Mediaset España Comunicación، SA (OTCMKTS: GETVF) یک توصیه اجماع در مورد “خرید متوسط” توسط تحلیلگران ارائه کرد.به گزارش Marketbeat، به سهام Mediaset España Comunicación، SA (OTCMKTS: GETVF – Get Rating) میانگین رتبه “متوسط ​​خرید” از شش شرکت تحقیقاتی که در حال حاضر سهام را پوشش می دهند، اختصاص یافته است. یک تحلیلگر سهام را با رتبه بندی نگهداری و چهار تحلیلگر رتبه خرید را برای شرکت صادر کرده اند. میانگین قیمت هدف دوازده ماهه در میان کارگزاری هایی که پوشش سهام خود را در سال گذشته به روز کردند، ۵.۶۳ دلار است.

چندین تحلیلگر بر سهام GETVF تأثیر گذاشتند. گروه UBS قیمت هدف خود را در Mediaset España Comunicación از ۷.۶۵ یورو (۷.۷۳ دلار) به ۵.۵۰ یورو (۵.۵۶ دلار) کاهش داد و در یادداشتی تحقیقاتی در روز چهارشنبه به سهام امتیاز «خرید» اختصاص داد. Deutsche Bank Aktiengesellschaft در یک گزارش تحقیقاتی در روز پنجشنبه، ۲۴ مارس، قیمت هدف خود را در Mediaset España Comunicación از ۵.۵۰ یورو (۵.۵۶ دلار) به ۵.۶۰ یورو (۵.۶۶ دلار) افزایش داد.

من یک پست برای Mediaset Spain Communication گذاشتم

سهام GETVF در ساعات معاملات روز چهارشنبه در ۳.۴۶ دلار ثابت بود. Mediaset España Comunicación با ۳.۴۶ دلار به پایین ترین سطح یک ساله و ۵.۸۰ دلار به بالاترین سطح یک ساله خود رسیده است. میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه برای سهام ۳.۸۲ دلار و میانگین متحرک ساده ۲۰۰ روزه ۴.۴۶ دلار است.

درباره Mediaset Spain Telecom

(رتبه گرفتن)

Mediaset España Comunicación، SA، همراه با شرکت های تابعه خود، در پخش تلویزیونی در اسپانیا مشغول است. این شرکت هفت کانال تلویزیونی از جمله TELECINCO، FactorÃa de Ficción، BOING، Cuatro، Divinity، Energy و Be Mad را اداره می کند. همچنین در تولید و توزیع محتوای سمعی و بصری نقش دارد. ارائه خدمات خبرگزاری؛ بهره برداری از فضای تبلیغاتی در شبکه های تلویزیونی. و فعالیت های تبلیغاتی

مقالات برگزیده

توصیه های تحلیلگر برای Mediaset España Comunicación (OTCMKTS: GETVF)

اخبار و رتبه بندی ها را برای Mediaset España Comunicación Daily دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا یک خلاصه روزانه مختصر از آخرین اخبار و رتبه‌بندی تحلیلگران Mediaset España Comunicación و شرکت‌های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.