Highwoods Properties (NYSE: HIW) پس از کاهش رتبه تحلیلگر به پایین ترین سطح ۱۲ ماهه خود رسید – Big 24 خبرHighwoods Properties, Inc. (NYSE: HIW – Get Rating) پس از اینکه Trust Financial قیمت هدف خود را برای سهام از ۴۲.۰۰ دلار به ۳۹.۰۰ دلار کاهش داد، طی معاملات ظهر پنجشنبه به پایین‌ترین حد خود در ۵۲ هفته گذشته رسید. Trust Financial در حال حاضر دارای رتبه خرید سهام است. Highwoods Properties با ۲۹.۶۱ دلار و آخرین بار با ۲۹.۶۱ دلار با حجم ۸۵۰۵۵ سهم معامله شد. سهام قبلاً در ۳۰.۳۵ دلار بسته شده بود.

سایر تحلیلگران تحقیقات سهام نیز گزارش های تحقیقاتی در مورد سهام منتشر کرده اند. TheStreet در گزارشی که در روز جمعه، ۱۷ ژوئن منتشر شد، سهام Highwoods Properties را از رتبه “b-” به رتبه “c+” کاهش داد. Credit Suisse Group در گزارشی که در روز چهارشنبه ۲۲ ژوئن منتشر شد، سهام های Highwoods Properties را پوشش داد. آنها رتبه “خنثی” و قیمت هدف ۳۴.۰۰ دلار را برای هر سهم تعیین کردند. StockNews.com در گزارشی که در روز سه‌شنبه، ۲۳ آگوست منتشر شد، سهام Highwoods Properties را از رتبه “خرید” به “نگهداری” کاهش داد. مورگان استنلی هدف قیمت سهام Highwoods Properties را از ۳۶.۰۰ دلار به ۳۴.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی که در روز جمعه ۹ سپتامبر منتشر شد، رتبه “اضافه وزن” را به سهام اختصاص داد. در نهایت، Mizuho قیمت هدف خود را برای سهام Haywoods Properties از ۴۶.۰۰ دلار به ۳۷.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی در روز چهارشنبه، ۶ جولای، رتبه “خنثی” را به سهام اختصاص داد. چهار تحلیلگر تحقیقاتی سهام را با رتبه توقف ارزیابی کرده اند، در حالی که چهار تحلیلگر به سهام رتبه خرید داده اند. طبق گفته MarketBeat.com، این شرکت در حال حاضر دارای میانگین رتبه “متوسط ​​خرید” و قیمت هدف توافق شده ۳۸.۵۷ دلار است.

جریان های ورودی و خروجی نهادی

صندوق های تامینی و سایر سرمایه گذاران نهادی اخیرا سهام این شرکت را خرید و فروش کرده اند. شرکت مشاوران سرمایه گذاری در فورت واشنگتن، OH که سهام آن در Highwoods Properties 9.4٪ در طول سه ماهه اول افزایش یافت. شرکت مشاوران سرمایه گذاری در فورت واشنگتن، OH، اکنون ۱۳۹۱۷ سهم از سهام REIT به ارزش ۶۳۷،۰۰۰ دلار پس از به دست آوردن ۱۲۰۰ سهم اضافی در سه ماهه گذشته، وجود دارد. بلر ویلیام و شرکت IL سهام خود را در Highwoods Properties 25.9% در طول سه ماهه چهارم افزایش داد. بلر ویلیام و شرکت مالک است. IL اکنون ۸۵۰۳۱ سهم از سهام REIT به ارزش ۳۷۹۲۰۰۰ دلار پس از تصاحب ۱۷۵۰۸ سهم دیگر در سه ماهه گذشته دارد. ویلیام بلر سرمایه گذاری مدیریت LLC سهام خود را در Highwoods Properties 5.6 درصد در سه ماهه اول افزایش داد. ویلیام بلر سرمایه گذاری مدیریت LLC اکنون مالک ۱۰۷۵۷ سهم از REIT 492000 دلاری پس از به دست آوردن ۵۶۷ سهم اضافی در سه ماهه گذشته است. O Shaughnessy Asset Management LLC سهام خود را در Highwoods Properties 1.5% در طول سه ماهه چهارم افزایش داد. O Shaughnessy Asset Management LLC اکنون دارای ۲۳۳۰۰ سهم از سهام REIT به ارزش ۱,۰۳۹,۰۰۰ دلار پس از به دست آوردن ۳۴۷ سهم اضافی در سه ماهه گذشته است. سرانجام، Ensign Peak Advisors Inc. سهم آن در Highwoods Properties 8.6% در طول سه ماهه چهارم بود. Ensign Peak Advisors Inc. اکنون ۱۰۰۷۶۶ سهم از سهام REIT به ارزش ۴۴۹۳۰۰۰ دلار پس از به دست آوردن ۸۰۲۰ سهم اضافی در سه ماهه گذشته است. سرمایه گذاران نهادی ۹۷.۴۰ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

سهام املاک هیوودز ۲.۳ درصد افزایش یافت

میانگین متحرک ۵۰ روزه این شرکت ۳۲.۹۴ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه آن ۳۷.۷۹ دلار است. ارزش بازار این شرکت ۳.۱۹ میلیارد دلار، نسبت قیمت به درآمد ۱۱.۱۱ و نسخه بتا ۱.۱۰ است. نسبت فعلی شرکت ۱.۳۵، نسبت سریع ۱.۳۵ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۱.۱۲ است.

اعلان سود سهام شرکت های وودز

این شرکت اخیرا سود سه ماهه خود را که در روز سه شنبه ۳۱ شهریور پرداخت شد، اعلام کرد. سهامداران رکورد در روز دوشنبه ۲۲ آگوست ۰.۵۰ دلار به ازای هر سهم سود دریافت کردند. تاریخ پرداخت سود سهام جمعه ۱۹ آگوست بود. این نشان دهنده سود سالانه ۲.۰۰ دلار و بازدهی ۶.۵۹٪ است. نسبت سود تقسیمی Highwoods Properties (DPR) در حال حاضر ۷۳.۲۶٪ است.

درباره Haywoods. خصوصیات

(رتبه گرفتن)

Highwoods Properties, Inc. هایوودز که مقر آن در رالی است، یک تراست سرمایه گذاری املاک و مستغلات (REIT) است که به صورت عمومی معامله می شود (NYSE: HIW) و یکی از اعضای شاخص S&P MidCap 400 است. Highwoods یک REIT کاملاً یکپارچه است که مالک، توسعه، خرید، اجاره و مدیریت املاک و مستغلات در درجه اول است. در مناطق تجاری برتر (BBDs) در آتلانتا، شارلوت، نشویل، اورلاندو، پیتسبورگ، رالی، ریچموند و تامپا.

همچنین ببینید

اخبار و بررسی های روزانه املاک هایوودز را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com، خلاصه‌ای مختصر از آخرین اخبار و رتبه‌بندی تحلیلگران Highwoods Properties و شرکت‌های مرتبط را دریافت کنید.