King Luther Capital Management Corp سهام خود را در NextEra Energy، Inc افزایش داده است. (NYSE: NEE) – Big 24 NewsKing Luther Capital Management Corp موقعیت خود را در NextEra Energy، Inc. (NYSE:NEE–Received Rating) بر اساس آخرین افشای این شرکت در کمیسیون بورس و اوراق بهادار، در سه ماهه اول ۱.۲ درصد افزایش یافت. این صندوق پس از خرید ۳۴۵ سهم اضافی در طول سه ماهه، ۲۸۰۴۴ سهم از سهام ارائه‌دهنده خدمات شهری را در اختیار داشت. ارزش دارایی های King Luther Capital Management Corp. NextEra Energy در آخرین پرونده خود در SEC دارای ۲,۳۷۶,۰۰۰ دلار است.

چندین سرمایه گذار نهادی دیگر نیز اخیراً دارایی های خود را در شرکت تغییر داده اند. Contravisory Investment Management Inc. این شرکت در سه ماهه اول جایگاه خود را در NextEra Energy 295.5 درصد افزایش داد. Contravisory Investment Management Inc. اکنون ۳۴۸ سهم از سهام ارائه دهنده خدمات آب و برق را در اختیار دارد که پس از خرید ۲۶۰ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، ۲۹۰۰۰ دلار ارزش دارد. Evolution Advisers Inc. یک موقعیت جدید در NextEra Energy در سه ماهه اول به ارزش تقریبی ۳۳۰۰۰ دلار خریداری کرد. شرکت جامع مشاوره مالی یک موقعیت جدید در NextEra Energy در سه ماهه چهارم به ارزش تقریبی ۳۴۰۰۰ دلار خریداری کرد. PYA Waltman Capital LLC یک موقعیت جدید در NextEra Energy در سه ماهه اول با قیمت تقریباً ۳۶۰۰۰ دلار به دست آورد. سرانجام، Guardian Wealth Management Inc. یک موقعیت جدید در NextEra Energy در طول سه ماهه چهارم به ارزش تقریباً ۴۳۰۰۰ دلار خریداری کرد. ۷۷.۸۹ درصد سهام در حال حاضر متعلق به صندوق های تامینی و سایر سرمایه گذاران نهادی است.

خودی ها شرط بندی می کنند

در اخبار مرتبط، مدیر عامل شرکت جان دبلیو کچام، ۱۲۹۰۹ سهم از سهام را در معامله ای در روز جمعه، ۱ ژوئیه به دست آورد. این سهام با میانگین قیمت هر سهم ۷۸.۳۳ دلار و ارزش کل ۱۰۱۱۱۶۱.۹۷ دلار خریداری شد. پس از تکمیل خرید، مدیرعامل اکنون دارای ۱۳۲۸۹۴ سهم از سهام شرکت به ارزش تقریبی ۱۰۴۰۹.۵۸۷.۰۲ دلار است. این خرید در پرونده کمیسیون بورس و اوراق بهادار افشا شد که از طریق وب سایت SEC در دسترس است. در حال حاضر ۰.۳۸ درصد سهام در اختیار افراد داخلی است.

عملکرد ذخیره انرژی NextEra

سهام NYSE: NEE در روز جمعه با قیمت ۸۸.۰۶ دلار افتتاح شد. این شرکت دارای نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۱.۲۰، نسبت معاملات ۰.۵۳ و نسبت سریع ۰.۴۷ است. میانگین متحرک ۵۰ روزه این شرکت ۸۲.۷۹ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۷۹.۳۶ دلار است. این شرکت دارای ارزش بازار ۱۷۳.۰۲ میلیارد دلار، نسبت PE 67.22، نسبت P/E/G 3.31 و بتا ۰.۴۷ است. NextEra Energy, Inc. کمترین قیمت در یک سال گذشته ۶۷.۲۲ دلار و بالاترین سطح یک سال گذشته ۹۳.۷۳ دلار است.

NextEra Energy (NYSE: NEE – Get Rating) آخرین داده های درآمد سه ماهه خود را در روز جمعه، ۲۲ ژوئیه منتشر کرد. این ارائه‌دهنده خدمات سود هر سهم را ۰.۸۱ دلار گزارش کرد که بالاتر از برآوردهای ۰.۷۳ دلاری تحلیلگران در ۰.۰۸ دلار بود. این شرکت در سه ماهه ۵.۱۸ میلیارد دلار درآمد داشت، در حالی که تحلیلگران ۵.۲۶ میلیارد دلار تخمین زدند. NextEra Energy بازده حقوق صاحبان سهام ۱۱.۹۷% و حاشیه خالص ۱۴.۷۵% را ایجاد کرد. درآمد این شرکت نسبت به فصل مشابه سال قبل ۳۲.۰ درصد افزایش داشته است. در سه ماهه مشابه سال گذشته، این شرکت درآمد هر سهم را ۰.۷۱ دلار گزارش کرده بود. به عنوان یک گروه، تحلیلگران تحقیقات سهام انتظار دارند NextEra Energy, Inc. 2.88 سود هر سهم برای سال مالی جاری.

NextEra Energy سود سهام را اعلام می کند

این شرکت اخیرا سود سه ماهه ای را نیز افشا کرده است که در روز پنج شنبه ۱۵ سپتامبر پرداخت خواهد شد. سهامداران رکورد در روز سه شنبه، ۳۰ آگوست، ۰.۴۲۵ دلار به ازای هر سهم سود خواهند پرداخت. این نشان دهنده سود سهام ۱.۷۰ دلاری به صورت سالانه و بازدهی ۱.۹۳٪ است. تاریخ تقسیم این سود دوشنبه ۲۹ مرداد می باشد. نسبت پرداخت NextEra Energy (DPR) در حال حاضر ۱۲۹.۷۷ درصد است.

ارتقاء و تنزل رتبه تحلیلگر

بسیاری از کارگزاری ها اخیراً بر NEE تمرکز کرده اند. گوگنهایم در یک گزارش تحقیقاتی در روز جمعه، ۲۲ ژوئیه، رتبه “خرید” را تکرار کرد و هدف قیمت ۹۱.۰۰ دلار را برای سهام NextEra Energy تعیین کرد. BMO Capital Markets در گزارشی که در روز دوشنبه ۱۳ ژوئن منتشر شد، قیمت هدف خود را در NextEra Energy از ۱۰۵.۰۰ دلار به ۹۳.۰۰ دلار کاهش داد. KeyCorp هدف قیمت خود را در NextEra Energy از ۸۹.۰۰ دلار به ۸۸.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی که در روز سه‌شنبه، ۱۹ جولای منتشر شد، رتبه “اضافه وزن” را به سهام اختصاص داد. TheStreet در گزارشی که روز جمعه ۲۲ جولای منتشر شد، رتبه NextEra Energy را از رتبه “c+” به “b” ارتقا داد. سرانجام Seaport Res Ptn در گزارشی که روز سه شنبه ۲۶ جولای منتشر شد، رتبه NextEra Energy را از رتبه “خرید” به “خنثی” کاهش داد. پنج تحلیلگر پژوهشی سهام را با رتبه بندی نگهداری و پنج نفر نیز رتبه خرید سهام این شرکت را صادر کرده اند. طبق داده‌های MarketBeat.com، سهام در حال حاضر دارای میانگین رتبه‌بندی «متوسط ​​خرید» و هدف قیمت توافق شده ۹۰.۴۴ دلار است.

درباره انرژی NextEra

(رتبه گرفتن)

NextEra Energy, Inc. از طریق شرکت های تابعه خود، برق را به مشتریان خرده فروشی و عمده فروشی در آمریکای شمالی تولید، انتقال، توزیع و می فروشد. این شرکت برق را از طریق تأسیسات بادی، خورشیدی، هسته ای، زغال سنگ و گاز طبیعی تولید می کند. همچنین دارایی‌های قرارداد بلندمدت را توسعه می‌دهد، می‌سازد و راه‌اندازی می‌کند که شامل راه‌حل‌های انرژی پاک، مانند تأسیسات تولید انرژی تجدیدپذیر، پروژه‌های ذخیره‌سازی باتری، و تأسیسات انتقال برق است. محصولات انرژی می فروشد. این شرکت مالک، توسعه، ساخت، مدیریت و بهره برداری از تاسیسات تولید برق در بازارهای عمده فروشی انرژی است.

داستان های توصیه شده

آیا می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری NEE را نگه می دارند؟ برای مشاهده آخرین سپرده‌های ۱۳F و معاملات داخلی برای NextEra Energy, Inc. از HoldingsChannel.com دیدن کنید. (NYSE: NEE – دریافت رتبه).

مالکیت شرکتی بر اساس سه ماهه برای NextEra Energy (NYSE: NEE)

اخبار و نظرات NextEra Energy Daily را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه‌ای مختصر از آخرین اخبار و رتبه‌بندی تحلیلگران برای NextEra Energy و شرکت‌های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.