Kentucky Retirement Systems 468 سهم Trane Technologies plc (NYSE: TT) را خریداری کرد – Big 24 Newsبر اساس آخرین بایگانی کمیسیون بورس و اوراق بهادار ۱۳F، شرکت بازنشستگی کنتاکی، سهام خود را در Trane Technologies plc (NYSE: TT – Get Rating) در سه ماهه اول ۳.۲ درصد افزایش داد. این صندوق پس از خرید ۴۶۸ سهم دیگر در طول سه ماهه، ۱۴۸۸۶ سهم از سهام شرکت را در اختیار داشت. دارایی های سیستم بازنشستگی کنتاکی Trane Technologies در آخرین ثبت پرونده آن در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ۲,۲۷۳,۰۰۰ دلار ارزش داشت.

چندین صندوق تامینی دیگر و سایر سرمایه گذاران نهادی نیز اخیراً تغییراتی در موقعیت سهام خود ایجاد کرده اند. Manchester Capital Management LLC دارایی خود در سهام Trane Technologies را ۵.۷٪ در سه ماهه چهارم افزایش داد. Manchester Capital Management LLC اکنون پس از خرید ۶۶ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، مالک ۱۲۲۸ سهم از سهام این شرکت به ارزش ۲۴۸۰۰۰ دلار است. Exchange Traded Concepts LLC سهام خود در Trane Technologies را ۱۴.۸ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. Exchange Traded Concepts LLC اکنون مالک ۵۵۲ سهم از سهام این شرکت است که پس از به دست آوردن ۷۱ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، به ارزش ۸۴۰۰۰ دلار می رسد. Condor Capital Management سهام خود را در Trane Technologies 0.5% در طول سه ماهه چهارم افزایش داد. Condor Capital Manager اکنون مالک ۱۶۶۷۱ سهم از سهام این شرکت است که پس از به دست آوردن ۷۸ سهم اضافی در سه ماهه گذشته به ارزش ۳۳۶۸۰۰۰ دلار می رسد. Trust Investment Advisors سهام خود را در Trane Technologies 1.1% در طول سه ماهه اول افزایش داد. Trust Investment Advisors اکنون دارای ۸۸۱۳ سهم از سهام این شرکت است که پس از تصاحب ۹۲ سهم دیگر در سه ماهه گذشته به ارزش ۱۳۴۶۰۰۰ دلار می رسد. سرانجام Xponance Inc. سهام آن در Trane Technologies طی سه ماهه اول ۰.۳ درصد افزایش یافت. Xponance Inc. اکنون پس از تصاحب ۹۴ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، ۲۷۹۵۹ سهم از سهام شرکت به ارزش ۴۲۶۹۰۰۰ دلار را در اختیار دارد. ۸۰.۵۵ درصد سهام متعلق به مؤسسات سرمایه گذاری است.

عملکرد سهام Trane Technologies

TT روز سه شنبه با قیمت ۱۵۵.۹۹ دلار افتتاح شد. این شرکت دارای نسبت معاملاتی ۱.۰۹، نسبت سریع ۰.۷۵ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۶۶ است. میانگین متحرک ۵۰ روزه برای شرکت ۱۳۴.۵۹ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۱۴۴.۶۶ دلار است. شرکت Trane Technologies 120.64 دلار و بالاترین قیمت در یک سال گذشته ۲۰۴.۲۳ دلار به ثبت رساند. ارزش بازار این شرکت ۳۶.۴۸ میلیارد دلار، نسبت قیمت به درآمد ۲۴.۹۲، نسبت قیمت به درآمد ۱.۹۳ و ۱.۰۴ بتا است.

Trane Technologies NYSE: TT – Get Rating آخرین داده های درآمد سه ماهه خود را در روز چهارشنبه، ۳ آگوست منتشر کرد. این شرکت سود ۲.۱۶ دلاری به ازای هر سهم در سه ماهه را گزارش کرد که بالاتر از برآورد اجماع ۲.۱۰ دلار در ۰.۰۶ دلار بود. Trane Technologies دارای حاشیه سود خالص ۱۰.۰۶ درصد و بازده حقوق صاحبان سهام ۲۵.۰۳ درصد است. این شرکت در سه ماهه ۴.۱۹ میلیارد دلار درآمد داشت، در حالی که برآورد اجماع ۴.۱۱ میلیارد دلار بود. در سه ماهه مشابه سال گذشته، این شرکت ۱.۹۲ دلار به ازای هر سهم درآمد داشت. درآمد کسب و کار نسبت به سال گذشته ۹.۴ درصد افزایش یافته است. به طور متوسط، تحلیلگران انتظار دارند شرکت Trane Technologies 7.1 سود هر سهم را برای سال مالی جاری گزارش کند.

