Juggernaut (JGN) در صرافی های اصلی ۰.۰۴۷۷ دلار است – بیگ ۲۴ خبرJuggernaut (JGN) در دوره یک روزه منتهی به ساعت ۲۲:۰۰ ET در ۱۶ ژوئیه ۴.۳٪ در برابر دلار آمریکا معامله می شود. سکه Juggernaut در حال حاضر با قیمت ۰.۰۴۷۷ دلار یا ۰.۰۰۰۰۰۲۲۵ بیت کوین در صرافی های رایج ارزهای دیجیتال قابل خریداری است. Juggernaut دارای ارزش بازار ۱.۸۹ میلیون دلار است و ۲۸۴۱۹۸.۰۰ دلار Juggernaut در ۲۴ ساعت گذشته در صرافی ها معامله شده است. در هفت روز گذشته، معاملات Juggernaut در برابر دلار آمریکا ۲.۲ درصد افزایش یافته است.

در اینجا نحوه عملکرد ارز دیجیتال مرتبط در ۲۴ ساعت گذشته آمده است:

  • بایننس USD (BUSD) با ۰.۱ درصد کاهش در برابر دلار معامله شد و اکنون با ۱.۰۰ دلار یا ۰.۰۰۰۰۴۷۲۱ BTC معامله می شود.
  • BITCOIN ADDITIONAL (BTCA) 2.6% بالاتر در برابر دلار معامله شد و اکنون با ۲۱۱۹۵.۳۶ دلار یا ۰.۹۹۹۶۷۰۰۲ BTC معامله می شود.
  • ماموت (MMT) در برابر دلار ۰.۵ درصد کاهش یافت و اکنون با قیمت ۱.۹۰ دلار یا ۰.۰۰۰۰۸۹۸۳ BTC معامله می شود.
  • سکه Crypto.com (CRO) 5 درصد بالاتر در برابر دلار معامله شد و اکنون با ۰.۴۱ دلار یا ۰.۰۰۰۰۱۰۷۵ BTC معامله می شود.
  • Parkgene (GENE) به طور مشابه در برابر دلار معامله شد و اکنون با ۲۵.۵۹ دلار یا ۰.۰۰۰۴۵۰۲۳ BTC معامله می شود.
  • دای (DAI) 0 درصد کمتر در برابر دلار معامله شد و اکنون با ۱.۰۰ دلار یا ۰.۰۰۰۰۴۷۱۴ BTC معامله می شود.
  • DREP (DREP) به طور مشابه در برابر دلار معامله شد و اکنون با ۱.۹۶ دلار یا ۰.۰۰۰۳۳۹۸ BTC معامله می شود.
  • کشتن [old] (DREP) یکسان در برابر دلار معامله می شود و اکنون با ۱.۹۶ دلار یا ۰.۰۰۰۳۳۹۹ BTC معامله می شود.
  • Polygon (MATIC) 4.8 درصد در برابر دلار معامله می شود و اکنون با ۰.۷۳ دلار یا ۰.۰۰۰۰۳۴۲۳ بیت کوین معامله می شود.
  • THETA (THETA) ثابت در برابر دلار معامله می شود و اکنون با ۵.۲۵ دلار یا ۰.۰۰۰۱۰۶۴۰ BTC معامله می شود.

نمایه سکه دان

لویاتان (CRYPTO: JGN) یک سکه است. کل عرضه لویاتان ۱۵۰۰۰۰۰۰۰ سکه و عرضه در گردش ۳۹۵۶۲۵۰۰ سکه می باشد. صفحه رسمی پیام Juggernaut medium.com/juggernaut-defi است. وب سایت رسمی لویاتان jgndefi.com است. اکانت رسمی توئیتر ظالم جاسازی توییت.

با توجه به CryptoCompare، “JGN به عنوان یک شبکه تجاری غیرقابل توقف توصیف می شود که دارایی های مصنوعی DeFi سفارشی را برای هر مورد استفاده تجاری ارائه می دهد. JGN ادعا می کند که کاربران را قادر می سازد موارد استفاده تجاری خود را در چارچوب های DeFi مصنوعی ایجاد، سفارشی سازی و استاندارد کنند.”

معاملات ارز غالب شد

معمولاً خرید ارزهای دیجیتال جایگزین مانند Juggernaut به طور مستقیم با دلار آمریکا امکان پذیر نیست. سرمایه گذارانی که به دنبال خرید Juggernaut هستند ابتدا باید اتریوم یا بیت کوین را با استفاده از صرافی هایی که به دلار آمریکا معامله می کند مانند Coinbase، GDAX یا Gemini خریداری کنند. سپس سرمایه گذاران می توانند از اتریوم یا بیت کوین تازه خریداری شده برای خرید Juggernaut با استفاده از یکی از صرافی های ذکر شده در بالا استفاده کنند.

اخبار و به‌روزرسانی‌های Juggernaut Daily را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه‌ای از آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌های مربوط به ارزهای دیجیتال و کریپتو را با خبرنامه رایگان کریپتوبیت MarketBeat.com دریافت کنید.