Key Financial Inc 1618 سهم از Vanguard High Dividend ETF (NYSEARCA: VYM) را خریداری کرد – Big 24 Newsشرکت کی فایننشال بر اساس جدیدترین ثبت ۱۳F در کمیسیون بورس و اوراق بهادار، موقعیت آن در سهام پیشتاز با بازده سود بالا (NYSEARCA: VYM – دریافت رتبه) طی سه ماهه اول ۳۹.۵ درصد افزایش یافت. این صندوق پس از خرید ۱۶۱۸ سهم دیگر در طول سه ماهه، ۵۷۱۳ سهم از سهام شرکت را در اختیار داشت. دارایی شرکت Key Financial Inc طبق آخرین پرونده SEC، سود سود بالای پیشتاز ETF 641,000 دلار است.

سایر سرمایه گذاران نهادی نیز اخیراً تغییراتی در موقعیت خود در شرکت ایجاد کرده اند. Collective Family Office LLC موقعیت خود را در سهام Vanguard High Dividend ETF در طول سه ماهه چهارم ۱۰.۶% افزایش داد. Collective Family Office LLC اکنون صاحب ۱۹۹۵۴ سهم از سهام این شرکت است که پس از خرید ۱۹۰۸ سهم دیگر در سه ماهه گذشته به ارزش ۲۲۳۷۰۰۰ دلار می رسد. MAI Capital Management موقعیت خود را در ETF سود سهام بالا پیشتاز تا ۵۷.۶ درصد در طول سه ماهه چهارم تقویت کرد. MAI Capital Management اکنون دارای ۱۲۵۲۰ سهم از سهام این شرکت است که پس از خرید ۴۵۷۸ سهم دیگر در سه ماهه گذشته به ارزش ۱۴۰۴۰۰۰ دلار می رسد. Benchmark Wealth Management LLC موقعیت خود را در ETF سود سهام بالا پیشتاز در طول سه ماهه چهارم ۴.۲ درصد افزایش داد. Benchmark Wealth Management LLC اکنون مالک ۲۴۱,۳۵۲ سهم از سهام شرکت به ارزش ۲۷,۰۵۸,۰۰۰ دلار پس از تصاحب ۹۶۶۰ سهم اضافی در سه ماهه گذشته است. Flagship Harbor Advisors LLC موقعیت خود را در ETF سود سود بالا ونگارد ۳.۸ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. Flagship Harbor Advisors LLC اکنون پس از تصاحب ۲۱۶۶ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، مالک ۵۸۴۴۴ سهم از سهام این شرکت به ارزش ۶۵۶۰۰۰۰ دلار است. در نهایت، بخش First Midwest Bank Trust موقعیت خود را در ETF سود بالای پیشتاز ۱۷.۳ درصد در طول سه ماهه چهارم افزایش داد. First Midwest Bank Trust Division اکنون مالک ۱۹۱,۰۲۸ سهم از سهام این شرکت به ارزش ۲۱,۴۱۶,۰۰۰ دلار پس از تصاحب ۲۸,۲۲۰ سهم دیگر در سه ماهه گذشته است.

VYM در ​​روز جمعه با قیمت ۱۰۲.۵۱ دلار افتتاح شد. میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه سهام ۱۰۶.۱۳ دلار و میانگین متحرک ساده ۲۰۰ روزه آن ۱۰۹.۷۱ دلار است. ETF با بازده بالا پیشتاز دارای ۹۸.۶۳ دلار و بالاترین قیمت در یک سال گذشته ۱۱۵.۶۶ دلار است.

داستان های خصوصی

آیا می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری VYM را نگه می دارند؟ از HoldingsChannel.com دیدن کنید تا آخرین سپرده های ۱۳F و معاملات خودی برای پیشتاز ETF با بازده بالا (NYSEARCA: VYM – دریافت رتبه).

مالکیت نهادی بر اساس یک چهارم ETF سود بالا پیشتاز (NYSEARCA: VYM)

اخبار و بررسی های پیشتاز روزانه ETF سود بالا را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه‌بندی تحلیلگران برای Vanguard High Dividend Yield ETF و شرکت‌های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.