Jacobi Capital Management LLC سهام خود را در VF افزایش داده است. (NYSE: VFC) – Big 24 NewsJacobi Capital Management LLC سهام خود را در شرکت VF افزایش داد. (NYSE: VFC – رتبه‌بندی دریافت شده) طبق آخرین افشای آن در کمیسیون بورس و اوراق بهادار، در سه ماهه اول ۴.۱ درصد افزایش یافت. این سرمایه گذار نهادی پس از خرید ۲۴۴ سهم دیگر در سه ماهه، ۶۱۴۰ سهم از شرکت نساجی را در اختیار داشت. دارایی Jacobi Capital Management LLC در VF در پایان آخرین دوره گزارش ۳۴۹,۰۰۰ دلار ارزش داشت.

تعدادی دیگر از صندوق های تامینی نیز اخیراً سهام VFC را خریداری و فروخته اند. Calamos Advisors LLC موقعیت خود را در سهام VF 15.4٪ در سه ماهه اول افزایش داد. Calamos Advisors LLC اکنون پس از تصاحب ۳۶۷۳۵ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، مالک ۲۷۵۶۰۱ سهم از سهام تولید کننده نساجی به ارزش ۱۵۶۷۱۰۰۰ دلار است. Mackenzie Financial موقعیت خود را در سهام VF 5.7٪ در سه ماهه چهارم افزایش داد. Mackenzie Financial Inc مالکیت دارد. اکنون ۷۴ هزار و ۲۹۱ سهم از سهام این شرکت نساجی پس از خرید ۴ هزار و ۱۹ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، ۵ میلیون و ۴۴۰ هزار دلار ارزش گذاری شده است. Clearstead Advisors LLC موقعیت خود را در سهام VF 17.5٪ در سه ماهه اول افزایش داد. Clearstead Advisors LLC اکنون مالک ۱۵۶۱ سهم از سهام تولید کننده نساجی به ارزش ۸۹۰۰۰ دلار پس از خرید ۲۳۳ سهم اضافی در سه ماهه گذشته است. Signaturefd LLC موقعیت خود را در سهام VF 36.3٪ در سه ماهه اول افزایش داد. Signaturefd LLC اکنون پس از خرید ۳۰۸۰ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، مالک ۱۱۵۷۲ سهم از سهام تولید کننده نساجی به ارزش ۶۵۸۰۰۰ دلار است. سرانجام، Caisse DE Depot ET Placement DU Quebec سهام جدیدی از VF را در سه ماهه چهارم به ارزش تقریبی ۱,۸۱۶,۰۰۰ دلار خریداری کرد. صندوق های تامینی و سایر سرمایه گذاران نهادی ۸۸.۲۵ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

تغییر رتبه تحلیلگران

اخیراً چندین تحلیلگر سهام بر این شرکت تأثیر گذاشته اند. Cowen در گزارش تحقیقاتی در روز دوشنبه، ۲۵ جولای، قیمت هدف خود را در VF به ۵۹.۰۰ دلار کاهش داد. StockNews.com در یک گزارش تحقیقاتی در روز دوشنبه، ۱ آگوست، VF را از رتبه “نگهداری” به “فروش” کاهش داد. Wedbush هدف قیمت خود را در VF از ۶۱.۰۰ دلار به ۵۰.۰۰ دلار کاهش داد و در یک گزارش تحقیقاتی در روز جمعه، ۲۰ می، رتبه “خنثی” را به سهام اختصاص داد. Stifel Nicolaus در گزارشی تحقیقاتی در روز چهارشنبه، ۲۰ جولای، هدف قیمت خود را در VF از ۴۲.۰۰ دلار به ۴۳.۰۰ دلار افزایش داد. سرانجام، گروه UBS در یک گزارش تحقیقاتی در روز جمعه، ۱۳ می، قیمت هدف خود را در VF از ۶۵.۰۰ دلار به ۵۵.۰۰ دلار کاهش داد. سه تحلیلگر پژوهشی سهام، سهام را با رتبه فروش، یازده نفر امتیاز نگهداری و ۹ نفر رتبه خرید به سهام داده اند. بر اساس داده های MarketBeat، VF در حال حاضر دارای میانگین رتبه “Hold” و قیمت هدف توافق شده ۵۹.۰۶ دلار است.

VF 1.2 درصد افزایش یافت

سهام NYSE VFC در روز جمعه با قیمت ۴۵.۶۷ دلار افتتاح شد. VF با ۴۳.۰۸ دلار به پایین ترین سطح دوازده ماهه و ۸۱.۷۸ دلار به بالاترین قیمت دوازده ماهه رسیده است. نسبت فعلی شرکت ۱.۳۳، نسبت سریع ۰.۶۶ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۱.۳۳ است. این سهام دارای میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه (SMA) در ۴۶.۶۱ دلار و میانگین متحرک ساده ۲۰۰ روزه (SMA) در ۵۲.۸۸ دلار است. ارزش بازار سهام ۱۷.۷۴ میلیارد دلار، نسبت PE 17.77، نسبت PEG 2.02 و بتا ۱.۳۵ است.

VF (NYSE: VFC – Get Rating) آخرین داده های درآمد سه ماهه خود را در روز پنجشنبه ۱۹ مه منتشر کرد. این سازنده نساجی سود هر سهم را ۰.۴۵ دلار در سه ماهه گزارش کرد که بالاتر از برآوردهای تحلیلگران ۰.۴۵ دلار بود. VF بازده سهام ۳۳.۲۰% و حاشیه خالص ۸.۴۵% داشت. این شرکت در این سه ماهه ۲.۸۲ میلیارد دلار سود داشت، در حالی که انتظارات تحلیلگران ۲.۸۳ میلیارد دلار بود. در مدت مشابه سال گذشته، این شرکت ۰.۲۷ دلار به ازای هر سهم درآمد کسب کرد. درآمد این شرکت نسبت به سال گذشته ۹.۴ درصد افزایش یافته است. به طور متوسط، تحلیلگران سهام انتظار VF را دارند. برای سال جاری ۳.۰۹ سود به ازای هر سهم ثبت خواهد کرد.

VF توزیع سود سهام را اعلام کرد

این شرکت اخیرا سود سه ماهه ای را اعلام کرد که سه شنبه ۸ شهریور ماه واریز می شود. سرمایه گذاران رکورددار دوشنبه ۱۲ سپتامبر سود سهام ۰.۵۰ دلاری را منتشر خواهند کرد. تاریخ توزیع این سود جمعه ۱۸ شهریور می باشد. این نشان دهنده سود ۲.۰۰ دلاری سالانه و بازدهی ۴.۳۸٪ است. نسبت سود سهام VF (DPR) در حال حاضر ۷۷.۸۲٪ است.

فعالیت داخلی در VF

در اخبار مرتبط، مدیر W Rodney McMullen در معامله ای که در روز سه شنبه، ۳۱ می رخ داد، ۳۰۰۰ سهم از سهام این شرکت را خریداری کرد. این سهام با قیمت متوسط ​​۴۹.۹۹ دلار به ازای هر سهم، برای کل معامله ۱۴۹۹۷۰.۰۰ دلار خریداری شد. پس از تکمیل خرید، مدیر اکنون دارای ۲۸۱۲۵ سهم در شرکت به ارزش ۱۴۰۵۹۶۸.۷۵ دلار است. این معامله در یک پرونده حقوقی در سازمان بورس و اوراق بهادار افشا شد که از طریق این لینک قابل دسترسی است. در اخبار مرتبط، مدیر W Rodney McMullen در معامله ای که در روز سه شنبه، ۳۱ می رخ داد، ۳۰۰۰ سهم از سهام این شرکت را خریداری کرد. این سهام با قیمت متوسط ​​۴۹.۹۹ دلار به ازای هر سهم، برای کل معامله ۱۴۹۹۷۰.۰۰ دلار خریداری شد. پس از تکمیل خرید، مدیر اکنون دارای ۲۸۱۲۵ سهم در شرکت به ارزش ۱۴۰۵۹۶۸.۷۵ دلار است. این معامله در یک پرونده حقوقی در سازمان بورس و اوراق بهادار افشا شد که از طریق این لینک قابل دسترسی است. همچنین ریچارد کاروکی، مدیرعامل، در معامله ای که در روز سه شنبه ۱۴ ژوئن رخ داد، ۱۰۰۰۰ سهم از سهام این شرکت را خریداری کرد. این سهم با میانگین قیمت هر سهم ۴۵.۳۹ دلار و ارزش کل ۴۵۳.۹۰۰.۰۰ دلار خریداری شد. پس از تکمیل خرید، مدیر اکنون صاحب ۱۰۷۴۹۳ سهم از سهام شرکت به ارزش تقریبی ۴۸۷۹۱۰۷.۲۷ دلار است. افشای این خرید را می توانید در اینجا مشاهده کنید. طی سه ماه گذشته، خودی ها ۲۲۰۰۰ سهم از سهام این شرکت را به ارزش ۱۰۰۸۶۳۰ دلار خریداری کرده اند. ۰.۹۰ درصد از سهام این شرکت متعلق به افراد داخلی است.

VF مشخصات شرکت

(رتبه گرفتن)

VF Corporation، همراه با زیرمجموعه های خود، به طراحی، تولید، بازاریابی و توزیع پوشاک مارک دار، کفش و محصولات سبک زندگی برای مردان، زنان و کودکان در قاره آمریکا، اروپا و آسیا و اقیانوسیه می پردازد. از طریق سه بخش خارجی، فعال و عملیاتی عمل می کند.

ادامه مطلب

مالکیت شرکتی فصلی VF Corporation (NYSE: VFC)

دریافت اخبار و رتبه بندی برای VF Daily آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران VF و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com را دریافت کنید.