Meta Platforms (NASDAQ:META) هدف قیمت را به ۱۱۴.۰۰ دلار کاهش داد – Big 24 Newsپلتفرم‌های تعریف (NASDAQ: META – دریافت رتبه) به گزارش مارکت بیت، در یادداشت تحقیقاتی که صبح پنجشنبه برای سرمایه گذاران منتشر شد، Rosenblatt Securities قیمت هدف خود را برای سهام از ۱۵۴.۰۰ دلار به ۱۱۴.۰۰ دلار کاهش داد. Rosenblatt Securities در حال حاضر دارای رتبه خنثی در سهام این شرکت شبکه های اجتماعی است.

META موضوع چندین گزارش دیگر بوده است. JMP Securities هدف قیمت خود را در Meta Platforms از ۲۱۵.۰۰ دلار به ۱۵۰.۰۰ دلار کاهش داد و در یادداشتی تحقیقاتی در روز پنجشنبه به این شرکت یک رتبه خارج از بازار اختصاص داد. اوپنهایمر هدف قیمتی خود را در Meta Platforms از ۱۹۰.۰۰ دلار به ۱۴۰.۰۰ دلار کاهش داد و در یادداشتی تحقیقاتی در روز پنجشنبه، رتبه برتر را به این شرکت اختصاص داد. StockNews.com در روز دوشنبه ۴ ژوئیه پوشش متا پلتفرم ها را در یک یادداشت تحقیقاتی آغاز کرد. آنها یک رتبه بندی نظر در مورد شرکت صادر کردند. گوگنهایم هدف قیمت خود را در Meta Platforms از ۱۸۰.۰۰ دلار به ۱۲۵.۰۰ دلار کاهش داد و در یادداشتی تحقیقاتی در روز پنجشنبه به این شرکت امتیاز خرید اختصاص داد. در نهایت، گروه UBS هدف قیمت خود را در Meta Platforms از ۱۵۷.۰۰ دلار به ۱۲۱.۰۰ دلار کاهش داد و در یادداشتی تحقیقاتی در روز پنجشنبه به این شرکت امتیاز خرید اختصاص داد. سه تحلیلگر سرمایه گذاری سهام را با رتبه فروش رتبه بندی کرده اند، بیست و یک نفر رتبه نگهداری و بیست و نه نفر رتبه خرید به سهام این شرکت اختصاص داده اند. طبق داده های MarketBeat، Meta Platforms در حال حاضر دارای رتبه اجماع Hold و میانگین قیمت هدف ۱۷۷.۴۳ دلار است.

سهام متا پلتفرم ۱.۳ درصد افزایش یافت

Nasdaq Meta در روز پنجشنبه با قیمت ۹۹.۲۰ دلار افتتاح شد. این سهام دارای میانگین متحرک پنجاه روزه ۱۴۴.۰۰ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۱۶۰.۲۲ دلار است. ارزش بازار سهام ۲۶۶.۶۰ میلیارد دلار، نسبت قیمت به درآمد ۹.۴۶، نسبت قیمت به درآمد ۱.۱۵ و بتای ۱.۳۲ است. پلتفرم‌های متا پایین‌ترین قیمت ۵۲ هفته‌ای با ۹۶.۳۸ دلار و بالاترین قیمت ۵۲ هفته‌ای با ۳۵۳.۸۳ دلار دارند. این شرکت دارای نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۰۸، نسبت سریع ۲.۵۲ و نسبت معاملاتی ۲.۵۷ است.

