Hohimer Wealth Management LLC 129 سهم از Edwards Lifesciences را می فروشد. (NYSE: EW) – Big 24 NewsHohimer Wealth Management LLC موقعیت خود را در سهام Edwards Lifesciences کاهش داد. (NYSE:EW–دریافت رتبه) بر اساس آخرین گزارش این شرکت در SEC، طی سه ماهه اول ۱.۲ درصد افزایش یافت. این سرمایه گذار نهادی پس از فروش ۱۲۹ سهم در سه ماهه، ۱۰۸۱۷ سهم از سهام شرکت تحقیقات پزشکی را در اختیار داشت. دارایی های Hohimer Wealth Management LLC در Edwards Lifesciences بر اساس آخرین پرونده های SEC، ۱۲۷۳۰۰۰ دلار ارزش دارد.

سایر سرمایه گذاران بزرگ نیز اخیراً تغییراتی در موقعیت خود در شرکت ایجاد کرده اند. Lindbrook Capital LLC سهام خود در Edwards Lifesciences را در طول سه ماهه اول ۱۴.۶ درصد افزایش داد. لیندبروک کپیتال LLC اکنون مالک ۷۳۸ سهم از سهام شرکت تحقیقات پزشکی است که پس از خرید ۹۴ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، به ارزش ۸۷۰۰۰ دلار می‌رسد. Hoylecohen LLC سهام خود را در Edwards Lifesciences 1.0٪ در سه ماهه اول افزایش داد. Hoylecohen LLC اکنون پس از خرید ۱۰۰ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، مالک ۹۹۲۳ سهم از سهام شرکت تحقیقات پزشکی به ارزش ۱۱۶۸۰۰۰ دلار است. Midwest Professional Planners Limited. در سه ماهه چهارم، سهام خود را در Edwards Lifesciences 0.5 درصد افزایش داد. Midwest Professional Planners Limited. او اکنون پس از خرید ۱۰۵ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، مالک ۲۱۵۶۳ سهم از سهام شرکت تحقیقات پزشکی به ارزش ۲۷۹۳۰۰۰ دلار است. McIlrath & Eck LLC موقعیت خود را در سهام Edwards Lifesciences 7.2٪ در سه ماهه چهارم افزایش داد. McIlrath & Eck LLC اکنون پس از خرید ۱۰۶ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، مالک ۱۵۸۴ سهم از سهام شرکت تحقیقات پزشکی به ارزش ۲۰۵۰۰۰ دلار است. سرانجام Pinnacle Bancorp Inc. این شرکت در سه ماهه اول جایگاه خود را در سهام Edwards Lifesciences 18.6 درصد افزایش داد. Pinnacle Bancorp اکنون مالک ۷۰۱ سهم از سهام شرکت تحقیقات پزشکی است که پس از خرید ۱۱۰ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، به ارزش ۸۳۰۰۰ دلار می‌رسد. سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی ۸۲.۵۴ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

فعالیت درونی

در دیگر اخبار Edwards Lifesciences، کارگردان مارتا اچ. مارش در معامله ای که روز پنجشنبه ۸ فروردین انجام شد، ۲۸۷۲۲ سهم از سهام این شرکت را به فروش رساند. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۰۸.۰۹ دلار با ارزش کل ۳۱۰۴۵۶۰.۹۸ دلار فروخته شد. پس از اتمام معامله، مدیر اکنون دارای ۲۶۷۷۷ سهم از سهام شرکت به ارزش تقریبی ۲۸۹۴۳۲۵.۹۳ دلار است. این فروش در پرونده سازمان بورس و اوراق بهادار افشا شده است که از طریق این لینک قابل دسترسی است. در اخبار مرتبط، کارگردان مارتا اچ. مارش ۲۸۷۲۲ سهم از سهام Edwards Lifesciences در معامله ای در روز پنجشنبه ۲۸ آوریل. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۰۸.۰۹ دلار و در مجموع ۳۱۰۴۵۶۰.۹۸ دلار فروخته شد. پس از فروش، مدیر اکنون به طور مستقیم مالک ۲۶۹۷ سهم از سهام شرکت به ارزش تقریبی ۲۸۹۴۳۲۵.۹۳ دلار است. این فروش در سندی در سازمان بورس و اوراق بهادار فاش شده است که در این لینک موجود است. همچنین معاون داوین چوپرا ۱۰۰۰ سهم از سهام Edwards Lifesciences را در معامله ای در روز پنجشنبه ۲۶ می فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۹۸.۳۱ دلار و در مجموع ۹۸۳۱۰.۰۰ دلار فروخته شد. پس از تکمیل این معامله، معاون رئیس جمهور اکنون صاحب ۱۹۹۱۱ سهم در شرکت به ارزش ۱۹۵۷۴۵۰.۴۱ دلار است. افشای این فروش را می توان در اینجا یافت. در سه ماهه گذشته، افراد داخلی ۱۹۹,۷۱۵ سهم از سهام شرکت را به ارزش ۱۹,۹۰۵,۰۷۲ دلار فروختند. در حال حاضر ۱.۲۹ درصد سهام در اختیار افراد داخلی است.

