Mersey Ferries ABBA را انتخاب کنید و انتخاب کنید Beatles Party Cruises همراه خود بازگشت – POP News


مرسی فریز کشتی های اوقات فراغت عصرانه مورد پسند شخصی را به اسکله لیورپول بازمی گرداند.

کشتی‌های اوقات فراغت مضمون مسافران را در طولانی کردن لنگرگاه حمل می‌کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید مناظری اجتناب کرده اند لیورپول را انتخاب کنید و انتخاب کنید فرال را حاضر می‌دهند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در کل ساعت شب همراه خود موسیقی‌های موسیقی خشمگین، دی‌جی‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید ادای احترام می‌رقصند. این سیستم اوقات فراغت در یک روز واحد مرسی فریز از بیست و دو آوریل همراه خود منصفانه کشتی اوقات فراغت اجتناب کرده اند دهه ۸۰ تحریک کردن تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید پس اجتناب کرده اند آن مهمانی غیرمعمول را انتخاب کنید و انتخاب کنید غریب ABBA در ۲۹ آوریل برگزار تبدیل می شود.

کشتی‌های مضمون تولید دیگری عبارتند اجتناب کرده اند A Night At The Movies، ۹۰s Party Cruise، Funnyboyz Drag Queen Cruise، Take That Tribute Night، را انتخاب کنید و انتخاب کنید The Beatles Tribute Night. پس اجتناب کرده اند بدست آمده مجوز مناسب، قفل آن در کل پرواز باز تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید تنقلات را انتخاب کنید و انتخاب کنید {نوشیدنی ها} برای گرفتن به راحتی در دسترس است خواهند بود.

تا حد زیادی بیاموزید:افتتاح حیاط پشتی مخفی در پارک لیورپول این آخر هفته همراه خود پیتزا، پاستا، جین را انتخاب کنید و انتخاب کنید غیره.

Mersey Ferries علاوه بر این تخصص جدیدی را برای سال ۲۰۲۲ راه اندازی شد می تدریجی – Liverpool Bay Cruises. کروز سه ساعته کدام ممکن است اجتناب کرده اند ژوئن تحریک کردن تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید در کل تابستان یکپارچه می یابد، به مسافران اجازه می دهد به همان اندازه “منظره های شگفت انگیزی اجتناب کرده اند جو احاطه شخصی” را تخصص کنند. راهنمای آرم آبی توضیحاتی حاضر می دهد کدام ممکن است به مهمانان بینشی اجتناب کرده اند گذشته تاریخی را انتخاب کنید و انتخاب کنید جغرافیای رودخانه مرس را انتخاب کنید و انتخاب کنید خلیج لیورپول می دهد.

این بازدید دریایی در خلیج لیورپول علاوه بر این به میهمانان این شانس را می دهد کدام ممکن است نصب «محل قرارگیری عکس» تأثیر آنتونی گورملی را در ساحل کراسبی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اطراف پانوراما اجتناب کرده اند رودخانه ببینند. مسافران در کل پرواز اجتناب کرده اند موسیقی خشمگین گروه بومی The Shanty Kings لذت خواهند برد.

سفرهای دریایی عصرگاهی به مرسی در چندین گذشته تاریخی بین آوریل را انتخاب کنید و انتخاب کنید اکتبر انجام تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید حدود ۲ ساعت را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیم اندازه می کشد. قیمت بلیط برای هر بازدید دریایی ۲۰ ۲۰ است را انتخاب کنید و انتخاب کنید می توانید اجتناب کرده اند همین جا خریداری کنید.

کاهش یافته است برای رزرو گروهی ۲۰ نفر هر دو تا حد زیادی. برای رزرو گروهی همراه خود شماره ۰۱۵۱۳۳۰ ۱۴۲۰ تصمیم بگیرید هر دو [email protected] پست الکترونیک.

همراه خود عضویت در یکی اجتناب کرده اند ما، مهمترین اطلاعات را مستقیماً در صندوق پستی شخصی بدست آمده خواهید کرد نشریه های رایگان .