M Holdings Securities Inc. 1.58 میلیون دلار در دوک انرژی سرمایه گذاری شد. (NYSE: DUK)M Holdings Securities Inc. او یک موقعیت جدید در دوک انرژی خرید. (NYSE: DUK – Receiving Rating) در سه ماهه اول، طبق اعلام این شرکت در آخرین فرم ۱۳F خود با کمیسیون بورس و اوراق بهادار. این صندوق ۱۴۱۰۷ سهم از سهام ارائه دهنده خدمات آب و برق را به ارزش تقریبی ۱۵۷۵۰۰۰ دلار خریداری کرد.

سایر صندوق های تامینی و سایر سرمایه گذاران نهادی نیز اخیراً دارایی های خود را در شرکت اصلاح کرده اند. گروه ونگارد سهام خود در سهام دوک انرژی را در سه ماهه اول ۲.۷ درصد افزایش داد. شرکت پایونیر گروپ مالک است در حال حاضر ۶۸,۵۲۱,۵۳۳ سهم از سهام ارائه دهنده خدمات آب و برق به ارزش ۷,۶۵۱,۱۱۵,۰۰۰ دلار پس از خرید ۱,۷۸۲,۹۷۳ سهم اضافی در طول دوره. بلک راک در سه ماهه چهارم سهام خود در سهام دوک انرژی را ۰.۶ درصد افزایش داد. شرکت بلک راک اکنون مالک ۵۳,۴۱۲,۴۲۰ سهم از سهام ارائه دهنده خدمات آب و برق به ارزش ۵,۶۰۲,۹۶۳,۰۰۰ دلار پس از خرید ۲۹۹,۳۵۵ سهم اضافی در طول دوره است. State Street Inc سهام خود در Duke Energy را ۸.۵ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. ایالت استریت شرکت اکنون ۴۲,۷۱۵,۰۵۷ سهم از سهام ارائه‌دهنده خدمات آب و برق به ارزش ۴,۷۶۹,۵۶۳,۰۰۰ دلار پس از خرید ۳,۳۴۹,۲۱۷ سهم اضافی در طول دوره. Wellington Management Group LLP سهام خود در Duke Energy را در سه ماهه اول ۶.۴ درصد افزایش داد. ولینگتون مدیریت گروه LLP اکنون پس از خرید ۲،۱۱۲،۷۶۴ سهم اضافی در طول دوره، مالک ۳۴,۸۷۶,۵۲۲ سهام از سهام ارائه دهنده خدمات آب و برق به ارزش ۳,۸۹۴,۳۱۲,۰۰۰ دلار است. در نهایت، Geode Capital Management LLC سهام خود در Duke Energy را ۳.۱٪ در سه ماهه چهارم افزایش داد. Geode Capital Management LLC اکنون دارای ۱۳,۰۴۱,۸۵۰ سهام از سهام ارائه دهنده خدمات آب و برق به ارزش ۱,۳۶۴,۲۱۹,۰۰۰ دلار پس از خرید ۳۹۳,۰۴۴ سهم اضافی در طول دوره است. سرمایه گذاران نهادی ۶۳.۷۶ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

خودی ها شرط بندی می کنند

در دیگر اخبار دوک انرژی، مدیرعامل دیا ام. جمیل در معامله ای که روز چهارشنبه ۱۹ مرداد انجام شد ۷۰۰ سهم از سهام این شرکت را به اشتراک می گذارد. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۰۹.۹۳ دلار به ارزش کل ۷۶۹۵۱.۰۰ دلار فروخته شد. پس از اتمام فروش، مدیرعامل اکنون به طور مستقیم مالک ۵۸,۹۵۷ سهم از سهام شرکت به ارزش ۶,۴۸۱,۱۴۳.۰۱ دلار است. این معامله در یک پرونده حقوقی در سازمان بورس و اوراق بهادار افشا شد که از طریق این لینک قابل دسترسی است. در اخبار مرتبط، مدیرعامل دیا ام. جمیل در معامله ای در روز چهارشنبه ۱۹ مرداد ۷۰۰ سهم از سهام این شرکت را به اشتراک می گذارد. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۰۹.۹۳ دلار و در مجموع ۷۶۹۵۱.۰۰ دلار فروخته شد. پس از اتمام فروش، مدیرعامل اکنون به طور مستقیم مالک ۵۸۹۵۷ سهم از سهام شرکت به ارزش تقریبی ۶۴۸۱۱۴۳.۰۱ دلار است. این معامله در یک پرونده نظارتی در کمیسیون بورس و اوراق بهادار فاش شد که از طریق این لینک در دسترس است. همچنین، استفان کی یانگ، مدیر مالی، ۴۱۵ سهم از سهام این شرکت را در معامله ای به تاریخ جمعه ۱ ژوئیه فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۰۷.۷۵ دلار فروخته شد که کل معامله را به ۴۴۷۱۶.۲۵ دلار رساند. پس از فروش، مدیر مالی اکنون مالک ۱۱۴۰۷۲ سهم از سهام شرکت به ارزش ۱۲۲۹۱۲۵۸ دلار است. افشای این فروش را می توان در اینجا یافت. خودی ها در ۹۰ روز گذشته ۷۸۱۹ سهم از سهام شرکت را به ارزش ۸۵۶۵۳۳ دلار فروخته اند. ۰.۱۰ درصد از سهام این شرکت متعلق به افراد داخلی است.

