Massmutual Trust Company FSB ADV موقعیت سهام در Eaton Corporation را افزایش داده است. plc (NYSE: ETN) – Big 24 NewsMassmutual Trust FSB ADV سهام خود را در Eaton Inc افزایش داد. plc (NYSE: ETN – Receive Rating) در سه ماهه دوم ۶.۰ درصد افزایش یافت، این شرکت در آخرین پرونده ۱۳F خود در کمیسیون بورس و اوراق بهادار اعلام کرد. این شرکت پس از تصاحب ۱۱۱۰ سهم دیگر در سه ماهه مذکور، ۱۹۵۴۸ سهم از شرکت محصولات صنعتی را در اختیار داشت. ارزش دارایی های شرکت Massmutual Trust FSB ADV در ایتون در پایان آخرین دوره گزارش ۲,۴۶۳,۰۰۰ دلار بود.

تعدادی از سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی نیز اخیرا سهام ETN را خریداری و فروخته اند. شرکت مدیریت سرمایه گذاری چارلز شواب سهام آن در ایتون در سه ماهه چهارم ۲.۵ درصد افزایش یافت. شرکت مدیریت سرمایه گذاری چارلز شواب در حال حاضر یک میلیون و ۹۴۶ هزار و ۳۸۸ سهم از سهام شرکت فرآورده های صنعتی پس از دستیابی به ۴۸ هزار و ۲۷۴ سهم اضافی در این دوره به ارزش ۳۳۶ میلیون و ۳۷۵ هزار دلار است. Mission Wealth Management LP موقعیت خود را در سهام Eaton 6.9٪ در سه ماهه چهارم افزایش داد. Mission Wealth Management LP پس از خرید ۱۳۴ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، اکنون مالک ۲۰۸۲ سهم از سهام شرکت محصولات صنعتی به ارزش ۳۶۰۰۰۰ دلار است. Cibc World Markets Corp موقعیت خود را در سهام Eaton 10.0٪ در سه ماهه چهارم افزایش داد. Cibc World Markets Corp اکنون دارای ۲۴۷۰۸ سهم از سهام این شرکت محصولات صنعتی است که پس از خرید ۲۲۳۸ سهم دیگر در سه ماهه گذشته به ارزش ۴۲۷۰۰۰۰ دلار می باشد. PFS Investments Inc. در سه ماهه چهارم، موقعیت خود را در سهام ایتون ۵۶.۲ درصد افزایش داد. PFS Investments Inc. او اکنون پس از خرید ۶۹۲ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، صاحب ۱۹۲۴ سهم از شرکت محصولات صنعتی به ارزش ۳۳۲۰۰۰ دلار است. سرانجام، Financial Advisory Service Inc. در سه ماهه چهارم موقعیت خود را در سهام ایتون ۱۰۰.۹ درصد افزایش داد. شرکت خدمات مشاوره مالی اکنون ۳۸۲۹ سهم از سهام شرکت محصولات صنعتی پس از خرید ۱۹۲۳ سهم دیگر در سه ماهه گذشته به ارزش ۶۶۲۰۰۰ دلار است. صندوق های تامینی و سایر سرمایه گذاران نهادی ۸۰.۵۴ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

معاملات محلی در ایتون

در خبر دیگر، دانیل روی هاپ گود، شخص خودی، ۱۵۰۰ سهم از سهام را در معامله ای به تاریخ دوشنبه ۱۵ اوت فروخت. این سهام با میانگین قیمت ۱۵۱.۷۰ دلار و ارزش کل ۲۲۷.۵۵۰.۰۰ دلار فروخته شد. پس از تکمیل معامله، این خودی اکنون دارای ۷۵۹۳ سهم از سهام شرکت به ارزش ۱۱۵۱۸۵۸.۱۰ دلار است. این معامله در سندی که در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ثبت شده است، فاش شده است که در وب سایت شرکت برق عربستان موجود است. در خبر دیگر، دانیل روی هاپ گود، شخص خودی، ۱۵۰۰ سهم از سهام را در معامله ای به تاریخ دوشنبه ۱۵ اوت فروخت. این سهام با میانگین قیمت ۱۵۱.۷۰ دلار و ارزش کل ۲۲۷.۵۵۰.۰۰ دلار فروخته شد. پس از تکمیل معامله، این خودی اکنون دارای ۷۵۹۳ سهم از سهام شرکت به ارزش ۱۱۵۱۸۵۸.۱۰ دلار است. این معامله در سندی که در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ثبت شده است، فاش شده است که در وب سایت شرکت برق عربستان موجود است. همچنین، کارگردان دبورا ال. مک کوی ۳۰۰۰ سهم از سهام را در معامله ای در روز جمعه ۵ آگوست فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۴۸.۷۲ دلار با ارزش کل ۴۴۶۱۶۰.۰۰ دلار فروخته شد. پس از اتمام معامله، مدیر اکنون به طور مستقیم مالک ۱۲۸۵۶ سهم از سهام شرکت به ارزش تقریبی ۱۹۱۱۹۴۴.۳۲ دلار است. افشای این فروش را می توان در اینجا یافت. خودی های شرکت ۰.۵۶ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

