MAI Capital Management دارای ۵۴۱۰۰۰ دلار سهام در Micron Technology است. (NASDAQ: MU) – Big 24 NewsMAI Capital Management سهام خود را در Micron Technology کاهش داد. (NASDAQ: MU – Received Rating) بر اساس آخرین افشای این شرکت در کمیسیون بورس و اوراق بهادار، در سه ماهه اول ۲.۴ درصد افزایش یافت. این شرکت پس از فروش ۱۷۳ سهم در طول سه ماهه، ۶۹۴۰ سهم از سهام شرکت سازنده نیمه هادی ها را در اختیار داشت. دارایی های مدیریت سرمایه MAI در فناوری Micron به عنوان آخرین پرونده های SEC، ۵۴۱,۰۰۰ دلار ارزش دارد.

سایر سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی نیز اخیراً سهام خود را در شرکت اضافه یا کاهش داده اند. Concorde Financial Corp. در سه ماهه چهارم یک موقعیت جدید در Micron Technology به ارزش تقریبی ۲۷۰۰۰ دلار خریداری کرد. SOA Wealth Advisors LLC. این شرکت در سه ماهه اول سهم خود را در Micron Technology 144.9 درصد افزایش داد. SOA Wealth Advisors LLC. او اکنون مالک ۳۳۸ سهم از سهام سازنده نیمه هادی است که پس از خرید ۲۰۰ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، ۲۶۰۰۰ دلار ارزش دارد. Vectors Research Management LLC سهام خود را در Micron Technology تا ۶۰.۳٪ در سه ماهه چهارم افزایش داد. Vectors Research Management LLC اکنون پس از خرید ۱۴۰ سهم اضافی در طول دوره، مالک ۳۷۲ سهم از سهام سازنده نیمه هادی به ارزش ۳۵۰۰۰ دلار است. BDO Wealth Advisors LLC سهام خود را در Micron Technology تا ۴۶.۷ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. BDO Wealth Advisors LLC اکنون پس از خرید ۱۴۰ سهم اضافی در این مدت، مالک ۴۴۰ سهم از سهام سازنده نیمه هادی به ارزش ۳۴۰۰۰ دلار است. سرانجام، First Quadrant LLC CA سهام جدیدی در Micron Technology در سه ماهه اول به ارزش ۳۶۰۰۰ دلار خریداری کرد. سرمایه گذاران نهادی ۸۰.۳۵ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

تحلیلگران وال استریت رشد را پیش بینی کردند

چندین تحلیلگر تحقیقاتی اخیراً گزارش هایی در مورد این شرکت منتشر کرده اند. Mizuho قیمت هدف خود را در Micron Technology از ۸۴.۰۰ دلار به ۷۵.۰۰ دلار کاهش داد و در یک یادداشت تحقیقاتی در روز چهارشنبه، ۱۰ آگوست، رتبه “خرید” را به این شرکت اختصاص داد. Susquehanna مجدداً رتبه “خرید” را تکرار کرد و قیمت هدف ۱۱۵.۰۰ دلاری را برای سهام Micron Technology در گزارشی در روز دوشنبه ۱۶ مه منتشر کرد. JPMorgan Chase & Co. این شرکت قیمت هدف خود را در Micron Technology از ۱۲۰.۰۰ دلار به ۹۶.۰۰ دلار کاهش داد و در یک گزارش تحقیقاتی در روز سه شنبه، ۲۸ ژوئن، رتبه “اضافه وزن” را برای شرکت تعیین کرد. Deutsche Bank Aktiengesellschaft قیمت هدف خود را در Micron Technology از ۷۰.۰۰ دلار به ۶۸.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی تحقیقاتی در روز چهارشنبه، ۱۰ اوت، رتبه “خرید” را به این شرکت اختصاص داد. سرانجام، رابرت دبلیو بیرد قیمت هدف خود را در Micron Technology از ۹۰.۰۰ دلار به ۶۰.۰۰ دلار کاهش داد و در یک یادداشت تحقیقاتی در روز جمعه، ۱ ژوئیه، رتبه “خنثی” را به شرکت اختصاص داد. دو تحلیلگر تحقیقاتی سهام، سهام را با رتبه فروش رتبه بندی کرده اند، سه نفر امتیاز نگهداری و ۲۳ تحلیلگر رتبه خرید را به سهام اختصاص داده اند. به گفته MarketBeat، Micron Technology دارای امتیاز اجماع “Average Buy” و میانگین قیمت هدف ۸۶.۵۴ دلار است.

