Hutchens & Kramer Investment Management Group LLC دارای ۴۸۱۰۰۰ دلار در UnitedHealth Group Incorporated (NYSE: UN) است.طبق گزارش HoldingsChannel، Hutchens & Kramer Investment Management Group LLC دارایی خود را در سهام UnitedHealth Group Incorporated (NYSE: NH – Get Rating) در سه ماهه اول ۵.۵ درصد افزایش داد. این صندوق پس از خرید ۴۹ سهم دیگر در طول سه ماهه، ۹۳۹ سهم از سهام شرکت بهداشت و درمان را در اختیار داشت. دارایی های Hutchens & Kramer Investment Management Group LLC در گروه UnitedHealth بر اساس آخرین پرونده های SEC، ۴۸۱,۰۰۰ دلار ارزش داشت.

تعدادی دیگر از سرمایه گذاران نهادی نیز اخیرا سهام سازمان ملل را خریده و فروخته اند. شرکت Vanguard Group سهام خود در UnitedHealth Group را ۱.۴ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. شرکت پایونیر گروپ مالک است. در حال حاضر، ۸,۶۳۵,۹۱۳ سهم از سهام شرکت بهداشت و درمان پس از خرید ۱,۱۴۷,۰۵۱ سهم اضافی در سه ماهه گذشته، ۴۱,۱۱۹,۳۴۷,۰۰۰ دلار ارزش گذاری شده است. شرکت استیت استریت در سه ماهه اول موقعیت خود در گروه UnitedHealth را ۱.۶ درصد افزایش داد. ایالت استریت شرکت اکنون ۴,۶۲۷,۴۷۱ سهم از سهام شرکت بهداشت و درمان پس از خرید ۷۱۴,۹۰۳ سهم اضافی در این دوره به ارزش ۲,۳۵۹,۸۷۵,۰۰۰ دلار است. Capital Investors International موقعیت خود را در گروه UnitedHealth 4.3٪ در سه ماهه چهارم تقویت کرد. سرمایه گذاران بین المللی سرمایه اکنون ۱۹۳۴۲۴۶۸ سهم از سهام شرکت مراقبت های بهداشتی را به ارزش ۹۷۱۳۰۵۸۰۰۰ دلار پس از خرید ۷۹۰۲۱۹ سهم دیگر در این دوره در اختیار دارند. Geode Capital Management LLC موقعیت خود را در گروه UnitedHealth 1.2% در سه ماهه چهارم تثبیت کرد. Geode Capital Management LLC اکنون پس از خرید ۱۸۹۸۶۴ سهم اضافی در طول دوره، مالک ۱,۵۶۱,۸۰۶ سهام شرکت مراقبت های بهداشتی به ارزش ۷۸,۲۱۲,۱۰۰,۰۰۰ دلار است. در نهایت، Alliancebernstein LP موقعیت خود را در گروه UnitedHealth 2.4٪ در سه ماهه چهارم تقویت کرد. Alliancebernstein LP پس از خرید ۲۵۷۹۱۰ سهم اضافی در طول دوره، اکنون مالک ۱۱,۰۱۵,۱۶۳ سهم از سهام شرکت مراقبت های بهداشتی به ارزش ۵,۵۳۱,۱۵۴,۰۰۰ دلار است. در حال حاضر ۸۷.۲۵ درصد از سهام در اختیار سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی است.

