Lou Brockenbrough & Co 18.95 میلیون دلار در Alphabet Inc. (NASDAQ: GOOG) – Big 24 NewsLou Brockenbrough & Co سهام خود را در Alphabet Inc کاهش داد. (NASDAQ:GOOG–دریافت رتبه) بر اساس آخرین پرونده این شرکت در کمیسیون بورس و اوراق بهادار، طی سه ماهه اول ۲.۱ درصد افزایش یافت. این سرمایه گذار نهادی پس از فروش ۱۴۹ سهم در این دوره، ۶۷۸۳ سهم از سهام ارائه دهنده خدمات اطلاعاتی را در اختیار داشت. Alphabet تقریباً ۱.۴٪ از Lowe Brockenbrough & Co را تشکیل می دهد. سبد سرمایه گذاری این شرکت این سهم را در جایگاه چهاردهم قرار می دهد. دارایی های Lou Brockenbrough & Co در Alphabet 1,894,500 دلار طبق آخرین پرونده های SEC.

تعدادی دیگر از صندوق های تامینی اخیراً تغییراتی در موقعیت خود در GOOG ایجاد کرده اند. Maryland Capital Advisors Inc. در سه ماهه گذشته یک مکان جدید در Alphabet به ارزش تقریبی ۲۹۰۰۰ دلار خریداری کرد. IAG Wealth Partners LLC سهام خود را در Alphabet 120.0% در سه ماهه اول افزایش داد. IAG Wealth Partners LLC اکنون پس از خرید ۶ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، مالک ۱۱ سهم از سهام ارائه دهنده خدمات اطلاعاتی به ارزش ۳۱۰۰۰ دلار است. Rather & Kittrell Inc. در سه ماهه گذشته یک مکان جدید در Alphabet به ارزش تقریباً ۳۴۰۰۰ دلار خریداری کرد. Paragon Capital Management Ltd. موقعیت جدیدی را در Alphabet در سه ماهه چهارم به ارزش تقریبی ۳۵۰۰۰ دلار به دست آورد. در نهایت، Compensive Financial Consultants Institutional Inc. او در سه ماهه چهارم یک مکان جدید در Alphabet به ارزش تقریبی ۳۷۰۰۰ دلار خرید. ۳۱.۲۰ درصد از سهام در حال حاضر متعلق به سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی است.

تجارت داخلی الفبا

در خبر دیگر، آن ماتر، فیلمساز، ۳۰۰ سهم از سهام آلفابت را در معامله ای در روز دوشنبه ۲۵ جولای فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۰۸.۹۴ دلار فروخته شد که کل معاملات را به ۳۲۶۸۲.۰۰ دلار رساند. پس از فروش، مدیر اکنون به طور مستقیم مالک ۱۱۳۶۰ سهم در شرکت است که ارزش آن تقریباً ۱۲۳۷۵۵۸.۴۰ دلار است. این معامله در پرونده ای در کمیسیون بورس و اوراق بهادار فاش شد که در وب سایت SEC موجود است. در اخبار مرتبط، کارگردان جان ال. هنسی در معامله ای به تاریخ دوشنبه ۲۰ تیرماه ۷۵ سهم از سهام این شرکت را به فروش رساند. این سهام با قیمت متوسط ​​۲۳۳۷.۱۳ دلار به ارزش کل ۱۷۵۲۸۴.۷۵ دلار فروخته شد. پس از فروش، مدیر اکنون دارای ۲۳۳ سهم در شرکت است که ارزش آن تقریباً ۵۴۴۵۵۱.۲۹ دلار است. این فروش در سندی در سازمان بورس و اوراق بهادار فاش شده است که در این لینک موجود است. همچنین، مدیر آن ماتر، ۳۰۰ سهم از سهام این شرکت را در معامله ای به تاریخ دوشنبه ۲۵ جولای فروخت. این سهام با میانگین قیمت ۱۰۸.۹۴ دلار و ارزش کل ۳۲۶۸۲.۰۰ دلار فروخته شد. پس از اتمام فروش، مدیر اکنون دارای ۱۱۳۶۰ سهم در شرکت به ارزش ۱۲۳۷۵۵۸.۴۰ دلار است. افشای این فروش را می توان در اینجا یافت. خودی ها در نود روز گذشته ۶۰۳۹ سهم از سهام شرکت را به ارزش ۱۲۶۴۹۰۰۵ دلار فروخته اند. خودی های شرکت ۱۲.۹۹ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

