KE Holdings (BEKE) – Big 24 News


KE Holdings (Week) ۵.۹۷ درصد تغییر کرد و ارزش سهام خود را که در یک جلسه معاملاتی اخیر به قیمت ۱۵.۲۷ دلار فهرست شده بود، اعلام کرد. این شرکت متعلق به چین است و بخشی از بخش املاک و مستغلات است. و در آخرین نوبت معاملاتی ۱۶۷۱۶۲۹۷ سهم با میانگین ۱۹۸۴۶.۲۹ هزار سهم معامله شد. این سهم در جلسه معاملاتی جاری، تمرکز فعال روی سهام را تایید کرد. ارزش بازار آن ۱۶۸۹۷۳.۸۵ میلیون دلار است. از ارزش بازار برای نشان دادن اندازه شرکت استفاده کنید زیرا یک عامل اساسی با ویژگی های مختلف برای توسعه منافع سرمایه گذاران از جمله ریسک است.

توضیحات فنی:

میانگین متحرک ساده یکی از انعطاف پذیرترین و همچنین محبوب ترین اندیکاتورهای تحلیل تکنیکال است. بیشتر به دلیل سادگی آن در بین معامله گران محبوبیت زیادی دارد. در یک محیط محبوب بهترین عملکرد را دارد. میانگین متحرک ساده به عنوان میانگین آخرین دوره N (20 روز، ۵۰ روز، ۲۰۰ روز) محاسبه می شود. قیمت سهام از میانگین متحرک ۲۰ روزه در ۱۵.۵۲% و از میانگین متحرک ۵۰ روزه در ۱۳.۹۵ مثبت است. ٪. قیمت سهام در امتداد انحراف از میانگین متحرک ۲۰۰ روزه در ۱۳.۳۶-% است. از هر نوع میانگین متحرک می توان برای تولید سیگنال خرید یا فروش استفاده کرد و این فرآیند بسیار ساده است. نرم افزار نمودار میانگین متحرک به صورت یک خط مستقیماً در نمودار قیمت رسم می شود.

شاخص قدرت نسبی فعلی (RSI-14) برای سهام ۵۸.۷ است. خوانش RSI از ۰ تا ۱۰۰ متغیر است. سرعت و نوسانات حرکت قیمت سهام توسط نوسانگر مومنتوم RSI اندازه گیری می شود. جی ولز وایلدر شاخص قدرت نسبی (RSI) را توسعه داد که بیشتر به عنوان شاخص حرکت استفاده می شود. معمولا زمانی که RSI به زیر ۳۰ می رسد، سهام بیش از حد بارگذاری می شود و زمانی که به بالای ۷۰ می رسد، مقدار زیادی خرید می شود. ۳۰ تا ۷۰ یک قرائت عادی سهام در نظر گرفته می شود. روند کلی را می توان با استفاده از اندیکاتور RSI تشخیص داد و ناهنجاری ها و نوسانات خرابی را پیدا کرد.

تجزیه و تحلیل نوسانات:

این نوسانات نسبت به هفته گذشته ۹.۷۷ درصد و در ماه گذشته ۸.۷۴ درصد باقی مانده است. نوسانات نیز توسط ATR اندازه گیری می شود که میانگین متحرک نمایی (۱۴ روز) از محدوده واقعی است. ارزش ATR 1.29 است.

اسنپ ​​سود:

حاشیه سود خالص شرکت -۳.۰۰٪ است که نشان می دهد شرکت به ازای هر دلار فروش درآمد دارد. حاشیه ناخالص ۱۸.۲۰ درصد و حاشیه عملیاتی ۴.۸۰- درصد اعلام شد. بازده دارایی ها (ROA) نشان می دهد که شرکت در مقایسه با کل دارایی های خود سود می کند که -۲.۲۰٪ است. بازگشت سرمایه (ROI) -4.80%. بازده موجودی (ROE) 3.20٪ است.

بررسی عملکرد:

BEKE بازده هفتگی ۱.۸۰٪ و بازده سالانه -۶۷.۹۶٪ را نشان داد. این سهم در شش ماه گذشته به -۱۸.۴۷ درصد رسید و در ماه ۲۱.۸۷ درصد باقی ماند. این سهم عملکرد سالانه خود را ۲۴.۱۱- درصد نشان داد و طی سه ماه گذشته ۶۸.۵۴ درصد تغییر کرد. سهام در ۷۰.۹۴٪ از بالاترین ۵۲ هفته، سهام در ۱۰۸.۸۹٪ با توجه به پایین ۵۲ هفته است.

باز کردن آنالایزر:

طبق داده های ارائه شده توسط FINVIZ، رتبه اجماع تحلیلگران فعلی برای این شرکت ۲.۱ است (۱.۰ خرید قوی، ۲.۰ خرید، ۳.۰ نگه داشتن، ۴.۰ فروش، ۵.۰ فروش قوی). با نگاهی به یک دوره ۵۲ هفته ای، سهام به ۲۱.۴۶ دلار می رسد. این میانگین قیمت هدفی است که تحلیلگران انتظار دارند.