Invitae Corporation (NVTA) – Big 24 News


دعوت از شرکت (NVTA) تعداد ۱۸۵۲۲۵۱۳ سهم در آخرین جلسه معاملاتی مورد معامله قرار گرفت و میانگین حجم معاملات ۷۶۴۶.۳۵ هزار سهم را شاهد بود. این سهم در جلسه معاملاتی جاری، تمرکز فعال روی سهام را تایید کرد. NVTA تغییر ۴.۶۹% و ارزش سهام خود را در ۲.۲۳ دلار در جلسه معاملاتی اخیر نشان داد. این شرکت متعلق به ایالات متحده است و بخشی از بخش مراقبت های بهداشتی است. ارزش بازار آن ۴۸۸.۳۹ میلیون دلار است. از ارزش بازار برای نشان دادن اندازه شرکت استفاده کنید زیرا یک عامل اساسی با ویژگی های مختلف برای توسعه منافع سرمایه گذاران از جمله ریسک است.

بررسی عملکرد:

NVTA بازده هفتگی -۷.۸۵٪ و بازده سالانه -۹۳.۲۰٪ را نشان داد. سهام در شش ماه گذشته در ۸۵.۵۸- درصد بوده و در ماه گذشته در ۳۵.۱۷- درصد باقی مانده است. این سهم در سه ماه گذشته عملکرد سالانه خود را در -۸۵.۴۰٪ و حدود -۷۳.۳۹٪ نشان داده است. قیمت سهام در ۹۳.۷۲% از بالاترین سطح ۵۲ هفته، سهام در ۷.۲۱% با توجه به پایین ترین هفته ۵۲ هفته است.

باز کردن آنالایزر:

بر اساس داده های ارائه شده توسط FINVIZ، رتبه تحلیلگران فعلی برای سهام این شرکت ۲.۲ در نظر گرفته شده است (۱.۰ خرید قوی، ۲.۰ خرید، ۳.۰ نگه داشتن، ۳.۰ فروش، فروش قوی ۵.۰). با توجه به یک دوره ۵۲ هفته ای، سهام به ۱۳.۵۹ دلار می رسد. این میانگین قیمت هدفی است که تحلیلگران انتظار دارند.

توضیح فنی:

میانگین متحرک ساده یکی از انعطاف پذیرترین و همچنین محبوب ترین اندیکاتورهای تحلیل تکنیکال است. بیشتر به دلیل سادگی آن در بین معامله گران محبوبیت زیادی دارد. در یک محیط محبوب بهترین عملکرد را دارد. میانگین متحرک ساده به عنوان میانگین آخرین دوره N (20 روز، ۵۰ روز، ۲۰۰ روز) محاسبه می شود. قیمت سهام منفی ۲۷.۸۳ درصد از میانگین متحرک ۲۰ روزه در نظر گرفته شده و از میانگین متحرک ۵۰ روزه معامله می شود. -۵۰.۴۸٪. قیمت سهام از میانگین متحرک ۲۰۰ روزه به میزان -۸۴.۶۲ درصد کاهش می یابد. از هر نوع میانگین متحرک می توان برای تولید سیگنال خرید یا فروش استفاده کرد و این فرآیند بسیار ساده است. نرم افزار نمودار میانگین متحرک به صورت یک خط مستقیماً در نمودار قیمت رسم می شود.

شاخص قدرت نسبی (RSI) سهام در حال حاضر روی ۳۱.۴۵ است. خوانش RSI از ۰ تا ۱۰۰ متغیر است. سرعت و نوسانات حرکت قیمت سهام توسط نوسانگر مومنتوم RSI اندازه گیری می شود. جی ولز وایلدر شاخص قدرت نسبی (RSI) را توسعه داد که بیشتر به عنوان شاخص حرکت استفاده می شود. معمولاً زمانی که RSI به زیر ۳۰ می رسد، سهام بیش از حد بارگذاری می شود و با رسیدن به بالای ۷۰، مقدار زیادی سهام خریداری می شود. ۳۰ تا ۷۰ به عنوان قرائت سهام عادی در نظر گرفته می شود. روند کلی را می توان با استفاده از اندیکاتور RSI تشخیص داد و ناهنجاری ها و نوسانات خرابی را پیدا کرد.

تجزیه و تحلیل نوسانات:

نوسانات نسبت به هفته گذشته ۸.۳۳ درصد باقی ماند و در ماه گذشته نوسان ۱۰.۳۸ درصد را نشان داد. ریسک بازار که از معاملات بازار ناشی می شود و با عامل بتا اندازه گیری می شود. شاخص بتا ۲.۰۷ است. ریسک بر اساس فاکتور بتا اندازه گیری می شود، اگر کارآزمایی بالاتر از ۱ باشد، خطر بیشتر است و اگر کارآزمایی کمتر از ۱ باشد، خطر کمتر خواهد بود. نوسانات نیز توسط ATR اندازه گیری می شود که میانگین متحرک نمایی (۱۴ روز) از محدوده واقعی است. مقدار ATR 0.36 است.

اسنپ ​​سود:

حاشیه سود خالص شرکت ۹۳.۹۰-٪ است که نشان می دهد شرکت به ازای هر دلار فروش ایجاد می کند. حاشیه ناخالص ۲۲.۹۰ درصد تعیین شده است و بازده دارایی ها (ROA) نشان می دهد که شرکت در مقایسه با کل دارایی های ۹.۱۰- سود می کند. بازگشت سرمایه (ROI) -7.70٪. سود هر سهم (ROE) -15.60٪ است.