تغییر رتبه تحلیلگران

GOOG موضوع چندین گزارش تحلیلگر بوده است. سیتی گروپ هدف قیمت سهام آلفابت را از ۱۵۸.۷۵ دلار به ۱۴۵.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی در روز پنجشنبه، ۱۴ جولای، رتبه “خرید” را به این شرکت اختصاص داد. ریموند جیمز هدف قیمت سهام آلفابت را از ۱۵۹.۰۰ دلار به ۱۴۳.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی که روز چهارشنبه منتشر کرد، رتبه “Hold” را به این شرکت اختصاص داد. Cowen در گزارشی در روز دوشنبه، قیمت هدف سهام آلفابت را از ۳۰۰.۰۰ دلار به ۱۵۰.۰۰ دلار کاهش داد. Susquehanna در گزارشی در روز چهارشنبه قیمت هدف خود را برای سهام آلفابت از ۱۸۷.۰۰ دلار به ۱۵۰.۰۰ دلار کاهش داد. سرانجام Evercore ISI هدف قیمت سهام آلفابت را از ۱۶۵.۰۰ دلار به ۱۵۵.۵۰ دلار کاهش داد و در گزارشی در روز پنجشنبه، ۷ جولای، رتبه “ممتاز” را به این شرکت اختصاص داد. یک تحلیلگر تحقیقاتی سهام، سهام را با رتبه بندی نگه داشته و Eighteen رتبه خرید را به شرکت اختصاص داده است. بر اساس گزارش MarketBeat.com، این سهام دارای رتبه متوسط ​​«متوسط ​​خرید» و قیمت هدف ۱۵۷.۷۱ دلار است.

عملکرد قیمت حروف الفبا

GOOG روز جمعه با قیمت ۱۱۴.۵۹ دلار افتتاح شد. نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام شرکت ۰.۰۶، نسبت معاملات ۲.۸۷ و نسبت سریع ۲.۸۵ است. ارزش بازار این شرکت ۱.۵۱ تریلیون دلار، نسبت P/E 20.73، نسبت P/E 1.13 و بتا ۱.۱۰ است. میانگین متحرک ۵۰ روزه شرکت ۱۵۵.۱۹ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۱۳۹.۳۸ دلار است. آلفابت با ۱۰۲.۲۱ دلار پایین ترین قیمت یک ساله و ۱۵۲.۱۰ دلار بالاترین قیمت خود را در یک سال گذشته ثبت کرد.

آلفابت (NASDAQ: GOOG – Receive Rating) آخرین نتایج درآمد خود را در روز سه شنبه، ۲۶ جولای منتشر کرد. ارائه‌دهنده خدمات اطلاعاتی درآمد هر سهم را ۱.۲۱ دلار گزارش کرد که کمتر از برآورد اجماع تحلیلگران ۲۶.۲۴ دلار (۲۵.۰۳ دلار) است. آلفابت بازده حقوق صاحبان سهام ۳۰.۱۸% و حاشیه خالص ۲۷.۵۷% دارد. در مدت مشابه سال گذشته، این شرکت ۲۷.۲۶ دلار EPS درآمد داشت. به عنوان یک گروه، تحلیلگران انتظار دارند Alphabet Inc. 5.37 سود هر سهم برای سال مالی جاری خواهد بود.

مشخصات حروف الفبا

(رتبه گرفتن)

شرکت آلفابت پیشنهاد می کند محصولات و پلتفرم های مختلف در ایالات متحده، اروپا، خاورمیانه، آفریقا، آسیا و اقیانوسیه، کانادا و آمریکای لاتین. از طریق خدمات Google، Google Cloud و سایر بخش‌های شرط‌بندی کار می‌کند. بخش خدمات Google محصولات و خدماتی از جمله تبلیغات، Android، Chrome، سخت افزار، Gmail، Google Drive، Google Maps، Google Photos، Google Play، Search و YouTube را ارائه می دهد.

ادامه مطلب

آیا می خواهید بدانید چه صندوق های تامینی دیگری مالک GOOG هستند؟ برای مشاهده آخرین سپرده‌های ۱۳F و معاملات داخلی برای Alphabet Inc. از HoldingsChannel.com دیدن کنید. (NASDAQ: GOOG – امتیاز دریافت شده است).

مالکیت شرکتی Four Alphabet Corporation (NASDAQ: GOOG)

اخبار و نقدهای روزانه Alphabet را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای آلفابت و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.