Madison Wealth Partners Inc 29,354 سهم را در iShares National Muni Bond ETF (NYSEARCA: MUB) می فروشد – Big 24 KhabarMadison Wealth Partners Inc. رتبه خود را کاهش داد طبق گزارش HoldingsChannel.com، موقعیت آن در iShares National Muni Bond ETF (NYSEARCA: MUB – Get Rating) طی سه ماهه دوم ۵۳.۹ درصد افزایش یافته است. این سرمایه گذار نهادی پس از فروش ۲۹۳۵۴ سهم در طول سه ماهه، ۲۵۰۶۵ سهم از سهام ETF را در اختیار داشت. ETF ملی iShares Muni Bond 1.7 درصد از دارایی های Madison Wealth Partners Inc. را تشکیل می دهد و این سهام را در رتبه سیزدهم قرار می دهد. ارزش دارایی های مدیسون ولث پارنرز رسیده است iShares National Muni Bond ETF آن ۲,۶۶۶,۰۰۰ دلار در آخرین بایگانی آن در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC).

تعدادی دیگر از صندوق های تامینی نیز اخیرا سهام این شرکت را خرید و فروش کرده اند. Roble Belko & Company یک موقعیت جدید در iShares National Muni Bond ETF در طول سه ماهه اول به قیمت تقریبی ۲۶۰۰۰ دلار خریداری کرد. City State Bank یک موقعیت جدید در سهام iShares National Muni Bond ETF در سه ماهه چهارم به ارزش تقریبی ۳۷۰۰۰ دلار خریداری کرد. شرکت اعتماد خرید. ورمونت موقعیت جدیدی در سهام iShares National Muni Bond ETF برای سه ماهه دوم به ارزش تقریبی ۳۸۰۰۰ دلار داشت. Concorde Financial Corp سهام جدیدی در سهام iShares National Muni Bond ETF در سه ماهه چهارم به ارزش تقریبی ۴۱۰۰۰ دلار خریداری کرد. سرانجام، Parkside Financial Bank & Trust سهام جدیدی در سهام iShares National Muni Bond ETF در سه ماهه اول به ارزش تقریبی ۴۱۰۰۰ دلار خریداری کرد.

iShares National Muni Bond ETF قیمت

MUB روز دوشنبه با قیمت ۱۰۲.۵۸ دلار افتتاح شد. IShares National Muni Bond ETF دارای کمترین میزان یکساله ۱۰۲.۲۱ دلار و بالاترین قیمت در یک سال گذشته ۱۱۶.۶۹ دلار است. این کسب و کار دارای میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه ۱۰۶.۰۵ دلار و میانگین متحرک ساده ۲۰۰ روزه ۱۰۶.۷۸ دلار است.

نمایه ETF ملی Muni Bond iShares

(رتبه گرفتن)

صندوق اوراق قرضه ملی iShares (صندوق) که قبلاً با نام iShares S&P National AMT-Free Municipal Bond Fund شناخته می شد، یک صندوق قابل معامله در بورس (ETF) است. صندوق به دنبال نتایج سرمایه‌گذاری است که عموماً با عملکرد قیمت و بازده شاخص اوراق قرضه ملی S&P-Free (شاخص) مطابقت داشته باشد.

ادامه مطلب

آیا می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری MUB را نگه می دارند؟ از HoldingsChannel.com دیدن کنید تا آخرین سپرده های ۱۳F و معاملات خودی برای iShares National Muni Bond ETF (NYSEARCA: MUB – دریافت رتبه).

مالکیت نهادی فصلی iShares National Muni Bond ETF (NYSEARCA: MUB)

اخبار و نظرات روزانه iShares National Muni Bond ETF را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه‌بندی تحلیلگران برای iShares National Muni Bond ETF و شرکت‌های مرتبط با خبرنامه ایمیل رایگان روزانه MarketBeat.com دریافت کنید.