Jones Financial Companies LLP 578000 دلار در شرکت پردازش خودکار داده دارد. (NASDAQ: ADP) – Big 24 NewsJones Financial Companies LLP دارایی خود را در شرکت پردازش خودکار داده کاهش داد. (NASDAQ: ADP – Receive Rating) بر اساس آخرین افشای آن در کمیسیون بورس و اوراق بهادار، در سه ماهه اول ۲۸.۱ درصد افزایش یافت. این شرکت پس از فروش ۹۹۲ سهم در طول سه ماهه، ۲۵۳۹ سهم از سهام ارائه دهنده خدمات تجاری را در اختیار داشت. پردازش خودکار داده‌های شرکت‌های مالی جونز LLP در آخرین بایگانی آن در کمیسیون بورس و اوراق بهادار بالغ بر ۵۷۸۰۰۰ دلار بود.

چندین صندوق تامینی دیگر نیز اخیراً دارایی های خود را در تجارت اصلاح کرده اند. Sandy Cove Advisors LLC یک موقعیت پردازش خودکار داده جدید را در طول سه ماهه چهارم به ارزش ۲۸۰۰۰ دلار خریداری کرد. Crewe Advisors LLC یک موقعیت جدید در پردازش خودکار داده در سه ماهه اول به ارزش ۲۸۰۰۰ دلار خریداری کرد. Tortoise Investment Management LLC موقعیت خود را در پردازش خودکار داده ها تا ۷۰.۸٪ در سه ماهه چهارم افزایش داد. Tortoise Investment Management LLC اکنون پس از خرید ۵۱ سهم دیگر در این مدت، مالک ۱۲۳ سهم از سهام ارائه دهنده خدمات تجاری به ارزش ۳۰۰۰۰ دلار است. Delos Wealth Advisors LLC سهام خود را در سهام پردازش خودکار داده ها تا ۵۸۸.۹ درصد در سه ماهه چهارم افزایش داد. Delos Wealth Advisors LLC اکنون مالک ۱۲۴ سهم از سهام ارائه دهنده خدمات تجاری به ارزش ۳۱۰۰۰ دلار پس از به دست آوردن ۱۰۶ سهم اضافی در این دوره است. در نهایت، Landmark Wealth Management LLC سهام جدیدی در پردازش خودکار داده‌ها در سه ماهه اول به ارزش ۳۱۰۰۰ دلار خریداری کرد. ۷۸.۸۴ درصد سهام متعلق به مؤسسات سرمایه گذاری است.

عملکرد قیمت پردازش خودکار داده ها

سهام پردازش خودکار داده ها در روز سه شنبه با قیمت ۲۱۱.۳۱ دلار افتتاح شد. این شرکت دارای ارزش بازار ۸۸.۲۷ میلیارد دلار، نسبت قیمت به درآمد ۳۱.۲۱، نسبت قیمت به درآمد ۲.۳۰ و بتای ۰.۸۱ است. Automatic Data Processing, Inc. کمترین قیمت در سال گذشته ۱۹۲.۲۶ دلار و بیشترین قیمت در سال اخیر ۲۴۸.۹۶ دلار است. میانگین متحرک ۵۰ روزه این کسب و کار ۲۱۲.۹۵ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۲۱۶.۳۷ دلار است. نسبت فعلی شرکت ۱.۰۱، نسبت سریع ۱.۰۱ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۷۱ است.

پردازش خودکار داده ها (NASDAQ: ADP – Get Rating) آخرین داده های درآمد سه ماهه خود را در روز چهارشنبه، ۲۷ آوریل منتشر کرد. این ارائه دهنده خدمات تجاری سود ۲.۲۱ دلار به ازای هر سهم را گزارش کرد که ۰.۱۴ دلار از انتظارات ۲.۰۷ دلاری بالاتر بود. بازده پردازش خودکار داده ها ۵۶.۰۱ درصد و حاشیه خالص ۱۷.۷۷ درصد بود. این شرکت در این سه ماهه ۴.۵۱ میلیارد دلار درآمد داشت، در حالی که انتظارات تحلیلگران ۴.۴۵ میلیارد دلار بود. در سه ماهه مشابه سال گذشته، این شرکت ۱.۸۹ دلار به ازای هر سهم گزارش کرد. درآمد پردازش خودکار داده برای سه ماهه نسبت به سال ۱۰.۰ درصد افزایش یافته است. به طور متوسط، تحلیلگران سهام انتظار دارند Automatic Data Processing, Inc. برای سال جاری ۶.۹۸ سود به ازای هر سهم خواهد داشت.

تحلیلگران وال استریت نظر دارند

تعدادی از تحلیلگران تحقیقاتی گزارش هایی در مورد این شرکت منتشر کرده اند. StockNews.com در گزارشی در روز پنجشنبه، ۳۱ مارس، پوشش پردازش خودکار داده ها را در نظر گرفت. آنها رتبه بندی “نگهداری” را به شرکت اختصاص دادند. بارکلیز هدف قیمتی خود را برای پردازش خودکار داده ها از ۲۳۸ دلار به ۲۵۷ دلار افزایش داد و در یادداشت تحقیقاتی روز دوشنبه ۲ می به شرکت رتبه “اضافه وزن” داد. سیتی گروپ در یادداشتی تحقیقاتی در روز دوشنبه، دوم می، قیمت هدف خود را برای پردازش خودکار داده ها از ۲۱۲ دلار به ۲۳۰ دلار افزایش داد. Deutsche Bank Aktiengesellschaft قیمت هدف خود را برای پردازش خودکار داده ها از ۲۰۳.۰۰ دلار به ۲۳۴.۰۰ دلار در یادداشتی تحقیقاتی در روز پنجشنبه ۲۸ آوریل افزایش داد. در نهایت، میزوهو هدف قیمتی خود را برای پردازش خودکار داده‌ها از ۲۳۵ دلار به ۲۵۰ دلار افزایش داد و در گزارش تحقیقاتی در روز دوشنبه، ۲ می، به سهام امتیاز خرید داد. یک تحلیلگر تحقیقاتی سهام، سهام را با رتبه فروش رتبه بندی کرده است، ده نفر رتبه نگهداری و دو نفر رتبه خرید را به شرکت اختصاص داده اند. طبق گفته MarketBeat.com، پردازش خودکار داده دارای رتبه اجماع “Hold” و میانگین قیمت هدف ۲۳۰.۶۹ دلار است.

خرید و فروش داخلی در پردازش خودکار داده ها

در دیگر اخبار پردازش خودکار داده ها، معاون آگوستو جی بلانچارد در معامله ای در روز سه شنبه ۵ جولای، ۵۶۷ سهم از سهام این شرکت را فروخت. این سهام با میانگین قیمت ۲۱۰.۶۴ دلار و ارزش کل ۱۱۹۴۳۲.۸۸ دلار فروخته شد. پس از این معامله، معاون رئیس جمهور اکنون به طور مستقیم مالک ۴۲۳۸ سهم از سهام شرکت به ارزش تقریبی ۸۹۲۶۹۲.۳۲ دلار است. این فروش در یک پرونده نظارتی در کمیسیون بورس و اوراق بهادار افشا شده است که از طریق این لینک قابل دسترسی است. در خبری دیگر، کریستوفر دامبروسیو معاون رئیس جمهور، ۳۱۲ سهم از سهام این شرکت را در معاملاتی در روز دوشنبه ۹ می فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۲۱۴.۰۷ دلار و در مجموع ۶۶۷۸۹.۸۴ دلار فروخته شد. پس از تکمیل فروش، معاون رئیس جمهور اکنون به طور مستقیم مالک ۱۶۶۳ سهم در شرکت به ارزش ۳۵۵۹۹۸.۴۱ دلار است. تراکنش در یک فایل SEC فاش شده است که از طریق این پیوند قابل دسترسی است. همچنین معاون رئیس جمهور آگوستو جی بلانچارد در معامله ای در روز سه شنبه ۲۳ تیرماه ۵۶۷ سهم از سهام این شرکت را به فروش رساند. این سهام با میانگین قیمت ۲۱۰.۶۴ دلار و ارزش کل ۱۱۹۴۳۲.۸۸ دلار فروخته شد. پس از فروش، معاون رئیس جمهور اکنون صاحب ۴۲۳۸ سهم از سهام شرکت به ارزش ۸۹۲۶۹۲.۳۲ دلار است. افشای این فروش را می توان در اینجا یافت. خودی های شرکت ۰.۳۴ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

مشخصات شرکت پردازش خودکار داده ها

(رتبه گرفتن)

پردازش خودکار داده ها راه حل های مدیریت سرمایه انسانی مبتنی بر ابر را در سراسر جهان ارائه می دهد. این شرکت در دو بخش خدمات کارفرمایی و سازمان حرفه ای کارفرمایان (PEO) فعالیت می کند. بخش خدمات کارفرما پلتفرم های استراتژیک مبتنی بر ابر و راه حل های برون سپاری منابع انسانی را ارائه می دهد.

داستان های توصیه شده

فصلنامه مالکیت نهادی پردازش خودکار داده ها (NASDAQ: ADP)

دریافت اخبار و بررسی برای پردازش خودکار داده های روزانه آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای پردازش خودکار داده ها و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.