Insight Wealth Strategies LLC 959 سهم استارباکس را خریداری کرده است. (NASDAQ: SBUX) – Big 24 NewsInsight Wealth Strategies LLC سهام خود را در سهام Starbucks افزایش داد. این شرکت در جدیدترین پرونده خود در کمیسیون بورس و اوراق بهادار اعلام کرد (NASDAQ:SBUX–Received Rating) طی سه ماهه دوم ۱۲.۱ درصد افزایش یافته است. این صندوق پس از تصاحب ۹۵۹ سهم اضافی در طول سه ماهه، ۸۹۰۳ سهم از سهام شرکت قهوه را در اختیار داشت. دارایی های Insight Wealth Strategies LLC در استارباکس بر اساس آخرین پرونده های SEC، ۶۸۰۰۰۰ دلار ارزش داشت.

تعدادی دیگر از صندوق های تامینی نیز اخیرا دارایی های خود را اضافه یا کاهش داده اند. Bell Investment Advisors Inc سهام خود در استارباکس را ۴۹.۴ درصد در سه ماهه چهارم افزایش داد. شرکت مشاوران سرمایه گذاری بل اکنون ۳۴۵ سهم از سهام شرکت قهوه پس از خرید ۱۱۴ سهم دیگر در این دوره به ارزش ۴۰۰۰۰ دلار است. Mother Group LLC. در سه ماهه چهارم، سهام خود در استارباکس را ۳.۰ درصد افزایش داد. Mother Group LLC. مالک اکنون پس از خرید ۱۱۴ سهم دیگر در این دوره، ۳۸۹۵ سهم از سهام شرکت قهوه به ارزش ۴۵۶۰۰۰ دلار را در اختیار دارد. Means Investments سهام خود در استارباکس را ۰.۴ درصد در سه ماهه چهارم افزایش داد. به این معنا که شرکت سرمایه گذاری پس از خرید ۱۱۸ سهم دیگر در این دوره، اکنون دارای ۳۱۸۱۹ سهم از سهام شرکت قهوه به ارزش ۳۷۲۲۰۰۰ دلار است. Wetherby Asset Management Inc. این شرکت سهام خود را در استارباکس ۰.۳ درصد در سه ماهه چهارم افزایش داد. Wetherby Asset Management Inc. او اکنون مالک ۴۷۱۸۵ سهم از سهام شرکت قهوه به ارزش ۵۵۲۰۰۰۰ دلار پس از خرید ۱۲۴ سهم دیگر در این دوره است. سرانجام گروه مالی ولز. در سه ماهه چهارم، سهام خود در استارباکس را ۱.۰ درصد افزایش داد. شرکت ویلز فایننشال گروپ مالک است. اکنون ۱۲۱۳۴ سهم از سهام شرکت قهوه پس از خرید ۱۲۵ سهم اضافی در این دوره به ارزش ۱۴۱۹۰۰۰ دلار است. سرمایه گذاران نهادی ۶۷.۹۷ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

تحلیلگران اهداف قیمتی جدیدی را تعیین کردند

چندین تحلیلگر تحقیقاتی اخیراً بر سهام SBUX متمرکز شده اند. Wedbush هدف قیمت خود را در استارباکس از ۸۶.۰۰ دلار به ۹۲.۰۰ دلار افزایش داد و در یادداشت تحقیقاتی روز چهارشنبه به سهام رتبه “خنثی” داد. بارکلیز هدف قیمت خود را در استارباکس از ۹۶ دلار به ۱۰۰ دلار افزایش داد و در یادداشت تحقیقاتی روز چهارشنبه به سهام رتبه “اضافه وزن” داد. Cowen در یادداشتی تحقیقاتی در روز پنجشنبه، ۱۸ آگوست، هدف قیمت خود را در استارباکس از ۹۴.۰۰ دلار به ۱۰۴.۰۰ دلار افزایش داد. گروه UBS هدف قیمت خود را در استارباکس از ۸۲.۰۰ دلار به ۸۷.۰۰ دلار افزایش داد و در یک یادداشت تحقیقاتی در روز چهارشنبه ۳ آگوست به سهام رتبه “خنثی” داد. سرانجام، پایپر سندلر در یک یادداشت تحقیقاتی در روز جمعه، قیمت هدف خود را در استارباکس از ۸۴ دلار به ۹۲ دلار افزایش داد. ۱۵ تحلیلگر پژوهشی سهام را با رتبه بندی نگهداری و چهارده نفر رتبه خرید سهام را صادر کرده اند. طبق داده‌های MarketBeat.com، استارباکس در حال حاضر رتبه‌بندی اجماع “Hold” و میانگین قیمت هدف ۱۰۴.۷۱ دلار را دارد.

