Hut 8 Mining Corp. (HUT) – Big 24 News


تجزیه و تحلیل نوسانات:

نوسانات نسبت به هفته گذشته ۹.۱۲ درصد و در ماه گذشته ۹.۷۷ درصد باقی مانده است. ریسک بازار که از معاملات بازار ناشی می شود و با عامل بتا اندازه گیری می شود. شاخص بتا ۲.۷۴ است. ریسک بر اساس فاکتور بتا اندازه گیری می شود، اگر نسخه آزمایشی بالاتر از ۱ باشد، خطر بیشتر است و اگر آزمایشی کمتر از ۱ باشد، خطر کمتر خواهد بود. نوسانات نیز توسط ATR اندازه گیری می شود که میانگین متحرک نمایی (۱۴ روز) از محدوده واقعی است. مقدار ATR 0.19 است.

Hut 8 Mining Corp. (HUT) در آخرین جلسه معاملاتی ۹۵۵۶۶۲۷ سهم با میانگین حجم معاملات ۸۸۶۶.۱۷ هزار سهم مورد معامله قرار گرفت. این سهم در جلسه معاملاتی جاری، تمرکز فعال روی سهام را تایید کرد. HUT در یک جلسه معاملاتی اخیر تغییر ۶.۳۶ و ارزش سهام خود را که در ۱.۶۲ دلار فهرست شده است، نشان داد. این شرکت متعلق به کانادا است و بخشی از بخش مالی است. ارزش بازار آن ۳۵۳.۱۳ میلیون دلار است. از ارزش بازار برای نشان دادن اندازه شرکت استفاده کنید زیرا یک عامل اساسی با ویژگی های مختلف برای توسعه منافع سرمایه گذاران از جمله ریسک است.

توضیح فنی:

میانگین متحرک ساده یکی از انعطاف پذیرترین و همچنین محبوب ترین اندیکاتورهای تحلیل تکنیکال است. بیشتر به دلیل سادگی آن در بین معامله گران محبوبیت زیادی دارد. در یک محیط محبوب بهترین عملکرد را دارد. میانگین متحرک ساده به عنوان میانگین آخرین دوره N (20 روز، ۵۰ روز، ۲۰۰ روز) محاسبه می شود. قیمت سهم نسبت به میانگین متحرک ۲۰ روزه ۱۸.۱۸.۱۰ کاهش یافته است و معاملات کمتر از میانگین متحرک ۵۰ روزه است. با -۴۱.۹۲٪. قیمت سهام در امتداد یک رانش منفی از میانگین متحرک ۲۰۰ روزه در -۷۷.۱۸٪ است. از هر نوع میانگین متحرک می توان برای تولید سیگنال خرید یا فروش استفاده کرد و این فرآیند بسیار ساده است. نرم افزار نمودار میانگین متحرک به صورت یک خط مستقیماً در نمودار قیمت نمودار می شود.

شاخص قدرت نسبی فعلی (RSI-14) برای سهام ۳۳.۰۳ است. خوانش RSI از ۰ تا ۱۰۰ متغیر است. سرعت و نوسانات حرکت قیمت سهام توسط نوسانگر مومنتوم RSI اندازه گیری می شود. جی ولز وایلدر شاخص قدرت نسبی (RSI) را توسعه داد که بیشتر به عنوان نشانگر حرکت استفاده می شود. معمولاً وقتی RSI به زیر ۳۰ می‌رسد، سهام بیش از حد بارگذاری می‌شود و وقتی به بالای ۷۰ می‌رسد، مقدار زیادی خرید می‌شود. ۳۰ تا ۷۰ یک قرائت عادی سهام در نظر گرفته می‌شود. روند کلی را می توان با استفاده از اندیکاتور RSI تشخیص داد و انحرافات و نوسانات خرابی را پیدا کرد.

سود اسنپ:

حاشیه سود خالص شرکت ۲۶.۹۰-% است که نشان دهنده سود شرکت به ازای هر دلار فروش است. حاشیه ناخالص ۴۷.۶۰ درصد و حاشیه عملیاتی ۱۲.۶۰ درصد بود. بازده دارایی ها (ROA) نشان می دهد که شرکت در مقایسه با کل دارایی های آن ۸.۴۰- درصد سودآور است. بازگشت سرمایه (ROI) 7.10 درصد است. سود هر سهم (ROE) -9.60 درصد است.

بررسی عملکرد:

HUT بازده هفتگی ۱.۸۹٪ و بازده سالانه -۵۶.۱۰٪ را نشان داد. سهام در شش ماه گذشته به -۸۱.۴۹٪ کاهش یافته و در -۲۷.۶۸٪ در ماه باقی مانده است. این سهام طی سه ماه گذشته عملکرد سالانه خود را در ۷۹.۳۶- درصد و حدود -۷۲.۵۴ درصد نشان داده اند. این سهم از بالاترین حد خود در ۵۲ هفته گذشته در ۹۰.۲۲-% است و به دنبال پایین ترین سطح ۵۲ هفته اخیر، در ۸.۰۰% قرار دارد.

بازگشایی تحلیلگران: