McKinley Carter Wealth Services Inc. افزایش سهام در Cisco Systems, Inc. (NASDAQ: CSCO) – Big 24 NewsMcKinley Carter Wealth Services Inc. موقعیت خود را در سهام Cisco Systems, Inc تثبیت کرد. (NASDAQ: CSCO – Rating Received) بر اساس آخرین ثبت ۱۳F در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) در سه ماهه دوم ۳.۸ درصد افزایش یافت. این سرمایه گذار نهادی پس از خرید ۱۵۴۴ سهم اضافی در طول دوره، ۴۲۰۵۵ سهم از سهام ارائه دهنده تجهیزات شبکه را در اختیار داشت. اموال مک کینلی کارتر Wealth Services Inc در سیسکو سیستمز در پایان سه ماهه گذشته ۱,۷۹۳,۰۰۰ دلار ارزش گذاری شد.

تعدادی دیگر از صندوق های تامینی نیز اخیراً تغییراتی در موقعیت خود در CSCO ایجاد کرده اند. Old Port Advisors سهام خود را در سهام Cisco Systems Inc در سه ماهه اول ۰.۴ درصد افزایش داد. Old Port Advisors اکنون مالک ۵۴۰۳۵ سهم از سهام ارائه دهنده تجهیزات شبکه به ارزش ۳۰۰۸۰۰۰ دلار پس از به دست آوردن ۱۹۵ سهم اضافی در سه ماهه گذشته است. Diligent Investors LLC سهام خود در Cisco Systems Inc را ۰.۷٪ در سه ماهه اول افزایش داد. Diligent Investors LLC اکنون مالک ۲۷۴۹۰ سهم از سهام ارائه دهنده تجهیزات شبکه به ارزش ۱۵۳۳۰۰۰ دلار پس از تصاحب ۱۹۸ سهم اضافی در سه ماهه گذشته است. Baldwin Brothers LLC MA سهام خود را در Cisco Systems Inc در سه ماهه اول ۲۶.۱% افزایش داد. برادران بالدوین LLC اکنون مالک ۹۶۵ سهم از سهام ارائه دهنده تجهیزات شبکه به ارزش ۵۴۰۰۰ دلار پس از خرید ۲۰۰ سهم اضافی در سه ماهه گذشته است. Madison Wealth Partners Inc سهام خود در سهام سیسکو سیستمز را در سه ماهه اول ۵.۱ درصد افزایش داد. Madison Wealth Partners Inc مالکیت دارد. اکنون ۴۲۳۱ سهم از سهام ارائه دهنده تجهیزات شبکه پس از خرید ۲۰۶ سهم اضافی در سه ماهه گذشته به ارزش ۲۳۶۰۰۰ دلار است. سرانجام، TCM Advisors LLC سهام خود را در Cisco Systems Inc 0.9٪ در سه ماهه اول افزایش داد. TCM Advisors LLC اکنون مالک ۲۲۶۳۳ سهم از سهام ارائه دهنده تجهیزات شبکه به ارزش ۱۲۶۲۰۰۰ دلار پس از به دست آوردن ۲۰۷ سهم اضافی در سه ماهه گذشته است. ۷۱.۷۱ درصد سهام در حال حاضر متعلق به صندوق های تامینی و سایر سرمایه گذاران نهادی است.

تحلیلگران اهداف قیمتی جدیدی را تعیین کردند

CSCO موضوع چندین گزارش تحلیلگر بوده است. مورگان استنلی هدف قیمت سهام سیسکو سیستمز را از ۴۶.۰۰ دلار به ۴۸.۰۰ دلار افزایش داد و در گزارشی که در روز پنجشنبه ۱۸ آگوست منتشر شد، به سهام امتیاز “برابر” داد. ریموند جیمز هدف قیمت سهام سیسکو سیستمز را از ۶۳.۰۰ دلار به ۵۹.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی که در روز پنجشنبه ۱۸ آگوست منتشر شد، رتبه “ممتاز” را به شرکت اختصاص داد. سیتی گروپ هدف قیمت سهام سیسکو سیستمز را از ۴۰.۰۰ دلار به ۴۴.۰۰ دلار افزایش داد و در گزارشی که در روز پنجشنبه ۱۸ آگوست منتشر شد، رتبه “فروش” را به شرکت اختصاص داد. Rosenblatt Securities هدف قیمت سهام Cisco Systems را از ۴۸.۰۰ دلار به ۵۳.۰۰ دلار افزایش داد و در گزارشی که در روز پنجشنبه ۱۸ آگوست منتشر شد، رتبه “خنثی” را به این شرکت اختصاص داد. سرانجام، پایپر سندلر هدف قیمت سهام سیسکو سیستمز را از ۴۳ دلار به ۴۷ دلار افزایش داد و در گزارشی که در روز پنجشنبه ۱۸ آگوست منتشر شد، رتبه “خنثی” را به شرکت داد. یک تحلیلگر تحقیقاتی سهام، سهام را با رتبه فروش، ده نفر امتیاز نگهداری و دوازده رتبه خرید به سهام شرکت داده اند. طبق گفته MarketBeat، Cisco Systems در حال حاضر دارای میانگین رتبه “Hold” و میانگین قیمت هدف ۵۴.۱۰ دلار است.