خودی ها شرط بندی می کنند

در دیگر اخبار گروه UnitedHealth، مدیر عامل شرکت اندرو ویتی ۱۱۳۷۶ سهم سهام را در معامله ای به تاریخ دوشنبه ۱۸ جولای فروخت. این سهام با میانگین قیمت ۵۲۷.۹۰ دلار و ارزش کل ۶۰۰۵۳۹۰.۴۰ دلار فروخته شد. پس از اتمام فروش، مدیرعامل اکنون به طور مستقیم مالک ۷۶۵۵۹ سهام شرکت به ارزش ۴۰۴۱۵۴۹۶.۱۰ دلار است. این فروش در پرونده سازمان بورس و اوراق بهادار افشا شده است که از طریق این لینک قابل دسترسی است. در اخبار مرتبط، مدیر عامل شرکت اندرو ویتی ۱۱۳۷۶ سهم از سهام را در معامله ای به تاریخ دوشنبه ۱۸ جولای فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۵۲۷.۹۰ دلار و در مجموع ۶۰۰۵۳۹۰.۴۰ دلار فروخته شد. پس از اتمام معامله، مدیرعامل هم اکنون به طور مستقیم مالک ۷۶۵۵۹ سهم در شرکت به ارزش ۴۰,۴۱۵,۴۹۶.۱۰ دلار است. این معامله در پرونده با SEC فاش شد که از طریق این لینک قابل دسترسی است. همچنین، درک سی مک ماهون، مدیرعامل، ۱۴۷۱۵ سهم از سهام را در معامله ای به تاریخ پنجشنبه ۱۸ آگوست فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۵۴۳.۳۲ دلار با ارزش کل ۷۹۹۴۹۵۳.۸۰ دلار فروخته شد. پس از این معامله، مدیرعامل اکنون صاحب ۵۰۱۰۸ سهم از سهام شرکت به ارزش ۲۷۲۲۶۷۸.۵۶ دلار است. افشای این فروش را می توان در اینجا یافت. اینسایدرها در ۹۰ روز گذشته ۱۴۰,۳۲۴ سهم از سهام شرکت را به ارزش ۷۵,۰۸۶,۱۸۵ دلار فروخته اند. در حال حاضر ۰.۴۰ درصد سهام در اختیار افراد داخلی است.

تغییر رتبه تحلیلگر

چندین تحلیلگر تحقیقاتی در مورد این شرکت اظهار نظر کرده اند. Sanford C. Bernstein رتبه یونایتد هلث را از «ممتاز» به «عملکرد بازار» کاهش داد و قیمت هدف ۵۶۱.۰۰ دلار را برای هر سهم تعیین کرد. در یک گزارش پژوهشی در روز پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت. آنها خاطرنشان کردند که این مرحله فراخوانی برای ارزیابی است. آرگوس هدف قیمت خود را در UnitedHealth Group از ۵۸۰ دلار به ۶۵۰.۰۰ دلار افزایش داد و در یک گزارش تحقیقاتی در روز دوشنبه، ۲۵ جولای، رتبه “خرید” را به این شرکت اختصاص داد. Credit Suisse Group هدف قیمت خود را در UnitedHealth Group از ۵۷۵.۰۰ دلار به ۵۷۹.۰۰ دلار افزایش داد و در گزارشی تحقیقاتی در روز دوشنبه ۱۸ جولای به این شرکت رتبه “برتر” داد. گروه UBS هدف قیمت خود را در UnitedHealth Group از ۵۴۵.۰۰ دلار به ۵۷۰.۰۰ دلار افزایش داد و در گزارش تحقیقاتی در روز پنجشنبه ۲۱ ژوئیه به این شرکت رتبه “خنثی” داد. سرانجام، SVB Leerink هدف قیمت خود را در UnitedHealth Group از ۶۰۰.۰۰ دلار به ۶۲۵.۰۰ دلار افزایش داد و در یادداشت تحقیقاتی در روز دوشنبه، ۱۸ جولای، رتبه “بیشتر” را به شرکت داد. سه تحلیلگر تحقیقاتی سهام، سهام را با رتبه بندی نگهداری، پانزده نفر رتبه خرید و دو نفر رتبه خرید قوی به شرکت داده اند. طبق گزارش MarketBeat.com، این شرکت در حال حاضر میانگین ارزش گذاری «متوسط ​​خرید» و میانگین قیمت هدف ۵۸۵.۶۵ دلار دارد.

سهام گروه یونایتد هلث ۰.۱ درصد افزایش یافت

سهام سازمان ملل در روز دوشنبه در ۵۲۵.۰۱ دلار افتتاح شد. این شرکت دارای نسبت سریع ۰.۷۷، نسبت معاملات ۰.۷۷ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۶۰ است. UnitedHealth Group Incorporated پایین ترین قیمت ۱۲ ماهه خود را ۳۸۳.۱۲ دلار و بالاترین قیمت ۱۲ ماهه ۵۵۳.۲۹ دلار را ثبت کرد. این شرکت دارای ارزش بازار ۴۹۱.۰۹ میلیارد دلار، نسبت PE 27.38، نسبت قیمت به درآمد ۱.۶۴ و بتای ۰.۷۶ است. میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه برای سهام ۵۲۸.۷۳ دلار و میانگین متحرک ساده ۲۰۰ روزه آن ۵۱۰.۵۹ دلار است.