تحلیلگران وال استریت نظر دارند

تعدادی از تحلیلگران سهام گزارش هایی در مورد این شرکت منتشر کرده اند. مورگان استنلی هدف قیمتی خود در Eaton را از ۱۷۰.۰۰ دلار به ۱۷۶.۰۰ دلار افزایش داد و در گزارشی تحقیقاتی در روز چهارشنبه، ۳ آگوست، رتبه “اضافه وزن” را به این شرکت اختصاص داد. گلدمن ساکس قیمت هدف خود در Eaton را از ۱۷۵.۰۰ دلار به ۱۴۶.۰۰ دلار کاهش داد و در یک گزارش تحقیقاتی در روز پنجشنبه، ۲۳ ژوئن، رتبه “خرید” را برای سهام در نظر گرفت. StockNews.com در گزارشی پژوهشی در روز جمعه ۸ ژوئیه، رتبه ایتون را از “نگهداری” به “خرید” ارتقا داد. Mizuho قیمت هدف خود را در Eaton از ۱۴۵.۰۰ دلار به ۱۶۰.۰۰ دلار افزایش داد و در گزارشی تحقیقاتی در روز چهارشنبه، ۳ آگوست، به شرکت رتبه “خرید” داد. سرانجام، Deutsche Bank Aktiengesellschaft هدف قیمتی خود در Eaton را از ۱۷۸.۰۰ دلار به ۱۵۶.۰۰ دلار کاهش داد و در یک گزارش تحقیقاتی در روز چهارشنبه، ۱۳ جولای، رتبه “خرید” را به سهام اختصاص داد. یک تحلیلگر پژوهشی سهام را با رتبه فروش رتبه بندی کرده است، سه نفر امتیاز نگهداری و یازده نفر رتبه خرید را به سهام اختصاص داده اند. طبق داده‌های MarketBeat، این شرکت دارای امتیاز اجماع “متوسط ​​خرید” و میانگین قیمت هدف ۱۶۰.۱۵ دلار است.

عملکرد ایتون پرایس

سهام ETN در روز جمعه با قیمت ۱۳۸.۲۷ دلار افتتاح شد. این شرکت دارای ارزش بازار ۵۵.۰۷ میلیارد دلار، نسبت P/E 23.96، نسبت P/E 1.70 و بتای ۱.۲۰ است. میانگین متحرک ۵۰ روزه سهام ۱۴۱.۸۰ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۱۴۲.۰۳ دلار است. این شرکت دارای نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۳۸، نسبت معاملات ۰.۹۷ و نسبت سریع ۰.۵۸ است. Eaton plc با ۱۲۲.۵۰ دلار به پایین ترین سطح ۱۲ ماهه و ۱۷۵.۷۲ دلار به بالاترین قیمت ۱۲ ماهه رسیده است.

Eaton (NYSE: ETN – Get Rating) آخرین داده های درآمد سه ماهه خود را در روز سه شنبه، ۲ آگوست منتشر کرد. این شرکت محصولات صنعتی ۱.۸۷ دلار سود به ازای هر سهم در سه ماهه گزارش داد که بالاتر از برآوردهای ۱.۸۲ دلاری تحلیلگران در ۰.۰۵ دلار بود. این شرکت در این سه ماهه ۵.۲۱ میلیارد دلار درآمد داشت، در حالی که برآورد اجماع ۵.۲۲ میلیارد دلار بود. بازده سهام ایتون ۱۷.۰۴ درصد و حاشیه خالص ۱۱.۷۰ درصد بود. درآمد این شرکت نسبت به سال قبل ۰.۱ درصد کاهش داشته است. در مدت مشابه سال گذشته، این شرکت ۱.۷۲ دلار به ازای هر سهم درآمد داشت. به طور متوسط، تحلیلگران تحقیقاتی انتظار دارند Eaton Inc. plc در سال جاری ۷.۵۵ سود به ازای هر سهم خواهد داشت.

ایتون سود سهام را اعلام کرد

این شرکت همچنین اخیرا سود سه ماهه ای را اعلام کرد که در روز جمعه ۵ مرداد ماه پرداخت شد. در روز جمعه، ۱۲ آگوست، ۰.۸۱ دلار، سود سهام به سهامداران سابقه پرداخت شد. تاریخ تقسیم این سود روز پنجشنبه ۲۰ مرداد بود. این نشان دهنده سود سالانه ۳.۲۴ دلار و بازده سود سهام ۲.۳۴٪ است. درصد پرداخت ایتون ۵۶.۱۵ درصد است.

پروفایل ایتون

(رتبه گرفتن)

Eaton Corporation plc به عنوان یک شرکت مدیریت انرژی جهانی فعالیت می کند. بخش Electrical Americas و Global Electrical Division این شرکت قطعات الکتریکی، قطعات صنعتی، توزیع و مجموعه های الکتریکی، محصولات مسکونی، محصولات تحویل برق تک فاز و سه فاز، دستگاه های سیم کشی، محصولات حفاظت مدار، محصولات توزیع برق شهری، تجهیزات برق قابل اعتماد و خدمات، و همچنین تجهیزات الکتریکی خطرناک، روشنایی اضطراری، تشخیص آتش، دستگاه های ضد انفجار و سیستم های پشتیبانی ساختاری.

ادامه مطلب

مالکیت نهادی توسط کوارتر به ایتون (NYSE: ETN)

اخبار و نظرات روزانه Eaton را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای ایتون و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.