Leuthold Group LLC 256 سهم در Exxon Mobil را می فروشد. (NYSE: XOM) – Big 24 NewsLeuthold Group LLC سهام خود را در سهام Exxon Mobil کاهش داد. (NYSE: XOM – دریافت رتبه) ۰.۴٪ در طول سه ماهه اول، طبق آخرین افشای آن در کمیسیون بورس و اوراق بهادار. این شرکت پس از فروش ۲۵۶ سهم در سه ماهه امسال صاحب ۷۰۰۸۷ سهم از سهام شرکت نفت و گاز شد. دارایی Leuthold Group LLC در Exxon Mobil بر اساس آخرین پرونده های SEC، ۵,۷۸۸,۰۰۰ دلار ارزش داشت.

تعدادی دیگر از صندوق های تامینی نیز سهام خود را در XOM اضافه یا کاهش داده اند. LCM Capital Management Inc موقعیت خود را در ExxonMobil 1.3% در طول سه ماهه اول افزایش داد. LCM Capital Management Inc. اکنون ۱۰۰۳ سهم از سهام شرکت نفت و گاز پس از دستیابی به ۱۲۴ سهم اضافی در این مدت ۸۲۶ هزار دلار ارزش گذاری شده است. Investors Research Corp موقعیت خود را در ExxonMobil 1.6٪ در طول سه ماهه اول افزایش داد. Investors Research Corp مالک ۷۸۳۵ سهم از سهام شرکت نفت و گاز به ارزش ۶۴۷۰۰۰ دلار پس از تصاحب ۱۲۵ سهم اضافی در طول دوره است. Moulton Wealth Management موقعیت خود را در ExxonMobil طی سه ماهه اول ۱.۰% افزایش داد. Moulton Wealth Management Inc مالکیت دارد. اکنون ۱۲ هزار و ۱۹۷ سهم از سهام شرکت نفت و گاز پس از دستیابی به ۱۲۶ سهم دیگر در این مدت، یک میلیون و ۱۴ هزار دلار ارزش گذاری شده است. Roble Belko & Company موقعیت خود را در شرکت Exxon Mobil 2.4٪ در طول سه ماهه چهارم تقویت کرد. روبل بلکو و شرکت پس از به دست آوردن ۱۲۹ سهم دیگر در این دوره، اکنون مالک ۵۵۰۸ سهم از سهام شرکت نفت و گاز به ارزش ۳۳۷۰۰۰ دلار است. در نهایت، Schwarz Dygos Wheeler Investment Advisors LLC موقعیت خود را در ExxonMobil 0.8٪ در طول سه ماهه چهارم افزایش داد. Schwarz Dygos Wheeler Investment Advisors LLC اکنون مالک ۱۷۳۳۰ سهم از سهام شرکت نفت و گاز به ارزش ۱۰۶۰۰۰۰ دلار پس از تصاحب ۱۳۰ سهم اضافی در این دوره است. ۵۴.۰۷ درصد سهام متعلق به مؤسسات سرمایه گذاری است.

تحلیلگران وال استریت رشد را پیش بینی کردند

تعدادی از کارگزاری ها اخیرا گزارش های XOM را منتشر کرده اند. آرگوس در گزارشی تحقیقاتی در روز دوشنبه ۹ می، قیمت هدف خود را برای سهام اکسون موبیل از ۹۲.۰۰ دلار به ۱۰۴.۰۰ دلار افزایش داد. سیتی گروپ هدف قیمت سهام ExxonMobil را از ۸۰.۰۰ دلار به ۹۰.۰۰ دلار افزایش داد و در یک گزارش تحقیقاتی در روز پنجشنبه، ۱۹ می، رتبه “خنثی” را به این شرکت اختصاص داد. Evercore ISI سهام اکسون موبیل را از رتبه “در خط” به رتبه “برتر” ارتقا داد و هدف قیمت خود را برای این شرکت از ۸۸.۰۰ دلار به ۱۲۰.۰۰ دلار در یادداشتی تحقیقاتی در روز سه شنبه ۷ ژوئن افزایش داد. آنها خاطرنشان کردند که این مرحله فراخوانی برای ارزیابی است. Credit Suisse Group سهام اکسون موبیل را از رتبه “خنثی” به رتبه “برتر” ارتقا داد و هدف قیمت خود را برای این شرکت از ۱۱۵.۰۰ دلار به ۱۲۵.۰۰ دلار در یادداشتی تحقیقاتی در روز سه شنبه ۲۱ ژوئن افزایش داد. در نهایت، مورگان استنلی هدف قیمت سهام اکسون موبیل را از ۱۰۷ دلار به ۱۰۶ دلار کاهش داد و در یادداشتی تحقیقاتی در روز سه شنبه ۱۹ جولای، رتبه “اضافه وزن” را به این شرکت اختصاص داد. دو تحلیلگر سهام را با رتبه فروش رتبه بندی کرده اند، هشت نفر رتبه نگهداری و دوازده نفر رتبه خرید برای شرکت صادر کرده اند. طبق داده های MarketBeat.com، ExxonMobil در حال حاضر دارای میانگین رتبه “Hold” و هدف قیمت توافق شده ۹۴.۷۳ دلار است.