عملکرد قیمت فناوری میکرون

سهام NASDAQ: MU در روز پنجشنبه با قیمت ۶۱.۶۲ دلار افتتاح شد. میانگین متحرک ۵۰ روزه شرکت ۵۹.۹۳ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۷۱.۰۳ دلار است. Micron Technology, Inc. پایین ترین قیمت دوازده ماهه ۵۱.۴۰ دلار و بالاترین قیمت دوازده ماهه ۹۸.۴۵ دلار است. نسبت سریع شرکت ۲.۴۴، نسبت معاملات ۳.۲۴ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۱۴ است. ارزش بازار سهام ۶۷.۹۸ میلیارد دلار، نسبت PE 7.03، نسبت قیمت به درآمد ۰.۵۹ و بتای ۱.۲۸ است.

Micron Technology (NASDAQ: MU – Get Rating) آخرین نتایج درآمد خود را در روز پنجشنبه ۳۰ ژوئن منتشر کرد. این سازنده نیمه هادی درآمد ۲.۵۰ دلاری به ازای هر سهم در سه ماهه اول را گزارش کرد که ۰.۱۷ دلار از برآوردهای تحلیلگران ۲.۳۳ دلار پیشی گرفت. حاشیه سود خالص میکرون فناوری ۳۰.۶۱ درصد و بازده حقوق صاحبان سهام ۲۱.۹۱ درصد بود. این شرکت در سه ماهه ۸.۶۴ میلیارد دلار درآمد داشت، در حالی که تحلیلگران ۸.۶۶ میلیارد دلار برآورد کردند. در مدت مشابه سال گذشته، این شرکت ۱.۸۱ دلار به ازای هر سهم درآمد کسب کرد. درآمد میکرون فناوری در سه ماهه نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۶.۴ درصد افزایش یافته است. تحلیلگران تحقیقات سهام انتظار دارند Micron Technology، Inc. برای سال جاری ۸ EPS ارسال خواهد کرد.

فناوری میکرون سود سهام را افزایش می دهد

این شرکت همچنین اخیرا سود سه ماهه ای را اعلام کرد که در روز سه شنبه ۱۴ تیرماه پرداخت شد. سرمایه گذاران رکورددار روز دوشنبه ۱۱ ژوئیه سود ۰.۱۱۵ دلار به ازای هر سهم دریافت کردند. این نشان دهنده سود سالانه ۰.۴۶ دلار و بازده سود ۰.۷۵٪ است. این افزایش نسبت به سود سه ماهه قبلی Micron Technology به میزان ۰.۱۰ دلار است. تاریخ تقسیم سود سابق جمعه ۱۷ جولای بود. نسبت پرداخت Micron Technology در حال حاضر ۵.۲۵ درصد است.

مشخصات فنی میکرون

(رتبه گرفتن)

Micron Technology, Inc. طراحی، تولید و فروش محصولات حافظه و ذخیره سازی در سراسر جهان. این شرکت در چهار بخش فعالیت می کند: واحد تجاری محاسبات و شبکه، واحد تجاری سیار، واحد تجاری ذخیره سازی و واحد تجاری تلفیقی. فناوری‌های حافظه و ذخیره‌سازی، از جمله محصولات DRAM، که دستگاه‌های نیمه‌رسانای حافظه‌ای با دسترسی تصادفی پویا با تأخیر کم هستند که بازیابی داده‌ها را با سرعت بالا ارائه می‌کنند، ارائه می‌کند. محصولات NAND دستگاه های ذخیره سازی نیمه هادی غیرفرار و قابل بازنویسی هستند. و محصولات حافظه NOR، که دستگاه های حافظه نیمه هادی غیر فرار قابل بازنویسی هستند که سرعت خواندن بالایی را تحت مارک های Micron و Crucial و همچنین توسط برچسب های خصوصی ارائه می دهند.

داستان های خصوصی

مالکیت نهادی توسط فناوری Quarter Precision (NASDAQ: MU)

اخبار و نظرات را برای Micron Technology Daily دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com، خلاصه ای مختصر از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای Micron Technology و شرکت های مرتبط دریافت کنید.