Hunter Perkins Capital Management LLC دارای موقعیت ۲.۱۶ میلیون دلاری در شرکت عمده فروشی Costco است. (NASDAQ: COST)


Hunter Perkins Capital Management LLC علاقه خود را به سهام شرکت عمده فروشی Costco افزایش داده است. (NASDAQ:COST–Received Rating) طبق آخرین فرم ۱۳F این شرکت با کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) در سه ماهه دوم ۱۲.۵ درصد افزایش یافته است. این شرکت ۴۵۰۰ سهم از سهام خرده فروش را پس از خرید ۵۰۰ سهم دیگر در طول سه ماهه خریداری کرد. دارایی Hunter Perkins Capital Management LLC در Costco Wholesale در پایان سه ماهه گذشته ۲,۱۵۷,۰۰۰ دلار ارزش داشت.

تعدادی دیگر از صندوق های تامینی نیز اخیراً دارایی های خود را در کسب و کار تغییر داده اند. Contravisory Investment Management Inc. در سه ماهه اول سهام جدیدی در Costco Wholesale به ارزش تقریبی ۲۶۰۰۰ دلار به دست آورد. شرکت جامع مشاوره مالی یک مکان جدید در Costco Wholesale در سه ماهه چهارم به قیمت تقریبی ۳۰۰۰۰ دلار خریداری کرد. شرکت Mystic Asset Management یک موقعیت جدید در Costco Wholesale در سه ماهه چهارم به ارزش تقریبی ۴۰۰۰۰ دلار خریداری کرد. Lansing Street Advisors یک موقعیت جدید در Costco Wholesale در سه ماهه اول به قیمت تقریباً ۴۱۰۰۰ دلار خریداری کرد. سرانجام Cordant Inc. خرید یک موقعیت جدید در Costco Wholesale در طول سه ماهه اول به ارزش تقریباً ۴۷,۰۰۰ دلار. سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی ۶۶.۸۳ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

تجارت خودی

در اخبار دیگر، معاون جیمز پی مورفی در معامله ای که در روز چهارشنبه ۲۰ جولای رخ داد، ۱۵۰۰ سهم از سهام را فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۵۲۵.۲۰ دلار و ارزش کل ۷۸۷۸۰۰.۰۰ دلار فروخته شد. پس از تکمیل فروش، معاون رئیس جمهور اکنون به طور مستقیم مالک ۳۶۲۳۰ سهم از سهام شرکت به ارزش ۱۹۰۲۷۹۶ دلار است. این فروش در سندی در سازمان بورس و اوراق بهادار افشا شده است که از طریق وب سایت این شرکت قابل دسترسی است. در اخبار جمله دیگر در Costco، مدیرعامل کنت دی. دنمن ۳۰۰ سهم از سهام را در معامله ای در روز جمعه ۱۵ جولای فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۵۲۱.۶۸ دلار فروخته شد که کل معامله را به ۱۵۶۵۰۴.۰۰ دلار رساند. پس از اتمام معامله، مدیر اکنون به طور مستقیم مالک ۵۱۹۷ سهم از سهام شرکت به ارزش ۲۷۱۱۱۷۰.۹۶ دلار است. این فروش در یک فایل SEC در دسترس از طریق وب سایت SEC فاش شد. همچنین معاون جیمز پی مورفی در معامله ای در روز چهارشنبه ۲۹ جولای ۱۵۰۰ سهم از سهام را فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۵۲۵.۲۰ دلار و ارزش کل ۷۸۷۸۰۰.۰۰ دلار فروخته شد. پس از این معامله، معاون رئیس جمهور اکنون به طور مستقیم مالک ۳۶۲۳۰ سهم از سهام شرکت به ارزش ۱۹۰۲.۷۹۹۶ دلار است. افشای این فروش را می توان در اینجا یافت. در سه ماه گذشته، خودی ها ۲۸۰۰ سهم از سهام شرکت را به ارزش ۱۴۴۹۹۰۴ دلار فروخته اند. ۰.۲۲ درصد سهام متعلق به صاحبان شرکت است.

