Laureate Education (LAUR) درآمدهای خود را پنجشنبه اعلام می کند – Big 24 NewsLaureate Education (NASDAQ: LAUR – Get Rating) قرار است اطلاعات درآمد سه ماهه خود را قبل از باز شدن بازار در روز پنجشنبه، ۴ آگوست منتشر کند. تحلیلگران انتظار دارند که این شرکت در طول سه ماهه سود ۰.۴۲ دلاری به ازای هر سهم را گزارش کند. علاقه مندان به ثبت نام در کنفرانس شرکت می توانند با استفاده از این لینک ثبت نام کنند.

Laureate Education (NASDAQ: LAUR – Get Rating) آخرین نتایج درآمد سه ماهه خود را در روز پنجشنبه، ۵ مه منتشر کرد. این شرکت گزارش داد (۰.۲۵ دلار) سود هر سهم برای سه ماهه، کمتر از برآورد اجماع تحلیلگران از (۰.۰۱ دلار) توسط (۰.۲۴ دلار). Laureate Education حاشیه سود خالص ۲۸.۴۲ درصد و بازده منفی ۶.۵۹ درصد ایجاد کرد. این شرکت در سه ماهه ۲۰۹.۶۰ میلیون دلار درآمد داشت، در حالی که برآورد اجماع ۱۹۹.۲۰ میلیون دلار بود. به طور متوسط، تحلیلگران انتظار دارند که Laureate Education درآمد هر سهم را ۱ دلار برای سال مالی جاری و ۱ EPS برای سال مالی بعدی به ثبت برساند.

کاهش ۰.۴ درصدی در تجارت برنده آموزش

شاخص نزدک در روز چهارشنبه با ۱۱.۵۱ دلار باز شد. میانگین متحرک ۵۰ روزه این کسب و کار ۱۱.۸۳ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۱۱.۹۳ دلار است. Laureate Education کمترین قیمت ۱۲ ماهه خود را ۹.۴۱ دلار و بالاترین قیمت ۱۲ ماهه خود را ۱۹.۰۲ دلار ثبت کرد. این شرکت دارای ارزش بازار ۱.۹۹ میلیارد دلار، نسبت PE 6.81 و بتا ۰.۷۹ است. نسبت فعلی شرکت ۱.۱۵، نسبت سریع ۱.۱۵ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۱۰ است.

ارتقاء و تنزل رتبه تحلیلگر

به طور جداگانه، مورگان استنلی هدف قیمت Laureate Education خود را از ۱۵.۱۰ دلار به ۱۵.۵۰ دلار افزایش داد و در یک گزارش تحقیقاتی در روز سه‌شنبه، ۳۱ می، رتبه “اضافه وزن” را به شرکت اختصاص داد.

فعالیت خودی برای کسب آموزش

در اخبار مرتبط، مدیر کوهن، Stephen A/SAC Capital MGM، ۲۳۷۹۷۵ سهم از سهام این شرکت را در معامله ای به تاریخ پنجشنبه ۱۶ ژوئن فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۱.۲۳ دلار در مجموع ۲۶۷۲۴۵۹.۲۵ دلار فروخته شد. پس از فروش، مدیر اکنون دارای ۳۶۴,۸۸۹ سهم در شرکت است که ارزش آن تقریباً ۴,۰۹۷,۷۰۳.۴۷ دلار است. فروش در یک فایل SEC فاش شده است که از طریق وب سایت SEC قابل دسترسی است. اینسایدرها در ۹۰ روز گذشته در مجموع ۵۱۵۹۸۶ سهم از سهام شرکت را به ارزش ۵۷۱۷۰۳۲ دلار فروخته اند. ۲.۱۰ درصد از سهام این شرکت متعلق به افراد داخلی است.

جریان های ورودی و خروجی نهادی

تعدادی از سرمایه گذاران نهادی اخیراً سهام خود را در شرکت اضافه یا کاهش داده اند. BNP Paribas Arbitrage SA سهام خود در Laureate Education را در سه ماهه اول ۵.۳ درصد افزایش داد. BNP Paribas Arbitrage SA اکنون دارای ۴۸۱۱۲ سهم از سهام این شرکت است که پس از خرید ۲۴۳۰ سهم دیگر در این دوره به ارزش ۵۷۰۰۰۰ دلار می باشد. Shay Capital LLC سهام خود در Laureate Education را ۱۳.۳% در طول سه ماهه اول افزایش داد. Shay Capital LLC اکنون پس از خرید ۲۰۰۰ سهم دیگر در این دوره، مالک ۱۷۰۰۰ سهم از سهام شرکت به ارزش ۲۰۱۰۰۰ دلار است. Goldman Sachs Group Inc. در سه ماهه اول، سهم خود را از آموزش برنده جوایز ۹۹.۶٪ افزایش داد. Goldman Sachs Group Inc. او اکنون پس از خرید ۴۱۸،۰۵۹ سهم دیگر در این دوره، صاحب ۸۳۷۸۰۰ سهم از سهام شرکت به ارزش ۹۹۲۸۰۰۰ دلار است. PDT Partners LLC سهام جدیدی در Laureate Education در سه ماهه اول به ارزش تقریبی ۶۴۸۰۰۰ دلار خریداری کرد. سرانجام، Wellington Management Group LLP سهام خود را در Laureate Education 0.3% در سه ماهه اول افزایش داد. ولینگتون مدیریت گروه LLP اکنون پس از خرید ۹۴۷۳ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، مالک ۳,۱۷۲,۸۰۳ سهم از سهام این شرکت به ارزش ۳۷,۵۹۷,۰۰۰ دلار است. ۷۲.۸۵ درصد از سهام متعلق به سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی است.

درباره شرکت آموزشی برنده

(رتبه گرفتن)

Laureate Education, Inc. ارائه می دهد همراه با شرکت های تابعه خود، برنامه ها و خدمات آموزش عالی را از طریق شبکه ای از دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی به دانشجویان ارائه می کند. این شرکت طیف وسیعی از برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد را در مدیریت بازرگانی، پزشکی، علوم بهداشتی، مهندسی و فناوری اطلاعات از طریق برنامه های درون دانشگاهی، آنلاین و ترکیبی ارائه می دهد.

داستان های خصوصی

تاریخچه درآمد برای تحصیل برندگان (NASDAQ: LAUR)

اخبار و نظرات برنده آموزش روزانه را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای Laureate Education و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل رایگان روزانه MarketBeat.com دریافت کنید.