تحلیلگران وال استریت نظر دارند

تعدادی از تحلیلگران اخیراً بر سهام DUK فشار آورده اند. گروه Credit Suisse در یادداشتی تحقیقاتی در روز جمعه، ۵ آگوست، سهام دوک انرژی را از رتبه “معمول” به رتبه “خنثی” کاهش داد و هدف قیمت سهام خود را از ۱۱۲.۰۰ دلار به ۱۱۴.۰۰ دلار افزایش داد. بارکلیز در یادداشت تحقیقاتی روز دوشنبه ۱۸ جولای، قیمت هدف خود را برای سهام دوک انرژی از ۱۱۹ دلار به ۱۱۰ دلار کاهش داد. مورگان استنلی هدف قیمت سهام دوک انرژی را از ۱۱۴.۰۰ دلار به ۱۲۳.۰۰ دلار افزایش داد و در گزارشی که در روز سه‌شنبه، ۲۳ آگوست منتشر شد، به سهام امتیاز «برابر» داد. KeyCorp هدف قیمت سهام دوک انرژی را از ۱۲۱.۰۰ دلار به ۱۱۶.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی که در روز سه شنبه، ۱۹ جولای منتشر شد، رتبه “اضافه وزن” را به سهام اختصاص داد. سرانجام، گروه UBS در گزارشی در روز پنجشنبه ۳۰ ژوئن، رتبه سهام دوک انرژی را از رتبه «خرید» به «خنثی» کاهش داد و هدف قیمت سهام را از ۱۲۲.۰۰ دلار به ۱۱۲.۰۰ دلار کاهش داد. هفت تحلیلگر پژوهشی سهام را با رتبه بندی نگه داری رتبه بندی کرده اند و سه نفر نیز رتبه خرید را به سهام اختصاص داده اند. طبق داده‌های MarketBeat.com، این شرکت دارای میانگین رتبه “Hold” و میانگین قیمت هدف ۱۱۳.۱۰ دلار است.

سهام دوک انرژی ۱.۰ درصد افزایش یافت

سهام DUK روز پنجشنبه در ۱۰۹.۲۷ دلار باز شد. دوک انرژی با ۹۵.۴۸ دلار به پایین ترین سطح ۵۲ هفته اخیر و ۱۱۶.۳۳ دلار به بالاترین سطح در ۵۲ هفته گذشته رسید. میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه (SMA) شرکت ۱۰۸.۶۲ دلار و میانگین متحرک ساده ۲۰۰ روزه ۱۰۸.۷۸ دلار است. این شرکت دارای نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۱.۲۷، نسبت معاملات ۰.۷۰ و نسبت سریع ۰.۵۰ است. این شرکت دارای ارزش بازار ۸۴.۱۳ میلیارد دلار، نسبت P/E 22.12، نسبت P/E 3.26 و بتای ۰.۳۵ است.

دوک انرژی (NYSE: DUK – دریافت رتبه) آخرین بار اطلاعات درآمد سه ماهه خود را در روز پنجشنبه، ۴ آگوست اعلام کرد. ارائه‌دهنده خدمات سود ۱.۱۴ دلاری به ازای هر سهم در سه ماهه را گزارش کرد که کمتر از برآورد اجماع تحلیلگران ۱.۱۸ دلار (۰.۰۴ دلار) است. حاشیه خالص دوک انرژی ۱۴.۵۰ درصد و بازده سهام ۸.۴۲ درصد بود. درآمد این شرکت در طول سه ماهه ۶.۶۹ میلیارد دلار بود، در حالی که انتظارات تحلیلگران ۵.۷۹ میلیارد دلار بود. در مدت مشابه سال گذشته، این شرکت ۱.۱۵ دلار به ازای هر سهم درآمد کسب کرد. درآمد این کسب و کار در سه ماهه اول نسبت به سال قبل ۱۶.۱ درصد افزایش یافته است. به عنوان یک گروه، تحلیلگران تحقیقات سهام انتظار دارند Duke Energy Inc. برای سال جاری ۵.۴۵ سود به ازای هر سهم خواهد داشت.

دوک انرژی سود سهام را افزایش می دهد

این شرکت همچنین اخیرا سود سه ماهه ای را اعلام کرده است که در روز جمعه ۲۵ سپتامبر پرداخت خواهد شد. سهامداران رکورد در روز جمعه، ۱۲ آگوست، سود ۱۰۰۵ دلاری دریافت خواهند کرد. این نشان دهنده سود سالانه ۴.۰۲ دلار و بازدهی ۳.۶۸٪ است. این افزایش نسبت به سود سه ماهه قبلی دوک انرژی ۰.۹۹ دلار است. موعد مقرر پنج شنبه ۱۱ مرداد می باشد. نسبت پرداخت دوک انرژی در حال حاضر ۸۱.۳۸ درصد است.

درباره دوک انرژی

(رتبه گرفتن)

شرکت انرژی دوک و شرکت های تابعه آن به عنوان یک شرکت انرژی در ایالات متحده فعالیت می کنند. این شرکت در سه بخش فعالیت می کند: تاسیسات و زیرساخت های انرژی، تاسیسات گاز و زیرساخت ها، و انرژی های تجدیدپذیر تجاری. بخش خدمات برق و زیرساخت تولید، انتقال، توزیع و فروش برق در ایالت های کارولینا، فلوریدا و غرب میانه است. برای تولید برق از زغال سنگ، انرژی آبی، گاز طبیعی، نفت، تولید انرژی های تجدیدپذیر و سوخت هسته ای استفاده می کند.

همچنین ببینید

مالکیت نهادی بر اساس سه ماهه برای دوک انرژی (NYSE: DUK)

اخبار و رتبه بندی های روزانه دوک انرژی را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران دوک انرژی و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل رایگان روزانه MarketBeat.com را دریافت کنید.