IndexIQ Advisors LLC 7109 سهم Vanguard Value ETF (NYSEARCA:VTV) را می فروشد – Big 24 Khabarبر اساس آخرین افشاگری که در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) منتشر شده است، IndexIQ Advisors LLC از سهام خود در Vanguard Value ETF (NYSEARCA: VTV – Get Rating) در سه ماهه اول ۵۲.۶ درصد کاهش داد. این صندوق پس از فروش ۷۱۰۹ سهم در این مدت، صاحب ۶۴۱۸ سهم از سهام این شرکت شد. دارایی IndexIQ Advisors LLC از Vanguard Value ETF در پایان آخرین دوره گزارش، ۹۴۸,۰۰۰ دلار ارزش داشت.

تعدادی از سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی نیز سهام VTV را خریداری و فروخته اند. Fieldpoint Private Securities LLC سهام خود را در Vanguard Value ETF 587.9% در طول سه ماهه اول افزایش داد. Fieldpoint Private Securities، LLC اکنون پس از به دست آوردن ۳۴۱ سهم اضافی در سه ماهه گذشته، مالک ۳۹۹ سهم از سهام شرکت به ارزش ۵۹۰۰۰ دلار است. LifeSteps Financial سهام خود در Vanguard Value ETF را در سه ماهه اول ۹۰.۳ درصد افزایش داد. Lifesteps Financial پس از خرید ۸۴۸۲ سهم دیگر در این دوره، اکنون صاحب ۱۷۸۷۱ سهم از سهام این شرکت به ارزش ۲۶۴۱۰۰۰ دلار است. First National Bank Sioux Falls سهام خود در Vanguard Value ETF را در سه ماهه اول ۸.۹ درصد افزایش داد. First National Bank Sioux Falls اکنون دارای ۸۱۵۵ سهم از سهام این شرکت است که پس از خرید ۶۶۶ سهم اضافی در طول دوره به ارزش ۱۲۰۵۰۰۰ دلار است. شرکای گروه سرمایه گذاری کویتز در سه ماهه اول سهام جدیدی در سهام Vanguard Value ETF به ارزش تقریبی ۱,۴۲۹,۰۰۰ دلار خریداری کرد. در نهایت، Regentatlantic Capital LLC موقعیت خود را در سهام Vanguard Value ETF 22.9٪ در طول سه ماهه اول افزایش داد. Regentatlantic Capital LLC اکنون پس از خرید ۱۰۹۸ سهم دیگر در سه ماهه گذشته صاحب ۵۸۹۶ سهم از سهام شرکت به ارزش ۸۷۱۰۰۰ دلار است.

پیشتاز ETF ۰.۶ درصد کاهش یافت

سهام VTV در روز جمعه با قیمت ۱۳۷.۱۵ دلار افتتاح شد. میانگین متحرک ۵۰ روزه این کسب و کار ۱۳۵.۲۹ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۱۴۱.۴۲ دلار است. ارزش ETF پیشتاز دوازده ماهه به ۱۲۷.۱۶ دلار و بالاترین قیمت دوازده ماهه به ۱۵۱.۸۹ دلار رسید.

نمایه ETF ارزش پیشتاز

(رتبه گرفتن)

پیشتاز ارزش ETF (صندوق) یک طبقه سهام قابل معامله در بورس از صندوق شاخص ارزش پیشتاز است که از یک رویکرد سرمایه‌گذاری با مدیریت منفعلانه یا شاخص استفاده می‌کند که برای ردیابی عملکرد شاخص سرمایه بازار اول MSCI ایالات متحده (شاخص) طراحی شده است. این شاخص یک شاخص متنوع از ارزش سهام شرکت های عمدتاً بزرگ ایالات متحده است.

ادامه مطلب

آیا می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری VTV را نگه می دارند؟ از HoldingsChannel.com دیدن کنید تا آخرین سپرده های ۱۳F و معاملات خودی برای پیشتاز ارزش ETF (NYSEARCA: VTV – دریافت رتبه).

مالکیت نهادی بر اساس همسایگی ETF ارزش پیشتاز (NYSEARCA: VTV)

اخبار و رتبه بندی ها را برای Vanguard Value ETF Daily دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان ما از MarketBeat.com، خلاصه ای مختصر از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای Vanguard Value ETF و شرکت های مرتبط را دریافت کنید.