شد. این سهام با قیمت متوسط ​​۲۷.۰۳ دلار در مجموع ۲۹۸۹۰۸۵.۵۲ دلار فروخته شد. پس از این معامله، مدیر اکنون به طور مستقیم مالک ۱,۲۰۰,۱۷۲ سهم در شرکت به ارزش تقریبی ۳۲,۴۴۰,۶۴۹.۱۶ دلار است. این معامله در پرونده در کمیسیون بورس و اوراق بهادار افشا شده است که در این لینک موجود است. در دیگر اخبار گروه گلدمن ساکس، فیلیپ آر. خزانه دار برلینسکی در معامله ای که در روز چهارشنبه ۱۰ اوت رخ داد، ۸۰۰۰ سهم از سهام را فروخت. این سهام با میانگین قیمت ۳۴۸.۶۲ دلار و ارزش کل ۲,۷۸۸,۹۶۰.۰۰ دلار فروخته شد. پس از اتمام فروش، خزانه دار اکنون دارای ۱۳۷۴۵ سهم در شرکت به ارزش تقریبی ۴۷۹۱۷۸۱.۹۰ دلار است. این معامله در سند ثبت شده در کمیسیون بورس و اوراق بهادار فاش شده است که در این لینک موجود است. همچنین مدیر Goldman Sachs Group Inc. تعداد ۱۱۰ هزار و ۵۸۴ سهم در معامله ای که روز چهارشنبه ۲۳ شهریور انجام شد. این سهام با قیمت متوسط ​​۲۷.۰۳ دلار با ارزش کل ۲۹۸۹۰۸۵.۵۲ دلار فروخته شد. پس از تکمیل فروش، مدیر اکنون مالک ۱۲۰۰۱۷۲ سهم از سهام شرکت به ارزش ۳۲۴۴۰۶۴۹.۱۶ دلار است. افشای این فروش را می توان در اینجا یافت. اینسایدرها در ۹۰ روز گذشته در مجموع ۷۹۳,۶۸۹ سهم از سهام شرکت را به ارزش ۲,۳۴۱,۳۷۴۲ دلار فروخته اند. ۰.۵۷ درصد سهام متعلق به افراد داخلی است.

عملکرد قیمت گروه گلدمن ساکس

GS روز دوشنبه با قیمت ۳۰۱.۹۷ دلار افتتاح شد. میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه سهام ۳۳۳.۰۸ دلار و میانگین متحرک ساده ۲۰۰ روزه آن ۳۲۰.۵۰ دلار است. این شرکت دارای نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۲.۳۴، نسبت معاملات ۰.۸۷ و نسبت سریع ۰.۸۷ است. گروه گلدمن ساکس با ۲۷۷.۸۴ دلار پایین ترین سطح یک ساله و ۴۲۶.۱۶ دلار بالاترین قیمت در یک سال گذشته را ثبت کرد. این شرکت دارای ارزش بازار ۱۰۳.۰۸ میلیارد دلار، نسبت قیمت به درآمد ۶.۸۳، نسبت قیمت به درآمد ۰.۶۹ و بتای ۱.۳۶ است.

گروه گلدمن ساکس NYSE: GS – Get Rating آخرین نتایج سود سه ماهه خود را در روز دوشنبه ۱۸ جولای منتشر کرد. این شرکت مدیریت سرمایه گذاری درآمد ۷.۷۳ دلاری به ازای هر سهم (EPS) را برای سه ماهه گزارش کرد که بالاتر از برآورد اجماع ۶.۹۹ دلاری با ۰.۷۴ دلار بود. گلدمن ساکس بازده سهام ۱۵.۸۹% و حاشیه خالص ۲۷.۷۵% داشت. این شرکت در سه ماهه ۱۱.۸۶ میلیارد دلار درآمد داشت، در حالی که تحلیلگران ۱۰.۷۰ میلیارد دلار تخمین زدند. در مدت مشابه سال گذشته، این شرکت ۱۵.۰۲ دلار به ازای هر سهم درآمد کسب کرد. درآمد گلدمن ساکس در این سه ماهه نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۲.۹ درصد کاهش داشت. به عنوان یک گروه، تحلیلگران انتظار دارند The Goldman Sachs Group, Inc. 34.18 سود هر سهم برای سال جاری.

