Macy’s دوست ندارد آمازون را در یک بیلبورد بزرگ در کنار فروشگاه تبلیغ کند

Macy’s دوست ندارد آمازون را در یک بیلبورد بزرگ در کنار فروشگاه تبلیغ کند


مسی با صدور حکمی ، یک شرکت املاک را از اجاره یک تابلو تبلیغاتی بزرگ در گوشه محل اصلی فروشگاه بزرگ منع کرده است – زیرا تبلیغ کننده جدید ماسسی آمازون است.

نیویورک پست ابتدا در مورد شکایت به دادگاه عالی ایالت گزارش داد “اجاره تابلو مسی با کافمن”. [Realty] 31 آگوست منقضی شده است. ادعای میسی مبنی بر اینکه قرارداد اجاره اولیه آن از سال 1963 مانع از تبلیغ یک رقیب در آن فضا شد ، اما طبق شکایت ، کافمن مخالفت کرد.

طبق پرونده های دادگاه ، کافمن به یک عامل مافسی گفت که آنها “با یک بازاریاب اینترنتی بسیار معروف مذاکره می کنند” ، که بدون شک منجر به ثبت شکایت شد. [he] تماس گیرنده در مورد آمازون و آمازون صحبت می کرد و سایر خرده فروشان آنلاین رقبای مستقیم مکی هستند. اگر آمازون یا هر رقیب دیگری تبلیغات را روی تابلو اعلانات قرار دهد ، تأثیر منفی Macy’s قابل اندازه گیری نیست.

با این حال ، سخنگوی کافمن به پست گفت که تبلیغ کننده آمازون نیست – “توافق محدود باید یک قاضی برای تصمیم گیری داشته باشد ، و ما می خواهیم روشن کنیم که ما هیچگونه ارتباط و بحثی با آمازون نداشته ایم. 1313 به فضای برادوی. “

بیلبورد ، در حال حاضر کیف خرید میسی ، گوشه ای برجسته در خیابان 34 و برادوی دارد و به شدت در رژه های روز شکرگزاری میسی قرار دارد (امسال کاملاً برگشت).

بخشی بین برادوی و خیابان هفتم و خیابانهای 34 و 35 توسط Massey اشغال شده است و یک ساختمان خرده فروشی کوچک در گوشه 34 و Broadway – در حال حاضر کلبه ای از جنس آفتابی – وجود دارد که تابلو تبلیغاتی مسی نیست. این ساختمان در ابتدا در سال 1901 توسط هری سیگل از Seagull-Coop ، که در آن زمان رقیب شرکت Flies بود خریداری شد ، به این امید که بتواند به عنوان اهرمی در معاملات ملکی مورد استفاده قرار گیرد تا زمین قدیمی خیابان 14 مکی را خریداری کند. خوب ، مسی از خرید گوشه میدان هرالد از سیسیل امتناع کرد و این ساختمان مخرب ظاهر شد.

اندرو آلبورن ، نویسنده کتابی در مورد به اصطلاح نگهدارندگان در شهر نیویورک ، می گوید: رکورد مسی با حفظ شرایط چندان خوب نیست. به نظر نمی رسد که آنها در مذاکره با همسایگان خود خیلی خوب عمل کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *