International Asset Investment Management LLC موقعیت خود را در MetLife، Inc. (NYSE: MET)International Assets Investment Management LLC سهام خود را در MetLife، Inc افزایش داد. (NYSE:MET–Received Rating) بر اساس آخرین افشای این شرکت با کمیسیون بورس و اوراق بهادار، طی سه ماهه اول ۹۷.۶ درصد افزایش یافت. این شرکت پس از خرید ۴۰۲۰ سهم دیگر در این دوره، ۸۱۳۸ سهم از سهام این ارائه دهنده خدمات مالی را در اختیار داشت. دارایی های International Assets Investment Management LLC در MetLife بر اساس آخرین پرونده های SEC، ۵۰۷,۰۰۰ دلار ارزش دارد.

سایر سرمایه گذاران نهادی نیز اخیراً سهام خود را در شرکت اضافه یا کاهش داده اند. Compton RI Capital Management Inc. سهام آن در سهام MetLife در سه ماهه چهارم ۰.۶ درصد افزایش یافت. Compton RI Capital Management Inc. اکنون ۲۶۶۳ سهم از سهام این ارائه دهنده خدمات مالی پس از خرید ۱۵۰ سهم دیگر در سه ماهه گذشته به ارزش ۱۶۶۷۰۰۰ دلار است. Dumont & Blake Investment Advisors LLC دارایی خود را در MetLife 0.3٪ در سه ماهه چهارم افزایش داد. Dumont & Blake Investment Advisors LLC اکنون مالک ۴۴۳۷۰ سهم از سهام این ارائه دهنده خدمات مالی است که پس از خرید ۱۵۲ سهم اضافی در سه ماهه گذشته به ارزش ۲۷۷۳۰۰۰ دلار می باشد. شرکت کنینگ سهام آن در MetLife در سه ماهه چهارم ۰.۳ درصد افزایش یافت. شرکت کنینگ اکنون ۴۸۰۲۹ سهم از سهام این ارائه دهنده خدمات مالی پس از خرید ۱۵۳ سهم دیگر در سه ماهه گذشته به ارزش ۳۰۰۱۰۰۰ دلار است. Navalign LLC دارایی خود را در MetLife 1.5٪ در سه ماهه چهارم افزایش داد. Navalign LLC اکنون پس از خرید ۱۵۴ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، مالک ۱۰۶۸۹ سهم از سهام این ارائه دهنده خدمات مالی به ارزش ۶۶۸۰۰۰ دلار است. سرانجام، Ranch Capital Advisors Inc. سهام آن در MetLife در سه ماهه چهارم ۰.۷٪ افزایش یافت. Ranch Capital Advisors Inc. او اکنون پس از خرید ۱۵۵ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، صاحب ۲۲۲۷۲ سهم از سهام این ارائه دهنده خدمات مالی به ارزش ۱۳۹۲۰۰۰ دلار است. سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی ۸۹.۶۵ درصد از سهام این شرکت را در اختیار دارند.

عملکرد قیمت MetLife

MET روز دوشنبه با قیمت ۶۰.۸۵ دلار افتتاح شد. ارزش بازار سهام ۴۹.۴۸ میلیارد دلار، نسبت قیمت به درآمد ۷.۸۸، نسبت قیمت به درآمد ۰.۴۸ و بتای ۱.۱۳ است. MetLife, Inc. این قیمت به کمترین میزان در یک سال گذشته یعنی ۵۶.۶۹ دلار و بالاترین سطح یک سال اخیر به ۷۳.۱۸ دلار رسید. نسبت فعلی شرکت ۰.۱۴، نسبت سریع ۰.۱۴ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۲۷ است. میانگین متحرک ۵۰ روزه این سهام ۶۳.۲۴ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۶۶.۳۶ دلار است.

MetLife (NYSE: MET – Get Rating) آخرین داده های درآمد سه ماهه خود را در روز چهارشنبه، ۴ مه منتشر کرد. این ارائه‌دهنده خدمات مالی درآمد هر سهم را ۲.۰۸ دلار گزارش کرد که بالاتر از برآورد اجماع تحلیلگران از ۱.۶۳ دلار در ۰.۴۵ دلار بود. این شرکت در سه ماهه ۱۷.۷۲ میلیارد دلار درآمد داشت، در حالی که تحلیلگران ۱۶.۸۱ میلیارد دلار تخمین زدند. MetLife بازده سهام ۱۲.۰۴% و حاشیه خالص ۹.۶۳% داشت. درآمد این شرکت در سه ماهه اول نسبت به سال قبل ۶.۱ درصد افزایش یافته است. در مدت مشابه سال گذشته، این شرکت ۲.۲۰ دلار به ازای هر سهم درآمد داشت. تحلیلگران انتظار دارند MetLife، Inc. برای سال مالی جاری ۶.۹۶ سود به ازای هر سهم ثبت خواهد کرد.

MetLife اعلام کرد که هیئت مدیره آن از چهارشنبه، ۴ مه، طرح بازخرید سهام را آغاز کرده است که به شرکت اجازه می دهد ۳.۰۰ میلیارد دلار از سهام موجود را بازخرید کند. مجوز خرید به ارائه‌دهنده خدمات مالی اجازه می‌دهد تا ۵.۳ درصد از سهام خود را از طریق خرید در بازار آزاد بازخرید کند. طرح‌های بازخرید سهام معمولاً نشانه‌ای از این است که رهبری شرکت معتقد است که سهام آن کمتر از ارزش‌گذاری شده است.

اعلامیه سود سهام MetLife

این شرکت همچنین اخیرا سود سه ماهه ای را افشا کرده است که در روز چهارشنبه ۲۳ شهریور پرداخت خواهد شد. سهامداران رکورد در روز سه شنبه، ۹ آگوست، ۰.۵۰ دلار سود نقدی دریافت خواهند کرد. موعد مقرر دوشنبه ۸ آگوست می باشد. این نشان دهنده سود سهام ۲.۰۰ دلار در سال و بازده سود ۳.۲۹٪ است. نرخ پرداخت MetLife در حال حاضر ۲۵.۹۱٪ است.

تحلیلگران وال استریت نظر دارند

تعدادی از تحلیلگران تحقیقاتی در مورد سهام MET نظر داده اند. بارکلیز در گزارشی که در روز سه شنبه ۱۹ جولای منتشر شد، قیمت هدف ۷۵ دلاری را برای MetLife تعیین کرد. Evercore ISI هدف قیمت خود را در MetLife از ۸۱.۰۰ دلار به ۸۰.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی در روز چهارشنبه، ۶ جولای، به سهام یک رتبه “ممتاز” اختصاص داد. مورگان استنلی در گزارشی در روز چهارشنبه، ۶ جولای، قیمت هدف خود را در MetLife از ۸۰.۰۰ دلار به ۷۸.۰۰ دلار کاهش داد و رتبه “اضافه وزن” را به سهام اختصاص داد. پایپر سندلر هدف قیمت خود را در MetLife از ۷۷.۰۰ دلار به ۸۰.۰۰ دلار افزایش داد و در گزارشی در روز چهارشنبه، ۶ آوریل، به سهام امتیاز “اضافه وزن” داد. در نهایت، JPMorgan Chase & Co. در گزارشی که در روز دوشنبه ۱۱ جولای منتشر شد، قیمت هدف آن در MetLife از ۷۵.۰۰ دلار به ۷۴.۰۰ دلار کاهش یافت. یک تحلیلگر تحقیقاتی سهام، سهام را با رتبه نگهداری و ده نفر رتبه خرید به شرکت اختصاص داده اند. طبق اعلام MarketBeat، این سهام در حال حاضر دارای رتبه اجماع “متوسط ​​خرید” و میانگین قیمت هدف ۷۶.۳۶ دلار است.

نمایه MetLife

(رتبه گرفتن)

MetLife، Inc ارائه می دهد ، یک شرکت خدمات مالی، خدمات بیمه، بازنشستگی، مزایای کارکنان و مدیریت دارایی را در سراسر جهان ارائه می دهد. از طریق پنج بخش عمل می کند: ایالات متحده. آسیا؛ آمریکای لاتین؛ اروپا، خاورمیانه و آفریقا؛ و MetLife Holdings. این شرکت بیمه عمر، دندانپزشکی، از کارافتادگی گروهی کوتاه مدت و بلندمدت، از کارافتادگی شخصی، بیمه حیوانات خانگی، مرگ و جدایی تصادفی، بینایی، حادثه و پوشش سلامت و همچنین طرح های قانونی پیش پرداخت را ارائه می دهد. ترتیبات خدمات اداری فقط برای کارفرمایان؛ و قراردادهای تجمیع، تجمیع و جداگانه با بهره تضمین شده و همچنین قراردادهای تامین مالی با نرخ متغیر خصوصی.

داستان های توصیه شده

یک چهارم مالکیت نهادی MetLife (NYSE: MET)

اخبار و نظرات را برای MetLife Daily دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای MetLife و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.