Integrated Advisors Network LLC سهام جدید Snap Inc را می خرد. (NYSE: SNAP) – Big 24 NewsIntegrated Advisors Network LLC سهام جدیدی را در Snap Inc خریداری کرده است. (NYSE: SNAP – Receive Rating) در طول سه ماهه اول، طبق آخرین پرونده ۱۳F در کمیسیون بورس و اوراق بهادار. این صندوق ۱۱۸۶۱ سهم از سهام شرکت را به ارزش تقریبی ۴۲۷۰۰۰ دلار خریداری کرد.

چندین صندوق تامینی دیگر نیز اخیراً تغییراتی در موقعیت خود در شرکت ایجاد کرده اند. Lone Pine Capital LLC دارایی خود را در اسنپ ۴۷.۹ درصد در سه ماهه چهارم افزایش داد. Lone Pine Capital LLC اکنون پس از خرید ۱۰,۸۳۹,۹۸۰ سهم دیگر در سه ماهه گذشته دارای ۳۳,۴۷۸,۶۳۷ سهم از سهام شرکت به ارزش ۱,۵۷۴,۵۰۰,۰۰۰ دلار است. TD Asset Management Inc. دارایی های آن در اسنپ در سه ماهه چهارم ۷۲.۷ درصد رشد کرد. TD Asset Management Inc. اکنون پس از تصاحب ۲۹۱۱۶۵۶ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، مالک ۶۹۱۶۰۳۴ سهم از سهام شرکت به ارزش ۳۲۵۲۶۱۰۰۰ دلار است. اینترنشنال سرمایه‌گذاران سهام جدیدی در اسنپ در سه ماهه چهارم به ارزش ۱۲۵.۸۱۱ میلیون دلار خریداری کردند. Marshall Wace LLP سهام جدیدی در Snap در سه ماهه چهارم به ارزش ۹۸,۰۰۵,۰۰۰ دلار خریداری کرد. در نهایت، Allspring Global Investments Holdings LLC سهام جدیدی در اسنپ در سه ماهه چهارم به ارزش ۸۹,۹۱۸,۰۰۰ دلار خریداری کرد. در حال حاضر ۵۳.۸۸ درصد سهام متعلق به مؤسسات سرمایه گذاری است.

تراکنش های داخلی در اسنپ

در خبر دیگر، جری جیمز هانتر معاون رئیس جمهور، ۶۳۹۱۳ سهم از سهام این شرکت را در معامله ای به تاریخ دوشنبه ۱۶ می فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۲۳.۸۳ دلار و ارزش کل ۱۵۲۳۰۴۶.۷۹ دلار فروخته شد. پس از تکمیل این معامله، معاون رئیس جمهور اکنون دارای ۱۳۷۹۵۱۵ سهم از سهام این شرکت به ارزش ۳۲۸۷۳۸۴۲.۴۵ دلار است. تراکنش در یک فایل SEC فاش شده است که از طریق این پیوند قابل دسترسی است. در اخبار مرتبط، مدیر ارشد فناوری رابرت سی مورفی در معامله ای که در روز دوشنبه ۲۵ آوریل انجام شد، ۹۰۰۰۰۰ سهم از سهام را فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۲۹.۵۵ دلار در مجموع ۲۶۵۹۵۰۰۰ دلار فروخته شد. پس از تکمیل این معامله، مدیر ارشد فناوری اکنون دارای ۷۵,۱۱۰,۰۰۲ سهم از سهام شرکت به ارزش ۲,۲۱۹,۵۰۰,۵۵۹.۱۰ دلار است. این فروش در فایل SEC فاش شده است که در این لینک موجود است. همچنین، معاون جری جیمز هانتر، ۶۳۹۱۳ سهم از سهام را در معامله ای که در روز دوشنبه ۱۶ می رخ داد، فروخت. این سهام با میانگین قیمت ۲۳.۸۳ دلار و ارزش کل ۱,۵۲۳,۰۴۶.۷۹ دلار فروخته شد. پس از این معامله، معاون رئیس جمهور اکنون به طور مستقیم مالک ۱۳۷۹۵۱۵ سهم از سهام شرکت به ارزش ۳۲۸۷۳۸۴۲.۴۵ دلار است. افشای این فروش را می توان در اینجا یافت. اینسایدرها در ۹۰ روز گذشته در مجموع ۱,۵۲۰,۳۸۶ سهم از سهام شرکت را به ارزش ۴,۱۷۵,۱۸۵۶ دلار فروخته اند.

