Jackpot Mega Millions 1.37 میلیارد دلار – آیا می خواهید میلیاردر شوید؟ ۲۰ خبرگزاری برتر


Axios بر اساس نتایج منتشر شده در هفته گذشته، بلیت فروخته شده در ایلینوی تنها برنده جکپات ۱.۳۷ میلیارد دلاری، دومین جایزه بزرگ لاتاری در تاریخ ۲۰ ساله بازی است. این جکپات از آوریل تا کنون ۲۹ برابر شده است و اگر کسی برنده نشود، مقامات قرعه کشی گفتند که جکپات می تواند برای قرعه کشی بعدی که بزرگترین قرعه کشی در کشور بود به ۱.۷ میلیارد دلار افزایش یابد.

اعداد برنده در قرعه کشی ۱۳، ۳۶، ۴۵، ۵۷ و ۶۷ با Mega Ball 14 بود. برنده می تواند یک گزینه نقدی تقریباً ۷۸۰.۵ میلیون دلاری را انتخاب کند اگر به جای پرداخت سالیانه یک بار پرداخت شود. ۳۰ دسته.

به گزارش فاکس بیزینس، بلیت برنده در پمپ بنزین Speedy Café Speedway در بلوار E. Touhy در Des Plaines فروخته شده است. Des Plaines حومه شیکاگو واقع در شمال فرودگاه بین المللی O’Hare است. تصویری از محل خرید بلیط برنده را در زیر مشاهده کنید و در اینجا بیشتر بدانید.

این دومین پرداخت بزرگ تاریخ برای یک مسابقه لاتاری است. مالک مؤسسه فروش اطلاع نداشت که مؤسسه او بلیت را فروخته است و برنده این گزینه را دارد که ناشناس بماند. تا این پست، نامی منتشر نشده است.

اگر به بزرگترین برد جکپات تا کنون نگاه کنید، متوجه خواهید شد که همه آنها فقط در دو بازی به دست آمده اند. و دوباره به Powerball و MegaMillions برمی گردیم. این محبوب ترین قرعه کشی با پول جکپات است و تنها قابل درک است که بالاترین پاداش ها را صادر می کند. نمودار زیر را بررسی کنید و در اینجا بیشتر بدانید.

بزرگترین برندگان قرعه کشی

آیا می توانید به چیزی بدتر از بردن جکپات لوتو اما از دست دادن فرصت ادعای آن فکر کنید؟ اکثر مردم بلیط های بخت آزمایی خود را گم کرده اند، اما شما کسانی را نیز دارید که مهلت دریافت جایزه خود را از دست داده اند. در زیر ۵ مورد از بالاترین جکپات های بدون ادعا آورده شده است.

برنده های لوتو بدون ادعا

آیا می خواهید میلیاردر شوید؟

ابتدا، ممکن است بخواهید به پرداخت های لاتاری بر اساس ایالت نگاه کنید. با استفاده از نمودار زیر، می توانید ایده ای از مقایسه وضعیت خود با دیگران داشته باشید. همانطور که می بینید، بین بسیاری از ایالت ها در سراسر کشور تنوع زیادی وجود دارد. اینجا بیشتر بیاموزید

درصد پرداخت لوتوی ایالات متحدهپس شانس شما برای برنده شدن در لاتاری Powerball یا Mega Millions چقدر است؟ متاسفم که می گویم احتمال اصابت صاعقه به شما بیشتر است.

شانس برنده شدن در لاتاریمحبوبیت بلیط های لاتاری در ایالات متحده در چند دهه گذشته به سرعت افزایش یافته است. در تصویر زیر، افزایش سریع درآمد لاتاری ایالتی و محلی را از سال ۱۹۷۷ مشاهده می کنید. از سال ۱۹۹۲، درآمد لاتاری ایالتی و محلی تقریباً سه برابر شده و به بیش از ۲۵,۰۰۰,۰۰۰ دلار در سال رسیده است. با این حال، کسب و کار لاتاری ممکن است به اوج خود رسیده باشد. توجه داشته باشید که این نمودار شامل قرعه کشی های ملی مانند Mega Millions و Powerball نمی شود.

تاریخچه درآمد لوتو

از بازی لاتاری لذت می برید؟

اکثر مردم حداقل یک بار در سال در قرعه کشی شرکت می کنند. مطالعاتی برای درک اینکه چرا افراد از نظر احساسی در قرعه کشی شرکت می کنند، انجام شده است. این را در نمودار زیر ببینید. اینجا بیشتر بیاموزید

چرا بلیط لاتاری بخریم؟

در اینجا حقایق جالبی در مورد بخت آزمایی – برندگان و بازنده ها وجود دارد.