خودی ها شرط بندی می کنند

در دیگر اخبار متا پلتفرم، جنیفر نیوزتد، خودی، ۳۴۲ سهم از سهام این شرکت را در معامله ای که در روز سه شنبه، ۲ آگوست رخ داد، فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۵۸.۱۴ دلار و در مجموع ۵۴۰۸۳.۸۸ دلار فروخته شد. پس از این معامله، این خودی اکنون صاحب ۱۶۷۲۱ سهم از سهام شرکت به ارزش ۲۶۴۴۲۵۸.۹۴ دلار است. این فروش در سند ارائه شده به سازمان بورس و اوراق بهادار فاش شده است که از طریق این لینک قابل دسترسی است. در خبری دیگر، جنیفر نیوزتد، خودی، ۳۴۲ سهم از سهام این شرکت را در معامله ای که در روز سه شنبه ۲ آگوست رخ داد، فروخت. این سهام با میانگین قیمت ۱۵۸.۱۴ دلار و ارزش کل ۵۴۰۸۳.۸۸ دلار فروخته شد. پس از این معامله، این خودی اکنون صاحب ۱۶۷۲۱ سهم از سهام شرکت به ارزش ۲۶۴۴۲۵۸.۹۴ دلار است. این معامله در پرونده در کمیسیون بورس و اوراق بهادار افشا شد که از طریق وب سایت SEC در دسترس است. همچنین، مدیر ارشد فناوری اندرو باسورث در معامله ای که روز دوشنبه ۱۵ آگوست انجام شد، ۱۱۷۱۸ سهم از سهام این شرکت را به فروش رساند. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۸۰.۵۰ دلار با ارزش کل ۲۱۱۵۰۹۹.۰۰ دلار فروخته شد. پس از تکمیل معامله، مدیر ارشد فناوری اکنون دارای ۱۴۶۷۱ سهم در شرکت است که ارزش آن تقریباً ۲۶۴۸۱۱۵.۵۰ دلار است. افشای این فروش را می توان در اینجا یافت. اینسایدرها در ۹۰ روز گذشته در مجموع ۴۷۹۳۴ سهم از سهام شرکت را به ارزش ۸۴۵۹۳۰۶ دلار فروخته اند. در حال حاضر ۱۳.۵۹ درصد سهام در اختیار افراد داخلی است.

صندوق های تامینی وارد پلت فرم می شوند

سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی اخیراً تغییراتی در موقعیت خود در شرکت ایجاد کرده اند. Bramshill Investments LLC سهام جدیدی در Meta Platforms در سه ماهه دوم به ارزش تقریبی ۹۷۰۰۰ دلار خریداری کرد. Voya Investment Management LLC موقعیت خود را در Meta Platforms 0.9% در سه ماهه دوم تثبیت کرد. Voya Investment Management LLC اکنون دارای ۱,۰۱۲,۰۲۳ سهم از سهام شرکت شبکه اجتماعی به ارزش ۱۶۳,۱۸۸,۰۰۰ دلار پس از خرید ۸۶۷۶ سهم اضافی در سه ماهه گذشته است. Cy Investments موقعیت خود را در Meta Platforms 34.9% در سه ماهه دوم افزایش داد. C Investments Inc مالکیت دارد. اکنون ۱,۰۹۳,۹۲۲ سهم از سهام این شرکت شبکه های اجتماعی پس از خرید ۲۸۲,۹۵۳ سهم اضافی در سه ماهه گذشته ۱۷۶,۰۳۹,۰۰۰ دلار ارزش گذاری شده است. Cunning Capital Partners LP سهام جدیدی در Meta Platforms در سه ماهه دوم به ارزش تقریبی ۱,۵۴۵,۰۰۰ دلار به دست آورد. در نهایت، Dimension Capital Management LLC موقعیت خود را در Meta Platforms 4.9% در طول سه ماهه دوم افزایش داد. Dimension Capital Management LLC اکنون پس از خرید ۱۷۲ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، مالک ۳۶۷۷ سهم از سهام شرکت شبکه اجتماعی به ارزش ۵۹۳۰۰۰ دلار است. سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی ۶۱.۷۰ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

درباره پلتفرم ها

(رتبه گرفتن)

Profiler Platforms, Inc. این شرکت محصولاتی را توسعه می‌دهد که افراد را قادر می‌سازد از طریق دستگاه‌های تلفن همراه، رایانه‌ها، هدست‌های واقعیت مجازی، پوشیدنی‌ها و لوازم خانگی با دوستان و خانواده خود در سراسر جهان ارتباط برقرار کرده و به اشتراک بگذارند. در دو بخش Family of Applications و Reality Labs فعالیت می کند. محصولات خانواده برنامه ها شامل فیس بوک است که به افراد امکان می دهد علایق خود را به اشتراک بگذارند، کشف کنند و با آنها ارتباط برقرار کنند. اینستاگرام، انجمنی برای اشتراک‌گذاری عکس‌ها، ویدیوها، و پیام‌های خصوصی، و همچنین فید، داستان‌ها، حلقه‌ها، ویدیو، زنده و فروشگاه‌ها. مسنجر، یک برنامه پیام‌رسان برای افراد برای ارتباط با دوستان، خانواده، گروه‌ها و کسب‌وکارها در پلتفرم‌ها و دستگاه‌ها از طریق چت، تماس‌های صوتی، تماس‌های ویدیویی و اتاق‌ها. و WhatsApp، یک برنامه پیام رسانی که توسط افراد و مشاغل برای برقراری ارتباط و تراکنش خصوصی استفاده می شود.

همچنین ببینید

توصیه های تحلیلگر برای پلتفرم های متا (NASDAQ: META)

اخبار و رتبه بندی های متا پلتفرم ها را روزانه دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای پلتفرم های متا و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.