HomeServe (LON: HSV) به بالاترین قیمت ۱۲ ماهه ۱۱۹۲.۰۵ دلار رسید – Big 24 Newsسهام HomeServe plc (LON: HSV – Get Rating) طی معاملات پنجشنبه به بالاترین حد خود در ۵۲ هفته گذشته رسید. این شرکت با قیمت ۱۱۹۲.۰۵ GBX (13.73 دلار) معامله می شد و آخرین بار با ۱۱۹۱ GBX (13.71 دلار) با حجم ۴۶۰۲۵۶ سهم معامله شد. سهام قبلاً در ۱۱۸۹ GBX (13.69 دلار) بسته شده بود.

عملکرد سهام HomeServe

این شرکت دارای نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۱۲۹.۱۶، نسبت سریع ۱.۲۲ و نسبت معاملات ۱.۳۰ است. میانگین متحرک ۵۰ روزه سهام ۱۱۸۶.۲۷ GBX و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه آن ۱۱۵۷.۷۷ GBX است. ارزش بازار این شرکت ۴.۰۱ میلیارد پوند و نسبت قیمت به درآمد ۳۰۵۶.۴۱ است.

تجارت خودی

در اخبار مرتبط، تام روسین، خودی، ۳۳ سهم از سهام این شرکت را در معامله ای در روز سه شنبه ۲۹ سپتامبر به فروش رساند. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۱۸۸ GBX (13.68 دلار آمریکا) به ارزش کل ۳۹۲.۰۴ پوند (۴۵۱.۴۰ دلار آمریکا) فروخته شد.

نمایه شرکت HomeServe

(رتبه گرفتن)

HomeServe plc همراه با شرکت های تابعه خود خدمات تعمیر و بهسازی خانه را با نام تجاری HomeServe به صاحبان خانه ارائه می دهد. از طریق خدمات عضویت مبتنی بر اشتراک برای لوله کشی، گرمایش، تهویه و تهویه مطبوع کمک به خانه ارائه می دهد. خدمات برق و شیشه، کنترل آفات و قفل.

مقالات برگزیده

اخبار و رتبه بندی ها را برای HomeServe Daily دریافت کنید – آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا یک خلاصه روزانه مختصر از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای HomeServe و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل رایگان روزانه MarketBeat.com دریافت کنید.