Jakob Dupont 4124 سهام در Atara Biotherapeutics, Inc. (NASDAQ: ATRA) سهام – Big 24 Newsآتارا بیوتراپیتیک، شرکت (NASDAQ: ATRA – دریافت رتبه) EVP Jakob Dupont 4,124 سهم از سهام آتارا Biotherapeutics را در معامله ای در روز سه شنبه ۱۶ اوت فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۵.۰۳ دلار و ارزش کل ۲۰.۷۴۳.۷۲ دلار فروخته شد. پس از فروش، معاون اجرایی اکنون به طور مستقیم مالک ۱۵۸۸۸۲ سهم از سهام شرکت به ارزش تقریبی ۷۹۹۱۷۶.۴۶ دلار است. این معامله در پرونده در کمیسیون بورس و اوراق بهادار افشا شد که از طریق وب سایت SEC در دسترس است.

کاهش ۶.۱ درصدی درمان های زیست پالایی در آتارا

نزدک: ATRA در روز جمعه با قیمت ۴.۴۵ دلار افتتاح شد. میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه این شرکت ۵.۳۲ دلار و میانگین متحرک ساده ۲۰۰ روزه آن ۷.۶۵ دلار است. آتارا بیوتراپیتیک، شرکت پایین ترین قیمت دوازده ماهه ۲.۸۳ دلار و بالاترین قیمت ۱۲ ماهه ۲۰.۰۴ دلار.

شرکت آتارا بیوتراپی (NASDAQ: ATRA – Receive Rating) آخرین نتایج درآمد سه ماهه خود را در روز دوشنبه ۸ آگوست منتشر کرد. این شرکت بیوتکنولوژی درآمد هر سهم ۰.۱۸ دلار را گزارش کرد که بالاتر از برآورد اجماع ۰.۹۱ دلاری با ۱.۰۹ دلار است. حاشیه سود خالص آتارا منفی ۳۴۴.۸۷ درصد و بازدهی منفی ۱۱۱.۲۰ درصد بود. در مدت مشابه سال گذشته، این شرکت به ازای هر سهم (۰.۹۱ دلار) درآمد کسب کرد. به طور متوسط، تحلیلگران انتظار دارند شرکت Atara Biotherapeutics, Inc. -2.54 EPS برای سال جاری به جلو منتقل می شود.

وجوه متقابل بر بیوتراپی آتارا تأثیر می گذارد

بسیاری از سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی اخیراً سهام خود را در شرکت اضافه یا کاهش داده اند. Point72 Hong Kong Ltd سهام خود در آتارا بیوتراپیتیک را ۳۴۳.۸ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. Point72 Hong Kong Ltd اکنون دارای ۷۲۳۴ سهم از سهام شرکت بیوتکنولوژی است که پس از خرید ۵۶۰۴ سهم اضافی در سه ماهه گذشته، ارزش آن به ۶۷۰۰۰ دلار می رسد. Running Point Capital Advisors LLC یک موقعیت جدید در سهام آتارا بیوتراپیتیک در سه ماهه اول به ارزش تقریبی ۹۳۰۰۰ دلار خریداری کرد. Monashee Investment Management LLC یک موقعیت جدید در سهام آتارا Biotherapeutics در سه ماهه اول به ارزش تقریبی ۹۳۰۰۰ دلار خریداری کرد. AlphaCrest Capital Management LLC یک موقعیت جدید در سهام آتارا بیوتراپیتیک در سه ماهه چهارم به ارزش تقریبی ۱۸۹۰۰۰ دلار خریداری کرد. سرانجام Envestnet Asset Management Inc. سهام جدید آتارا بیوتراپیتیک را در سه ماهه اول به ارزش تقریبی ۱۱۲۰۰۰ دلار خریداری کرد.

تحلیلگران وال استریت نظر دارند

ATRA موضوع گزارش های بسیاری از تحلیلگران تحقیقاتی بوده است. سیتی گروپ در یادداشتی تحقیقاتی در روز چهارشنبه ۲۰ جولای، آتارا بیوتراپیتیک را از رتبه “خنثی” به رتبه “فروش” کاهش داد و قیمت هدف خود را برای این شرکت از ۸.۰۰ دلار به ۳.۰۰ دلار کاهش داد. گروه Canaccord Genuity قیمت هدف خود را در آتارا بیوتراپیتیک از ۶۷ دلار به ۵۰ دلار در یادداشتی تحقیقاتی در روز چهارشنبه ۱۳ جولای کاهش داد. Stifel Nicolaus در گزارشی در روز چهارشنبه ۱۳ جولای، رتبه آتارا بیوتراپیتیک را از رتبه «خرید» به رتبه «نگهداری» کاهش داد و هدف قیمت سهام را از ۱۶.۰۰ دلار به ۵.۰۰ دلار کاهش داد. StockNews.com در گزارشی که در روز پنجشنبه ۱۱ آگوست منتشر شد، آتارا بیوتراپیتیک را از رتبه “فروش” به “نگهداری” ارتقا داد. سرانجام، گلدمن ساکس در گزارشی که در روز سه‌شنبه ۹ آگوست منتشر شد، قیمت هدف خود را در آتارا بیوتراپیتیک از ۴.۰۰ دلار به ۳.۰۰ دلار کاهش داد و رتبه «فروش» را به سهام اختصاص داد. دو تحلیلگر سهام را با رتبه فروش رتبه بندی کرده اند، سه نفر امتیاز نگهداری و دو نفر رتبه خرید را به سهام این شرکت اختصاص داده اند. طبق گفته MarketBeat، این شرکت در حال حاضر دارای رتبه اجماع “Hold” و قیمت هدف توافق شده ۱۸.۷۱ دلار است.

درباره شرکت فیزیوتراپی آتارا

(رتبه گرفتن)

آتارا بیوتراپیتیک، شرکت شرکت، یک شرکت ایمونوتراپی سلول T، در حال توسعه درمان‌هایی برای سرطان، بیماری‌های خودایمنی و ویروسی در ایالات متحده است. این شرکت در حال توسعه tabelecleucel، ایمونوتراپی سلول T در فاز ۳ آزمایشات بالینی برای درمان بیماری لنفوپرولیفراتیو پس از پیوند ناشی از ویروس اپشتین بار (EBV)، و همچنین هماتوم ها و تومورهای جامد، از جمله کارسینوم نازوفارنکس است.

همچنین ببینید

فصلنامه تجارت داخلی شرکت بیوتراپی آتارا (NASDAQ: ATRA)

اخبار و نظرات آتارا بیوتراپی را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com، خلاصه‌ای مختصر از آخرین اخبار و رتبه‌بندی تحلیلگران آتارا بیوتراپیتیک و شرکت‌های مرتبط را دریافت کنید.