۰.۵٪ تخفیف در تراکنش های استارباکس

سهام NASDAQ:SBUX در روز جمعه با قیمت ۹۲.۲۲ دلار افتتاح شد. این سهام دارای میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه ۸۴.۶۳ دلار و میانگین متحرک ساده ۲۰۰ روزه ۸۱.۴۹ دلار است. ارزش بازار سهام ۱۰۵.۸۱ میلیارد دلار، نسبت قیمت به درآمد ۲۵.۹۸، نسبت قیمت به درآمد ۲.۸۹ و بتای ۰.۹۴ است. استارباکس با ۶۸.۳۹ دلار به پایین ترین سطح ۱۲ ماهه و ۱۱۷.۸۰ دلار به بالاترین سطح در ۱۲ ماه رسیده است.

استارباکس (NASDAQ:SBUX – دریافت رتبه) آخرین بار اطلاعات درآمد سه ماهه خود را در روز سه شنبه، ۲ آگوست اعلام کرد. این شرکت قهوه درآمد ۰.۸۴ دلار به ازای هر سهم (EPS) در سه ماهه را گزارش کرد که بالاتر از برآوردهای تحلیلگران از ۰.۷۷ دلار در ۰.۰۷ دلار بود. استارباکس بازده منفی ۴۷.۲۸ درصد و حاشیه خالص ۱۳.۰۳ درصد داشت. در سه ماهه مشابه سال گذشته، این شرکت ۱.۰۱ دلار به ازای هر سهم درآمد کسب کرد. به عنوان یک گروه، تحلیلگران تحقیقات سهام انتظار دارند شرکت Starbucks. برای سال جاری ۲.۸۸ سود به ازای هر سهم ثبت خواهد کرد.

استارباکس سود سهام خود را اعلام کرد

این شرکت همچنین اخیرا سود سه ماهه ای را اعلام کرد که در روز جمعه ۵ مرداد ماه پرداخت شد. سهامداران رکورد در روز جمعه، ۱۲ آگوست، ۰.۴۹ دلار سود دریافت کردند. این نشان دهنده سود سالانه ۱.۹۶ دلار و بازده سود سهام ۲.۱۳٪ است. تاریخ تقسیم این سود روز پنجشنبه ۲۰ مرداد بود. بازده سود سهام استارباکس در حال حاضر ۵۵.۲۱ درصد است.

درباره استارباکس

(رتبه گرفتن)

شرکت استارباکس با زیرمجموعه های خود به عنوان یک برشته کننده، بازاریابی و خرده فروش قهوه تخصصی در سراسر جهان فعالیت می کند. این شرکت در سه بخش فعالیت می کند: آمریکای شمالی، بین المللی و توسعه کانال. فروشگاه‌های آن نوشیدنی‌های قهوه و چای، دانه‌های کامل بو داده و قهوه آسیاب شده، محصولات تک‌نفره، و نوشیدنی‌های آماده را ارائه می‌دهند. و محصولات غذایی مختلف، مانند شیرینی، ساندویچ صبحانه و اقلام ناهار.

ادامه مطلب

می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری SBUX را نگه می دارند؟ برای دریافت آخرین سپرده های ۱۳F و معاملات داخلی برای شرکت Starbucks، از HoldingsChannel.com دیدن کنید. (NASDAQ: SBUX – رتبه‌بندی دریافت شد).

مالکیت شرکتی بر اساس سه ماهه، شرکت استارباکس (NASDAQ: SBUX)

اخبار و نظرات روزانه استارباکس را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه ای مختصر از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران استارباکس و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com را دریافت کنید.