گروه UnitedHealth (NYSE: UNH – Get Rating) آخرین داده های درآمد سه ماهه خود را در روز جمعه، ۱۵ جولای منتشر کرد. این مجموعه مراقبت های بهداشتی درآمدی به ازای هر سهم در سه ماهه ۵.۵۷ دلاری را گزارش کرد که بالاتر از برآوردهای ۵.۲۴ دلاری تحلیلگران تا ۰.۳۳ دلار بود. این شرکت در این سه ماهه ۸۰.۳۳ میلیارد دلار درآمد داشت که در مقایسه با برآورد ۷۹.۶۸ میلیارد دلاری. گروه UnitedHealth بازده حقوق صاحبان سهام ۲۵.۴۵% و حاشیه خالص ۵.۹۵% داشت. درآمد این شرکت نسبت به سال قبل ۱۲.۶ درصد افزایش یافته است. در سه ماهه مشابه سال گذشته، این شرکت ۴.۷۰ دلار به ازای هر سهم درآمد داشت. به عنوان یک گروه، تحلیلگران تحقیقاتی پیش بینی کرده اند که UnitedHealth Group Incorporated 21.85 سود به ازای هر سهم برای سال جاری ایجاد خواهد کرد.

اطلاعیه سود سهام گروه UnitedHealth

این شرکت اخیرا سود سه ماهه خود را اعلام کرده است که در روز سه شنبه ۸ شهریور ماه پرداخت خواهد شد. سهامداران رکورد در روز دوشنبه، ۱۲ سپتامبر، سود سهام ۱.۶۵ دلاری را صادر خواهند کرد. تاریخ تقسیم سود جمعه ۹ شهریور می باشد. این نشان دهنده سود سالانه ۶.۶۰ دلار و بازده سود ۱.۲۶٪ است. نسبت پرداخت سود سهام شرکت UnitedHealth Group (DPR) در حال حاضر ۳۴.۴۶ درصد است.

مشخصات شرکت گروه سلامت متحد

(رتبه گرفتن)

UnitedHealth Group Incorporated به عنوان یک شرکت مراقبت های بهداشتی متنوع در ایالات متحده فعالیت می کند. این در چهار بخش فعالیت می کند: UnitedHealthcare، Optum Health، Optum Insight و Optum Rx. UnitedHealthcare برنامه ها و خدمات مزایای سلامت مصرف کننده را به کارفرمایان ملی، کارفرمایان بخش دولتی، کارفرمایان متوسط، مشاغل کوچک و افراد ارائه می دهد. پوشش خدمات درمانی و مراقبتی برای افراد ۵۰ سال یا بیشتر که نیازهای آنها را برای خدمات مراقبت های بهداشتی پیشگیرانه و حاد و همچنین خدمات مربوط به بیماری های مزمن و سایر مسائل تخصصی برای سالمندان را برآورده می کند. طرح های Medicaid، بیمه سلامت کودکان، و طرح های مراقبت های بهداشتی. مزایای دندان و سلامت؛ بیمارستان ها و خدمات بالینی.

ادامه مطلب

آیا می‌خواهید ببینید چه صندوق‌های تامینی دیگری توسط سازمان ملل نگهداری می‌شود؟ از HoldingsChannel.com برای آخرین پرونده های ۱۳F و معاملات داخلی برای UnitedHealth Group Incorporated (NYSE: UN – دریافت رتبه) بازدید کنید.

مالکیت نهادی بر اساس سه ماهه برای UnitedHealth Group (NYSE: NH)

دریافت اخبار و نظرات برای UnitedHealth Group Daily آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه‌ای مختصر از آخرین اخبار و رتبه‌بندی تحلیل‌گران برای UnitedHealth Group و شرکت‌های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.