تحلیلگران اهداف قیمتی جدیدی را تعیین کردند

چندین تحلیلگر تحقیقاتی سهام در مورد این شرکت اظهار نظر کرده اند. بارکلیز هدف قیمت خود را در اسنپ از ۲۰.۰۰ دلار به ۱۵.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی در روز جمعه، رتبه “اضافه وزن” را به سهام اختصاص داد. JMP Securities هدف قیمت خود را در اسنپ از ۴۲.۰۰ دلار به ۲۴.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی در روز جمعه، رتبه “بازدهی بهتر از بازار” را برای سهام تعیین کرد. پایپر سندلر هدف قیمت خود را در اسنپ از ۱۸ دلار به ۱۱ دلار کاهش داد و در گزارشی در روز جمعه، رتبه “خنثی” را به سهام اختصاص داد. موفات ناتانسون در گزارشی که روز جمعه منتشر شد، رتبه اسنپ را از رتبه «خرید» به «خنثی» کاهش داد. سرانجام، Cowen در گزارشی در روز جمعه، هدف قیمت خود را در اسنپ از ۱۷.۰۰ دلار به ۱۰.۰۰ دلار کاهش داد. دو تحلیلگر سهام را با رتبه فروش رتبه بندی کرده اند، ۲۰ نفر امتیاز نگهداری و ۱۶ نفر رتبه خرید را به شرکت اختصاص داده اند. طبق داده‌های MarketBeat.com، اسنپ دارای رتبه‌بندی اجماع “Hold” و میانگین قیمت هدف ۲۲.۷۸ دلار است.

عملکرد سهام را ضبط کنید

NYSE SNAP در روز جمعه با قیمت ۹.۹۶ دلار افتتاح شد. ارزش بازار این شرکت ۱۶.۳۰ میلیارد دلار، نسبت قیمت به درآمد ۲۷.۶۷- و بتای ۱.۲۰ است. این شرکت دارای نسبت سریع ۷.۱۹، نسبت جاری ۷.۱۹ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۱.۰۵ است. میانگین متحرک ۵۰ روزه این کسب و کار ۱۵.۰۲ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۲۷.۵۲ دلار است. اسنپ ​​با ۹.۹۱ دلار پایین ترین قیمت ۱۲ ماهه و ۸۳.۳۴ دلار به بالاترین قیمت دوازده ماهه خود رسیده است.

اسنپ ​​(NYSE: SNAP – Get Rating) آخرین داده های درآمد سه ماهه خود را در روز پنجشنبه ۲۱ آوریل منتشر کرد. این شرکت گزارش داد (۰.۰۲ دلار) سود هر سهم برای سه ماهه، که پیش بینی تحلیلگران ۰.۰۱ دلار (۰.۰۳ دلار) بود. این شرکت در این سه ماهه ۱.۰۶ میلیارد دلار درآمد داشت، در حالی که برآورد اجماع ۱.۰۷ میلیارد دلار بود. اسنپ ​​بازدهی منفی ۱۶.۳۷ درصد و حاشیه خالص منفی ۱۲.۷۱ درصدی داشت. درآمد کسب و کار نسبت به سال قبل ۳۸.۱ درصد افزایش یافته است. در مدت مشابه سال گذشته، این شرکت به ازای هر سهم (۰.۱۹ دلار) درآمد کسب کرد. به عنوان یک گروه، تحلیلگران تحقیقات سهام انتظار دارند Snap Inc. برای سال مالی جاری -۰.۵۶ EPS خواهد داشت.

اسنپ ​​نمایه

(رتبه گرفتن)

شرکت اسنپ فعالیت می کند به عنوان یک شرکت دوربین در آمریکای شمالی، اروپا و در سطح بین المللی. این شرکت اسنپ چت، یک برنامه دوربین با ویژگی های مختلف مانند دوربین، ارتباطات، اسنپ مپ، استوری ها و Spotlight را ارائه می دهد که به افراد امکان می دهد از طریق فیلم ها و عکس های کوتاه به صورت بصری ارتباط برقرار کنند.

ادامه مطلب

مالکیت نهادی فصلی اسنپ (NYSE: SNAP)

دریافت اخبار و رتبه بندی برای اسنپ روزانه آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران اسنپ و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com را دریافت کنید.