تحلیلگران اهداف قیمتی جدیدی را تعیین کردند

چندین شرکت تحقیقاتی اخیراً به جنگ سایبری توجه کرده اند. سیتی گروپ هدف قیمتی خود را در Edwards Lifesciences از ۱۳۴.۰۰ دلار به ۱۱۵.۰۰ دلار کاهش داد و در یادداشتی تحقیقاتی در روز سه شنبه، ۱۷ می، رتبه “خرید” را برای سهام قرار داد. ویلیام بلر در گزارشی که روز سه‌شنبه، ۲۶ آوریل منتشر شد، مجدداً رتبه‌بندی «بیشتر از عملکرد» سهام Edwards Lifesciences را تأیید کرد. کوین در یادداشت تحقیقاتی روز دوشنبه ۱۱ جولای، قیمت هدف خود را در Edwards Lifesciences از ۱۴۰.۰۰ دلار به ۱۲۵.۰۰ دلار کاهش داد. استیفل نیکولاس هدف قیمت خود را در Edwards Lifesciences از ۱۲۸.۰۰ دلار به ۱۱۵.۰۰ دلار در روز دوشنبه ۱۸ جولای در یادداشتی تحقیقاتی کاهش داد. سرانجام، StockNews.com در یادداشتی تحقیقاتی در روز پنجشنبه، ۵ می، رتبه Edwards Lifesciences را از «خرید» به «نگهداری» کاهش داد. چهار تحلیلگر پژوهشی سهام را با رتبه بندی نگهداری و نوزده نفر رتبه خرید به سهام داده اند. طبق داده های MarketBeat، این شرکت در حال حاضر دارای میانگین رتبه «متوسط ​​خرید» و قیمت هدف توافق شده ۱۲۶.۶۵ دلار است.

سهام Edwards Lifesciences 1.1 درصد سقوط کرد

سهام Edwards Lifesciences در روز دوشنبه با قیمت ۱۰۲.۵۸ دلار افتتاح شد. میانگین متحرک ۵۰ روزه برای شرکت ۹۵.۹۳ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۱۰۶.۳۱ دلار است. نسبت سریع شرکت ۲.۶۴، نسبت معاملات ۳.۴۱ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۱۰ است. Edwards Life Sciences با ۸۵.۵۸ دلار کمترین قیمت در ۵۲ هفته و ۱۳۱.۷۳ دلار بالاترین قیمت در ۵۲ هفته را ثبت کرد. این شرکت دارای ارزش بازار ۶۳.۷۸ میلیارد دلار، نسبت قیمت به درآمد ۴۲.۰۴، نسبت قیمت به درآمد ۲.۹۷ و ۱.۱۴ بتا است.

Edwards Lifesciences (NYSE: EW – Get Rating) آخرین نتایج درآمد خود را در روز سه‌شنبه، ۲۶ آوریل منتشر کرد. این شرکت تحقیقات پزشکی درآمد ۰.۶۰ دلار به ازای هر سهم در سه ماهه را گزارش کرد که بیش از ۰.۰۲ دلار برآورد توافق شده ۰.۵۸ دلار بود. درآمد این شرکت در سه ماهه ۱.۳۴ میلیارد دلار در مقایسه با برآوردهای تحلیلگران ۱.۳۱ میلیارد دلار بود. Edwards Lifesciences حاشیه سود خالص ۲۸.۷۲% و بازده حقوق صاحبان سهام ۲۵.۸۰% ایجاد کرد. درآمد فصلی این کسب و کار نسبت به سال گذشته ۱۰.۲ درصد افزایش یافته است. در مدت مشابه سال گذشته، این شرکت ۰.۵۴ دلار به ازای هر سهم درآمد کسب کرد. به طور متوسط، تحلیلگران طرف فروش انتظار Edwards Live Science را دارند. برای سال مالی جاری ۲.۵۶ سود به ازای هر سهم ثبت خواهد کرد.

Edwards Lifesciences درباره Edwards Lifesciences

(رتبه گرفتن)

Edwards Lifesciences محصولات و فناوری را برای قلب و عروق ساختاری، مراقبت های ویژه و نظارت بر جراحی در ایالات متحده، اروپا، ژاپن و در سطح بین المللی ارائه می دهد. محصولات جایگزین دریچه قلب ترانس کاتتر را برای جایگزینی دریچه قلب با حداقل تهاجم ارائه می دهد. و محصولاتی برای تعمیر و جایگزینی دریچه های قلب ترانس کاتتر برای درمان بیماری های دریچه میترال و سه لتی.

داستان های توصیه شده

مالکیت نهادی توسط Quarter for Edwards Lifesciences (NYSE: EW)

اخبار و نظرات را برای Edwards Lifesciences Daily دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه‌ای مختصر از آخرین اخبار و رتبه‌بندی تحلیلگران برای Edwards Lifesciences و شرکت‌های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.