 • حدود ۵۰ درصد از آمریکایی ها سال گذشته بلیط بخت آزمایی خریدند – اینجا را ببینید.
 • بزرگترین برندگان قرعه کشی که هنوز ثروتمند هستند – اینجا را ببینید.
 • ۲۳ برنده لاتاری که میلیون ها نفر را از دست دادند – اینجا را ببینید
 • ۱۲ دلیل که چرا اکثر برندگان بی پروا لاتاری تمام پول خود را از دست می دهند – اینجا را ببینید.

برندگان قرعه کشی برای چه چیزی خرج می کنند؟ برخی از آمارهای کلیدی را در زیر بررسی کنید و در اینجا بیشتر بیاموزید.

 1. بر اساس مطالعات متعدد، حدود ۷۰ درصد از برندگان لاتاری در نهایت شکست می خورند و اعلام ورشکستگی می کنند.
 2. حدود ۱ درصد از برندگان لاتاری هر سال ورشکست می شوند.
 3. در مطالعه‌ای که اخیرا روی برندگان لاتاری انجام شد، تنها ۵۵ درصد بعد از برنده شدن در لاتاری احساس شادی بیشتری نسبت به قبل داشتند – و ۴۳ درصد گفتند که پول آنها تأثیری بر شادی آنها نداشته است.
 4. ۴۴ درصد از برندگان قرعه کشی تمام برنده های خود را طی ۵ سال پس از برنده شدن در لاتاری خرج می کنند.
 5. از هر ۱۰ برنده لاتاری، ۴ نفر تلاش مشترکی برای افزایش کمک مالی خود به یک موسسه خیریه انجام داده اند.
 6. از هر ۵ برنده لاتاری، ۱ نفر تصمیم می گیرد اولین تعطیلات خود را در خارج از کشور برای اولین بار پس از برنده شدن بگذراند.
 7. ۷ درصد از برندگان قرعه کشی تصمیم به خرید RV می گیرند.
 8. ۷۵ درصد از برندگان قرعه کشی که در زمان برنده شدن در یک آپارتمان زندگی می کنند به یک خانه تک خانواده نقل مکان می کنند.
 9. از هر ۴ برنده لاتاری ۱ نفر با پول جدید خود زمین یا خانه ای در یک کشور خارجی خریداری کرده است.
 10. تنها ۳ درصد از برندگان قرعه کشی فرزندان خود را از مدارس دولتی به مدارس خصوصی منتقل کرده اند.

تاثیر برنده شدن در لاتاری در زندگی چیست؟

 1. ۹۵ درصد از افرادی که در لاتاری برنده می شوند، پس از برنده شدن این همه پول، هنوز ازدواج کرده اند.
 2. ۵۸ درصد از مردم می گویند که خانواده بزرگ آنها شادتر هستند زیرا توانستند در لاتاری برنده شوند و حمایت مالی بهتری ارائه کنند.
 3. ۳۷ درصد از مردم گفتند که خانواده آنها به دلیل برنده شدن در لاتاری کمتر خوشحال هستند.
 4. از هر ۱۰ برنده لاتاری، ۹ نفر معتقدند که ثروت خانوادگی جدید آنها نسل سوم را از بین خواهد برد.
 5. ۸۳ درصد از برندگان قرعه‌کشی حداقل بخشی از برنده‌های خود را به یکی دیگر از اعضای خانواده می‌دهند و خواهر و برادر بیشترین احتمال دریافت پول نقد را دارند.
 6. ۱۷ درصد از خانواده ها از یکی از اعضای خانواده که حداقل ۱۰۰۰۰۰ دلار در قرعه کشی برنده شده بود، درخواست هدیه نقدی کردند. برندگان لاتاری که حداقل ۴ میلیون دلار برنده شدند، دو برابر بیشتر سفارش نقدی دریافت کردند.
 7. ۹۰ درصد از برندگانی که یک دوست صمیمی سابق دارند می گویند که رابطه آنها هنوز دست نخورده است.

خرید بلیط بخت آزمایی یک سرمایه گذاری مالی مناسب نیست. اکثر مردم خرید بلیط بخت آزمایی را فرصتی برای میلیونر شدن می دانند – مهم نیست که چقدر این امکان غیرمنطقی است. ما کی هستیم که امید فقرا را از بین ببریم؟ برخی آن را مالیات بر فقرا توصیف کردند. لاتاری قبلاً قلمرو جنایتکاران بود – اکنون کاملاً توسط دولت کنترل می شود.

آیا برای بازی بعدی Powerball یا Mega Millions آماده هستید؟

نمودار بیشتر برای پست های امروز را ببینید.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما کنید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع سندیکایی برای مقاله اصلی RWR.