تراکنش های داخلی در سیسکو سیستمز

در دیگر اخبار سیسکو سیستمز، مدیرعامل چارلز رابینز، ۱۲۷۱۶ سهم از سهام این شرکت را در معامله ای که در روز چهارشنبه ۲۴ آگوست انجام شد، فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۴۷.۱۴ دلار و در مجموع ۵۹۹۴۳۲.۲۴ دلار فروخته شد. پس از فروش، مدیرعامل اکنون صاحب ۶۳۱۳۷۴ سهم از سهام شرکت به ارزش ۲۹.۹۶۹۷۰.۳۶ دلار است. این معامله در یک پرونده نظارتی با SEC فاش شد که از طریق وب سایت SEC قابل دسترسی است. در دیگر اخبار سیسکو سیستمز، معاون ارشد، پرت بات، ۳۴۵۳ سهم از سهام این شرکت را در معامله ای که در روز دوشنبه ۲۲ آگوست انجام شد، فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۴۸.۳۹ دلار و در مجموع ۱۶۷۰۹۰.۶۷ دلار فروخته شد. پس از فروش، معاون رئیس جمهور اکنون دارای ۷۵۴۳ سهم از سهام شرکت به ارزش تقریبی ۳۶۵۰۶۸۶.۷۷ دلار است. این معامله در یک پرونده نظارتی با SEC فاش شد که از طریق وب سایت SEC قابل دسترسی است. همچنین، مدیرعامل چارلز رابینز در معامله ای که در روز چهارشنبه ۲۴ آگوست رخ داد، ۱۲۷۱۶ سهم از سهام این شرکت را فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۴۷.۱۴ دلار و در مجموع ۵۹۹۴۳۲.۲۴ دلار فروخته شد. پس از فروش، مدیرعامل اکنون به طور مستقیم مالک ۶۳۱,۳۷۴ سهم در شرکت است که ارزش آن تقریباً ۲۹,۷۶۲,۹۷۰.۳۶ دلار است. افشای این فروش را می توان در اینجا یافت. اینسایدرها در ۹۰ روز گذشته در مجموع ۵۶,۳۱۷ سهم از سهام شرکت را به ارزش ۲,۶۱۲,۰۴۲ دلار فروخته اند. خودی ها ۰.۰۲ درصد از سهام این شرکت را در اختیار دارند.

قیمت سیستم های سیسکو ۱.۲ درصد کاهش یافت

Nasdaq CSCO در روز جمعه با قیمت ۴۰.۶۶ دلار افتتاح شد. این شرکت دارای نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۲۱، نسبت سریع ۱.۳۳ و نسبت معاملات ۱.۴۳ است. این شرکت دارای ارزش بازار ۱۶۷.۰۷ میلیارد دلار، نسبت قیمت به درآمد ۱۴.۴۲، نسبت قیمت به درآمد ۱.۹۰ و بتای ۰.۹۶ است. میانگین SMA 50 روزه این شرکت ۴۵.۰۶ دلار و SMA 200 روزه ۴۷.۴۳ دلار است. سیسکو سیستمز دارای کمترین قیمت در یک سال گذشته ۴۰.۱۲ دلار و بالاترین قیمت در یک سال گذشته ۶۴.۲۹ دلار است.

Cisco Systems (NASDAQ: CSCO – Get Rating) آخرین داده های درآمد سه ماهه خود را در روز چهارشنبه ۱۷ آگوست منتشر کرد. ارائه‌دهنده تجهیزات شبکه درآمدی معادل ۰.۷۴ دلار به ازای هر سهم (EPS) برای سه ماهه گزارش کرده است که بیش از ۰.۰۱ دلار برآوردهای اجماع تحلیلگران از ۰.۷۳ دلار است. حاشیه خالص سیسکو سیستمز ۲۲.۹۱ درصد و بازده حقوق صاحبان سهام ۳۱.۱۲ درصد بود. درآمد این شرکت در سه ماهه ۱۳.۱۰ میلیارد دلار در مقایسه با برآورد اجماع ۱۲.۷۸ میلیارد دلار بود. در سه ماهه مشابه سال گذشته، این شرکت ۰.۷۶ دلار به ازای هر سهم داشت. درآمد فصلی این شرکت نسبت به فصل مشابه سال قبل ۰.۲ درصد کاهش داشته است. تحلیلگران سهام انتظار دارند سیسکو سیستمز، شرکت. ۳.۱ EPS برای سال مالی جاری به جلو منتقل می شود.

سیسکو سیستم توزیع سود سهام را اعلام کرد

این شرکت اخیرا سود سه ماهه ای را نیز افشا کرده است که در روز چهارشنبه ۲۶ اکتبر پرداخت خواهد شد. به سهامداران رکورد در روز چهارشنبه، ۵ اکتبر، سود ۰.۳۸ دلار تعلق می گیرد. این نشان دهنده سود سهام ۱.۵۲ دلار در سال و بازده سود سهام ۳.۷۴٪ است. تاریخ تقسیم این سود سه شنبه ساعت ۱۳ بعد از ظهر می باشد. نسبت پرداخت سیسکو سیستمز در حال حاضر ۵۳.۹۰ درصد است.

مشخصات سیستم های سیسکو

(رتبه گرفتن)

سیسکو سیستمز، شرکت این شرکت طراحی، تولید و فروش شبکه های مبتنی بر IP و سایر محصولات مرتبط با صنایع مخابرات و فناوری اطلاعات در قاره آمریکا، اروپا، خاورمیانه، آفریقا، آسیا و اقیانوسیه، ژاپن و چین می باشد. پلتفرم‌های زیرساختی، از جمله سوئیچینگ شبکه، مسیریابی، فناوری‌های بی‌سیم و محصولات مرکز داده را ارائه می‌کند که برای همکاری با یکدیگر برای ارائه قابلیت‌های شبکه، انتقال داده و/یا ذخیره‌سازی طراحی شده‌اند.

داستان های خصوصی

فصلنامه مالکیت شرکتی سیستم‌های سیسکو (NASDAQ: CSCO)

اخبار و نقدهای روزانه سیسکو را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا یک خلاصه روزانه مختصر از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران سیسکو سیستم و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.