عملکرد سهام اکسون موبیل

XOM در روز جمعه با قیمت ۹۶.۹۳ دلار افتتاح شد. این شرکت دارای نسبت معاملاتی ۱.۰۷، نسبت سریع ۰.۷۶ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۲۴ است. اکسون موبیل پایین‌ترین سطح ۱۲ ماهه خود را ۵۲.۱۰ دلار و بالاترین قیمت ۱۲ ماهه را با ۱۰۵.۵۷ دلار ثبت کرد. ارزش بازار این شرکت ۴۰۸.۳۲ میلیارد دلار، نسبت قیمت به درآمد ۱۶.۰۷، نسبت قیمت به درآمد ۰.۳۳ و بتای ۱.۰۷ است. میانگین متحرک ۵۰ روزه این شرکت ۹۱.۴۰ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۸۵.۲۴ دلار است.

اکسون موبیل (NYSE: XOM – Get Rating) آخرین نتایج درآمد سه ماهه خود را در روز جمعه، ۲۹ جولای منتشر کرد. شرکت نفت و گاز سود هر سهم را ۴.۱۴ دلار گزارش کرد که ۰.۸۲ دلار از انتظارات ۳.۳۲ دلاری بالاتر بود. اکسون موبیل حاشیه سود خالص ۸.۱۴ درصد و بازده سهام ۱۶.۹۷ درصد ایجاد کرد. این شرکت در این سه ماهه ۱۱۵.۶۸ میلیارد دلار درآمد تولید کرد، در حالی که برآورد اجماع ۱۱۱.۶۷ میلیارد دلار بود. در سه ماهه مشابه سال گذشته، این شرکت ۱.۱۰ دلار به ازای هر سهم درآمد داشت. درآمد این شرکت در سه ماهه اول نسبت به سال قبل ۷۰.۸ درصد افزایش یافته است. به طور متوسط، تحلیلگران تحقیقات سهام انتظار ExxonMobil را دارند. برای سال جاری ۱۱.۴۶ سود به ازای هر سهم ثبت خواهد کرد.

اکسون موبیل سود سهام خود را اعلام کرد

این شرکت اخیرا سود سه ماهه خود را نیز اعلام کرده است که در روز جمعه ۲۷ شهریور ماه پرداخت خواهد شد. سهامداران رکورددار روز جمعه، ۱۲ آگوست، ۰.۸۸ دلار به ازای هر سهم سود دریافت خواهند کرد. این نشان دهنده سود سالانه ۳.۵۲ دلار و بازدهی ۳.۶۳٪ است. تاریخ توزیع این سود پنج شنبه ۲۰ مرداد می باشد. بازده سود سهام ExxonMobil در حال حاضر ۵۸.۳۷ درصد است.

خرید و فروش محلی در ExxonMobil

در خبر دیگر، معاون Darrin L. Talley در معامله ای در روز پنجشنبه، ۲۶ می، ۲۵۰۰ سهم از سهام این شرکت را فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۹۶.۶۵ دلار به ارزش کل ۲۴۱۶۲۵.۰۰ دلار فروخته شد. پس از این معامله، معاون رئیس جمهور اکنون مالک ۳۲۵۱۰ سهم از سهام شرکت به ارزش ۳۱۴۲۰۹۱.۵۰ دلار است. این معامله در یک پرونده حقوقی در سازمان بورس و اوراق بهادار افشا شد که از طریق این لینک قابل دسترسی است. در اخبار دیگر، نماینده دارن ال. تالی در معامله ای در روز سه شنبه ۱۶ خرداد، ۲۱۴۷ سهم از سهام این شرکت را به فروش رساند. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۰۲.۸۱ دلار و ارزش کل ۲۲۰۷۳۳.۰۷ دلار فروخته شد. پس از این معامله، معاون رئیس جمهور اکنون صاحب ۳۰۳۶۳ سهم از سهام شرکت به ارزش ۳۱۲۱۶۲۰.۰۳ دلار است. این معامله در یک پرونده حقوقی در سازمان بورس و اوراق بهادار افشا شد که از طریق این لینک قابل دسترسی است. همچنین VP Darrin L. Talley در معامله ای به تاریخ پنجشنبه ۲۶ می ۲۵۰۰ سهم از سهام این شرکت را فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۹۶.۶۵ دلار و در مجموع ۲۴۱۶۲۵.۰۰ دلار فروخته شد. پس از تکمیل این معامله، معاون رئیس جمهور اکنون به طور مستقیم مالک ۳۲۵۱۰ سهم در شرکت به ارزش ۳,۱۴۲,۰۹۱.۵۰ دلار است. افشای این فروش را می توان در اینجا یافت. خودی ها ۰.۰۴ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

درباره ExxonMobil

(رتبه گرفتن)

اکسون موبیل نفت خام و گاز طبیعی را در ایالات متحده و در سطح بین المللی اکتشاف و تولید می کند. این شرکت از طریق بخش های اکتشاف و تولید، پالایش و مواد شیمیایی فعالیت می کند. این شرکت همچنین در زمینه ساخت، بازرگانی، حمل و نقل و فروش نفت خام، گاز طبیعی، فرآورده های نفتی، پتروشیمی و سایر فرآورده های تخصصی فعالیت دارد. تولید و فروش مواد پتروشیمی شامل الفین، پلی الفین، آروماتیک و سایر پتروشیمی ها. کربن، هیدروژن و سوخت های زیستی را جذب و ذخیره می کند.

مقالات برگزیده

آیا می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری XOM را نگه می دارند؟ برای اطلاع از آخرین پرونده های ۱۳F و معاملات داخلی برای شرکت Exxon Mobil از HoldingsChannel.com دیدن کنید. (NYSE: XOM – دریافت رتبه).

مالکیت شرکتی بر اساس بخش اکسون موبیل (NYSE: XOM)

اخبار و نظرات روزانه ExxonMobil را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای Exxon Mobil و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.