Measured Wealth Private Client Group LLC موقعیت سهام خود را در شرکت NIKE افزایش داد. (NYSE: NKE) – Big 24 NewsMeasured Wealth Private Client Group LLC علاقه خود را به سهام NIKE، Inc افزایش داد. (NYSE: NKE – رتبه‌بندی را دریافت کرد) بر اساس آخرین گزارش این شرکت در کمیسیون بورس و اوراق بهادار، در سه ماهه دوم ۶.۳ درصد افزایش یافت. این شرکت پس از خرید ۱۳۴ سهم دیگر در این دوره، ۲۲۷۰ سهم از سهام این کفاش را خریداری کرد. دارایی Measured Wealth Private Client Group LLC از NIKE بر اساس آخرین پرونده های SEC، ۲۳۲,۰۰۰ دلار ارزش دارد.

تعدادی از سرمایه گذاران نهادی دیگر نیز اخیراً سهام خود را در NKE اضافه کرده یا کاهش داده اند. FNY Investment Advisers LLC سهام جدیدی در NIKE در سه ماهه اول به ارزش ۲۶۰۰۰ دلار خریداری کرد. Antonetti Capital Management LLC موقعیت خود را در NIKE 900.0٪ در طول سه ماهه اول تثبیت کرد. Antonetti Capital Management LLC اکنون پس از خرید ۱۸۰ سهم دیگر در این مدت، مالک ۲۰۰ سهم از سهام سازنده کفش به ارزش ۲۷۰۰۰ دلار است. Worth Asset Management LLC سهام جدیدی در NIKE در سه ماهه اول به ارزش ۳۲۰۰۰ دلار خریداری کرد. Heritage Financial Services LLC سهام جدیدی را در NIKE در سه ماهه دوم خریداری کرد که ارزش آن ۳۳۰۰۰ دلار بود. در نهایت، Mark Sheptoff Financial Planning LLC موقعیت خود را در NIKE تا ۶۲۵۰.۰ درصد در طول سه ماهه اول افزایش داد. Mark Sheptoff Financial Planning LLC اکنون پس از خرید ۲۵۰ سهم اضافی در طول دوره، مالک ۲۵۴ سهم از سهام این کفاش به ارزش ۳۴۰۰۰ دلار است. ۶۴.۱۹ درصد از سهام متعلق به صندوق های تامینی و سایر سرمایه گذاران نهادی است.

عملکرد قیمت نایک

NKE در روز پنجشنبه با قیمت ۹۱.۱۰ دلار افتتاح شد. ارزش بازار این شرکت ۱۴۲.۹۰ میلیارد دلار، نسبت قیمت به درآمد ۲۵.۸۱، نسبت قیمت به درآمد ۲.۳۹ و بتای ۱.۱۱ است. ثبت نام شرکت نایک پایین ترین قیمت ۵۲ هفته گذشته ۸۲.۲۲ دلار و بالاترین قیمت ۵۲ هفته ۱۷۹.۱۰ دلار است. میانگین متحرک ۵۰ روزه برای شرکت ۱۰۶.۹۱ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۱۱۳.۷۱ دلار است. نسبت سریع شرکت ۱.۷۶، نسبت معاملات ۲.۶۴ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۵۶ است.

NIKE (NYSE: NKE – Get Rating) آخرین داده های درآمد سه ماهه خود را در روز پنجشنبه، ۲۹ سپتامبر منتشر کرد. این تولیدکننده کفش درآمد ۰.۹۳ دلاری به ازای هر سهم را در سه ماهه گزارش کرد که بالاتر از برآورد اجماع ۰.۹۲ دلاری در ۰.۰۱ دلار بود. حاشیه سود خالص نایک ۱۱.۹۶% و بازده حقوق صاحبان سهام ۳۷.۰۸% بود. درآمد این شرکت در سه ماهه ۱۲.۷۰ میلیارد دلار بود در حالی که تحلیلگران ۱۲.۲۸ میلیارد دلار تخمین زدند. در سه ماهه مشابه سال گذشته، این شرکت ۱.۱۶ دلار به ازای هر سهم درآمد کسب کرد. درآمد سه ماهه نایک نسبت به سال گذشته ۳.۷ درصد افزایش یافته است. به عنوان یک گروه، تحلیلگران طرف فروش انتظار دارند که NIKE، Inc. 3.15 سود هر سهم برای سال جاری ثبت خواهد شد.

نایک سود سهام را اعلام کرد

این شرکت اخیرا سود سه ماهه خود را اعلام کرد که در روز دوشنبه ۲۱ مهرماه پرداخت شد. سهامداران رکورد در روز سه شنبه، ۶ سپتامبر، سود نقدی ۰.۳۰۵ دلار دریافت کردند. این نشان دهنده سود سالانه ۱.۲۲ دلار و بازدهی ۱.۳۴٪ است. تاریخ تقسیم سود سابق جمعه ۲ سپتامبر بود. نسبت پرداخت سود سهام نایک (DPR) 34.56 درصد است.

NIKE اعلام کرد که هیئت مدیره آن در روز دوشنبه، ۲۷ ژوئن، یک طرح بازخرید سهام را آغاز کرد که به شرکت اجازه می دهد ۱۸.۰۰ میلیارد دلار سهام خود را بازخرید کند. مجوز بازخرید به یک کفاش اجازه می دهد تا ۱۱ درصد از سهام خود را از طریق خرید در بازار آزاد بازخرید کند. طرح های بازخرید سهام معمولاً نشانه ای از این است که هیئت مدیره یک شرکت معتقد است سهام آن کمتر از ارزش گذاری شده است.