گلدمن ساکس سود سهام را اعلام کرد

این شرکت اخیرا سود سهامی را اعلام کرد که در روز چهارشنبه ۱۰ مرداد ماه پرداخت شد. سرمایه گذاران بی سابقه در روز سه شنبه، ۲۶ جولای، سود نقدی ۲.۵۰ دلاری به ازای هر سهم دریافت کردند. تاریخ پرداخت سود سهام دوشنبه ۲۵ جولای است. نسبت پرداختی گروه گلدمن ساکس ۲۲.۶۱ درصد است.

تغییر رتبه تحلیلگر

تعدادی از تحلیلگران اخیرا گزارش هایی در مورد سهام GS منتشر کرده اند. ولز فارگو و شرکت هدف قیمت خود را در گلدمن ساکس از ۴۲۰.۰۰ دلار به ۳۸۰.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی در روز جمعه، ۱ ژوئیه، رتبه “اضافه وزن” را به سهام اختصاص داد. مورگان استنلی در گزارشی که در روز سه‌شنبه ۱۲ جولای منتشر شد، قیمت هدف خود را در گلدمن ساکس از ۴۱۸.۰۰ دلار به ۳۵۴.۰۰ دلار کاهش داد و رتبه‌ای «برابر» برای سهام قائل شد. BMO Capital Markets در گزارشی که در روز سه شنبه ۱۹ جولای منتشر شد، قیمت هدف خود را در گلدمن ساکس از ۴۷۵.۰۰ دلار به ۴۶۱.۰۰ دلار کاهش داد. بانک آمریکا در گزارشی در روز چهارشنبه ۲۹ ژوئن، گلدمن ساکس را از رتبه “خنثی” به رتبه “خرید” ارتقا داد و قیمت هدف خود را برای این شرکت از ۳۶۰.۰۰ دلار به ۳۸۰.۰۰ دلار افزایش داد. سرانجام، گروه Credit Suisse در گزارشی که در روز سه‌شنبه ۱۹ جولای منتشر شد، قیمت ۴۱۵ دلاری را برای گروه گلدمن ساکس تعیین کرد. یک تحلیلگر پژوهشی سهام را با رتبه فروش رتبه بندی کرده است، شش نفر امتیاز نگهداری و هشت نفر رتبه خرید را به سهام اختصاص داده اند. بر اساس داده های MarketBeat، گلدمن ساکس در حال حاضر رتبه اجماع “Hold” و قیمت هدف توافق شده ۴۱۰.۷۹ دلار را دارد.

درباره گروه گلدمن ساکس

(رتبه گرفتن)

گروه گلدمن ساکس، یک موسسه مالی، طیف وسیعی از خدمات مالی را به شرکت ها، موسسات مالی، دولت ها و افراد در سراسر جهان ارائه می دهد. این بانک در چهار بخش فعالیت می کند: بانکداری سرمایه گذاری، بازارهای جهانی، مدیریت دارایی، مصرف کننده و مدیریت ثروت.

ادامه مطلب

می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری GS را نگه می دارند؟ از HoldingsChannel.com برای آخرین پرونده های ۱۳F و معاملات داخلی برای Goldman Sachs Group, Inc. بازدید کنید. (NYSE: GS – Receiving Rating).

مالکیت شرکتی بر اساس سه ماهه برای گلدمن ساکس (NYSE: GS)

اخبار و نظرات روزانه گلدمن ساکس را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران گروه گلدمن ساکس و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com را دریافت کنید.