اعلان سود سهام شرکت Trane Technologies

این شرکت اخیرا سود سه ماهه ای را نیز افشا کرده است که در روز جمعه ۳۰ سپتامبر پرداخت خواهد شد. سهامداران رکورد در روز جمعه، ۲ سپتامبر، سود سهام ۰.۶۷ دلار برای هر سهم منتشر خواهند کرد. موعد مقرر اولین پنجشنبه شهریور است. این نشان دهنده سود سالانه ۲.۶۸ دلار و بازدهی ۱.۷۲٪ است. Trane Technologies دارای نسبت پرداخت ۴۲.۸۱٪ است.

تحلیلگران وال استریت رشد را پیش بینی کردند

TT موضوع تعدادی از گزارش های تحقیقاتی بوده است. Wells Fargo & Company هدف قیمتی خود را برای Trane Technologies از ۱۲۳.۰۰ دلار به ۱۳۳.۰۰ دلار افزایش داد و در گزارشی که در روز پنجشنبه، ۴ آگوست منتشر شد، به سهام رتبه “کم وزنی” داد. Cowen سهام Trane Technologies را از رتبه “عملکرد بازار” به رتبه “ممتاز” ارتقا داد و در یادداشتی تحقیقاتی در روز جمعه، ۸ ژوئیه، قیمت ۱۸۰.۰۰ دلار برای هر سهم تعیین کرد. Cowen سهام Trane Technologies را از رتبه “عملکرد بازار” به رتبه “ممتاز” ارتقا داد و در یادداشتی تحقیقاتی در روز جمعه، ۸ ژوئیه، قیمت ۱۸۰.۰۰ دلار برای هر سهم تعیین کرد. مورگان استنلی هدف قیمت سهام Trane Technologies را از ۱۵۳.۰۰ دلار به ۱۶۶.۰۰ دلار افزایش داد و در یادداشت تحقیقاتی در روز پنجشنبه، ۴ آگوست، به شرکت رتبه “اضافه وزن” داد. در نهایت، سیتی گروپ در یک یادداشت تحقیقاتی در روز پنجشنبه، ۴ آگوست، قیمت هدف خود را برای سهام Trane Technologies از ۱۶۰.۰۰ دلار به ۱۷۷.۰۰ دلار افزایش داد. دو تحلیلگر پژوهشی سهام را با رتبه فروش رتبه بندی کرده اند، هفت نفر رتبه نگهداری و شش نفر رتبه خرید را به سهام اختصاص داده اند. طبق داده های MarketBeat.com، این شرکت در حال حاضر دارای میانگین رتبه بندی “Hold” و میانگین قیمت هدف ۱۷۰.۱۳ دلار است.

مروری بر فناوری های Tren

(رتبه گرفتن)

Trane Technologies plc، همراه با شرکت های تابعه خود، طراحی، تولید، فروش و ارائه راه حل های تهویه مطبوع و تبرید حمل و نقل را انجام می دهد. تهویه مطبوع، ترانسفورماتور و پردازنده را ارائه می دهد. دستگاه ها و ایستگاه های هواشناسی؛ واحدهای قدرت کمکی مبرد. سیم پیچ و خازن برای ژنراتورها و کوره ها. پمپ های حرارتی؛ دستگاه های مرطوب کننده محصولات اتوماسیون خانگی. راه حل های خنک کننده حمل و نقل هیبریدی و غیر دیزلی و ذخیره انرژی یخ. ارزیابی کیفیت هوای داخلی و محصولات مرتبط؛ محصولات واحد تجاری بزرگ و سبک؛ جایگزینی موتور محصولات بازیابی مایع خنک کننده؛ ترموستات/کنترل کننده برای محصولات بخاری انتقال؛ محصولات جریان مبرد متغیر؛ پمپ های حرارتی منبع آب

مقالات برگزیده

آیا می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری TT را نگه می دارند؟ برای سپرده های ۱۳F و معاملات داخلی Trane Technologies plc (NYSE: TT – دریافت رتبه) از HoldingsChannel.com دیدن کنید.

مالکیت نهادی توسط Quarter for Trane Technologies (NYSE: TT)

اخبار و نظرات روزانه Trane Technologies را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا یک خلاصه روزانه مختصر از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران Trane Technologies و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان ما از MarketBeat.com دریافت کنید.