تغییر رتبه تحلیلگر

تعدادی از کارگزاری ها اخیراً NKE را تحت تأثیر قرار داده اند. بانک آمریکا هدف قیمت سهام NIKE را از ۱۲۲.۰۰ دلار به ۱۰۰.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی تحقیقاتی در روز جمعه، ۳۰ سپتامبر، رتبه “خنثی” را به این شرکت اختصاص داد. سیتی گروپ در گزارشی که در روز جمعه، ۳۰ سپتامبر منتشر شد، قیمت هدف خود را برای سهام NIKE از ۱۱۳.۰۰ دلار به ۹۳.۰۰ دلار کاهش داد و رتبه “خنثی” را به سهام اختصاص داد. گروه مالی جفریز در گزارشی در روز جمعه، ۳۰ سپتامبر، قیمت هدف خود را برای سهام NIKE از ۱۳۰.۰۰ دلار به ۱۱۵.۰۰ دلار کاهش داد و رتبه “خرید” را به سهام اختصاص داد. گلدمن ساکس در گزارشی در روز جمعه، ۳۰ سپتامبر، قیمت هدف خود را برای سهام NIKE از ۱۲۰.۰۰ دلار به ۹۸.۰۰ دلار کاهش داد و رتبه خرید سهام را به آن اختصاص داد. در نهایت، BMO Capital Markets در گزارشی در روز جمعه، ۳۰ سپتامبر، قیمت هدف خود را برای سهام NIKE از ۱۲۸.۰۰ دلار به ۱۱۰.۰۰ دلار کاهش داد و رتبه “ممتاز” را به سهام اختصاص داد. ۱۳ تحلیلگر تحقیقاتی به سهام امتیاز نگهداری و نوزده سهم به شرکت رتبه خرید داده اند. طبق گزارش MarketBeat.com، این شرکت در حال حاضر دارای میانگین ارزش گذاری «متوسط ​​خرید» و میانگین قیمت هدف ۱۱۶.۰۴ دلار است.

خودی ها شرط بندی می کنند

در اخبار دیگر از نایک، متیو فرند، مدیر مالی نایک، ۴۱۳۹ سهم از سهام این شرکت را در معامله ای به تاریخ چهارشنبه ۳ آگوست فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۱۳.۴۲ دلار و ارزش کل ۴۶۹۴۴۵.۳۸ دلار فروخته شد. پس از تکمیل معامله، مدیر مالی اکنون صاحب ۵۶۵۳۹ سهم در شرکت به ارزش تقریبی ۶۴۱۲۶۵۳.۳۸ دلار است. این معامله در یک پرونده نظارتی در کمیسیون بورس و اوراق بهادار فاش شد که از طریق وب سایت SEC در دسترس است. در خبر دیگر، اندرو کمپیون، مدیرعامل، ۵۹۲۲ سهم سهام را در معامله ای که در روز چهارشنبه ۳ آگوست رخ داد، فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۱۳.۴۲ دلار و ارزش کل ۶۷۱۶۷۳.۲۴ دلار فروخته شد. پس از اتمام معامله، مدیرعامل اکنون به طور مستقیم مالک ۷۵۲۹۵ سهام شرکت به ارزش ۸۵۳۹۹۵۸.۹۰ دلار است. این معامله در یک پرونده حقوقی در سازمان بورس و اوراق بهادار افشا شد که در این لینک قابل دسترسی است. همچنین، مدیر مالی متیو فرند در معامله ای که در روز چهارشنبه ۳ آگوست رخ داد، ۴۱۳۹ سهم از سهام را فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۱۳.۴۲ دلار و در مجموع ۴۶۹۴۴۵.۳۸ دلار فروخته شد. پس از تکمیل معامله، مدیر مالی اکنون مالک ۵۶۵۳۹ سهم از سهام شرکت به ارزش ۶۴۱۲۶۵۳.۳۸ دلار است. افشای این فروش را می توان در اینجا یافت. ۰.۴۰ درصد سهام متعلق به افراد داخلی است.

درباره نایک

(رتبه گرفتن)

شرکت NIKE، همراه با زیرمجموعه‌های خود، کفش‌های ورزشی، پوشاک، تجهیزات و لوازم جانبی مردان، زنان و کودکان را در سراسر جهان طراحی، توسعه، بازاریابی و فروش می‌کند. این شرکت کفش‌ها، پوشاک و اکسسوری‌های ورزشی و غیررسمی را تحت برند Jumpman عرضه می‌کند. و کفش‌های غیررسمی، پوشاک و لوازم جانبی تحت برندهای Converse، Chuck Taylor، All-Star، One-Star، Star Chevron و Jack Purcell.

همچنین ببینید

آیا می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری NKE را در اختیار دارند؟ برای مشاهده آخرین سپرده‌های ۱۳F و معاملات داخلی برای شرکت NIKE، از HoldingsChannel.com دیدن کنید. (NYSE: NKE – رتبه بندی را دریافت کنید).

یک چهارم مالکیت شرکتی NIKE (NYSE: NKE)

اخبار و رتبه‌بندی‌های روزانه نایک را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای NIKE و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.