ارتقاء و تنزل رتبه تحلیلگر

اخیراً چندین تحلیلگر تحقیقاتی در مورد این شرکت اظهار نظر کرده اند. ریموند جیمز قیمت هدف Costco Wholesale را از ۶۰۰.۰۰ دلار به ۵۶۰.۰۰ دلار کاهش داد و در یادداشت تحقیقاتی روز دوشنبه به شرکت رتبه “ممتاز” را داد. Deutsche Bank Aktiengesellschaft هدف قیمت خود را در Costco Wholesale از ۵۷۹.۰۰ دلار به ۵۸۱.۰۰ دلار افزایش داد و در یک یادداشت تحقیقاتی در روز چهارشنبه ۲۱ سپتامبر به سهام رتبه “خرید” داد. گروه مالی جفریز در یادداشتی تحقیقاتی در روز جمعه، ۲۹ ژوئیه، رتبه “خرید” خود را تکرار کرد و قیمت هدف ۵۸۰.۰۰ دلار را برای سهام Costco Wholesale تعیین کرد. Loop Capital در یک یادداشت تحقیقاتی در روز پنجشنبه، ۱ سپتامبر، هدف قیمت خود را در Costco Wholesale از ۶۱۰.۰۰ دلار به ۵۸۵.۰۰ دلار کاهش داد. سرانجام، MKM Partners قیمت هدف خود را در Costco Wholesale از ۵۱۷.۰۰ دلار به ۵۱۲.۰۰ دلار در یک یادداشت تحقیقاتی در روز جمعه، ۲۳ سپتامبر کاهش داد. سه تحلیلگر سرمایه گذاری سهام را با رتبه بندی نگهداری و بیست و یک تحلیلگر سهام با رتبه خرید رتبه بندی کرده اند. طبق داده های MarketBeat، این سهام در حال حاضر دارای میانگین رتبه بندی «میانگین خرید» و قیمت هدف توافق شده ۵۷۰.۳۲ دلار است.

عملکرد قیمت عمده فروشی Costco

سهام عمده فروشی Costco در روز جمعه با قیمت ۴۷۸.۹۸ دلار افتتاح شد. این شرکت دارای نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۳۱، نسبت سریع ۰.۴۶ و نسبت معاملات ۱.۰۲ است. Costco Wholesale Inc. پایین ترین قیمت ۵۲ هفته گذشته ۴۰۶.۵۱ دلار و بالاترین قیمت ۵۲ هفته ۶۱۲.۲۷ دلار بود. ارزش بازار سهام ۲۲۱.۱۷ میلیارد دلار، نسبت قیمت به درآمد ۳۶.۴۵، نسبت قیمت به درآمد ۳.۲۹ و بتای ۰.۷۰ است. میانگین متحرک ۵۰ روزه این سهام ۵۲۵.۳۱ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۵۱۸.۱۵ دلار است.

Costco Wholesale (NASDAQ: COST – Get Rating) آخرین داده های درآمد سه ماهه خود را در روز پنجشنبه، ۲۲ سپتامبر منتشر کرد. این خرده فروش درآمد ۴.۲۰ دلار به ازای هر سهم در سه ماهه را گزارش کرد که ۰.۰۳ دلار از برآوردهای تحلیلگران ۴.۱۷ دلار پیشی گرفت. Costco Wholesale بازده سهام ۲۹.۴۴% و حاشیه خالص ۲.۵۸% داشت. این شرکت در سه ماهه ۷۲.۰۹ میلیارد دلار درآمد داشت، در حالی که تحلیلگران ۷۲ میلیارد دلار تخمین زدند. در سه ماهه مشابه سال گذشته، این شرکت ۳.۹۰ دلار سود به ازای هر سهم گزارش کرد. درآمد سه ماهه Costco Wholesale نسبت به سه ماهه مشابه سال گذشته ۱۷.۳ درصد افزایش یافته است. به طور متوسط، تحلیلگران سمت فروش انتظار دارند که Costco Wholesale Co. برای سال مالی جاری ۱۴.۴۶ سود به ازای هر سهم ثبت خواهد کرد.

Costco عمده فروشی سود سهام را کاهش می دهد

این شرکت اخیرا سود سه ماهه خود را که در روز جمعه ۲۱ آگوست پرداخت شد، اعلام کرد. در روز جمعه، ۲۹ ژوئیه، به ازای هر سهم ۰.۰۹ دلار سود به سرمایه گذاران ثبت شده پرداخت شد. این نشان دهنده سود سهام ۰.۳۶ دلار در سال و بازده ۰.۰۸٪ است. تاریخ تقسیم این سود روز پنجشنبه ۷ تیرماه بود. نسبت پرداخت سود عمده فروشی Costco (DPR) در حال حاضر ۲۷.۴۰٪ است.

نمایه عمده فروشی Costco

(رتبه گرفتن)

Costco Wholesale Corporation همراه با شرکت های تابعه خود، انبارهای ارگانیک را در ایالات متحده، پورتوریکو، کانادا، بریتانیا، مکزیک، ژاپن، کره، استرالیا، اسپانیا، فرانسه، ایسلند، چین و تایوان اداره می کند. این شرکت محصولات تجاری و خصوصی را در طیف گسترده ای از دسته بندی های محصولات ارائه می دهد.

مقالات برگزیده

مالکیت سه ماهه شرکت عمده فروشی Costco (NASDAQ: COST)اخبار و نظرات روزانه Costco Wholesale را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا یک خلاصه روزانه مختصر از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای Costco Wholesale و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل رایگان روزانه MarketBeat.com دریافت کنید.