Metis Global Partners LLC 5688 سهم توییتر را خریداری کرده است. (NYSE: TWTR) – Big 24 NewsMetis Global Partners LLC موقعیت خود را در سهام توییتر مستحکم کرده است. (NYSE: TWTR – رتبه‌بندی را دریافت کرد) بر اساس آخرین گزارش این شرکت در کمیسیون بورس و اوراق بهادار، در سه ماهه اول ۸۱.۷ درصد افزایش یافت. این شرکت پس از به دست آوردن ۵۶۸۸ سهم اضافی در این دوره، ۱۲۶۵۴ سهم از سهام شرکت شبکه اجتماعی را در اختیار داشت. دارایی توییتر متیس گلوبال پارتنرز LLC در پایان سه ماهه گذشته ۴۸۹۰۰۰ دلار ارزش داشت.

تعدادی از سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی نیز اخیراً سهام خود را در شرکت اضافه یا کاهش داده اند. Whittier Trust Inc سهام خود در سهام توییتر را در سه ماهه اول ۳۷.۸ درصد افزایش داد. Whittier Trust پس از خرید ۳۰۹ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، اکنون مالک ۱۱۲۶ سهم از سهام این شرکت شبکه اجتماعی به ارزش ۴۴۰۰۰ دلار است. DNB Asset Management AS دارایی خود را در سهام توییتر ۸.۶ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. DNB Asset Management AS پس از خرید ۱۰۰۹۹ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، اکنون مالک ۱۲۷۲۹۲ سهم از سهام شرکت شبکه اجتماعی به ارزش ۴۹۲۵۰۰۰ دلار است. Vestmark Advisory Solutions Inc. سهم این شرکت در سهام توییتر در سه ماهه اول ۱۳.۱ درصد رشد کرد. Vestmark Advisory Solutions Inc. این شرکت اکنون مالک ۶۵۸۲۸ سهم از سهام شرکت شبکه اجتماعی است که پس از به دست آوردن ۷۶۱۷ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، به ارزش ۲،۵۴۷،۰۰۰ دلار می رسد. Cerity Partners LLC دارایی سهام توییتر خود را ۷.۰ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. Cerity Partners LLC اکنون مالک ۱۲۶۶۹ سهم از سهام شرکت شبکه اجتماعی به ارزش ۴۹۲۰۰۰ دلار پس از به دست آوردن ۸۲۷ سهم اضافی در سه ماهه گذشته است. در نهایت، Renaissance Technologies LLC سهام خود را در توییتر ۲۶۵۰.۹ درصد در سه ماهه چهارم افزایش داد. Renaissance Technologies LLC اکنون مالک ۴,۴۰۴,۱۹۶ سهم از سهام شرکت شبکه اجتماعی به ارزش ۱۹۰,۳۴۹,۰۰۰ دلار پس از به دست آوردن ۴,۲۴۴,۰۹۶ سهام اضافی در سه ماهه گذشته است. سرمایه گذاران نهادی ۹۱.۷۲ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

تحلیلگران اهداف قیمتی جدیدی را تعیین کردند

چندین تحلیلگر سهام گزارش هایی در مورد سهام TWTR منتشر کرده اند. MKM Partners رتبه توییتر را از «خرید» به «خنثی» کاهش داد و قیمت هدف را ۴۹.۰۰ دلار برای هر سهم تعیین کرد. در یادداشتی پژوهشی در روز سه شنبه ۵ فروردین. Evercore ISI هدف قیمت توییتر خود را از ۶۰.۰۰ دلار به ۵۴.۲۰ دلار کاهش داد و در یک گزارش تحقیقاتی در روز پنجشنبه، ۷ ژوئیه، یک رتبه “مستقیم” را به سهام اختصاص داد. گلدمن ساکس رتبه «فروش» خود را مجدداً منتشر کرد و در گزارشی در روز جمعه، ۱۵ آوریل، قیمت هدف ۳۰ دلاری را برای سهام توییتر منتشر کرد. رابرت دبلیو برد هدف قیمت توییتر را از ۴۵.۰۰ دلار به ۳۳.۰۰ دلار کاهش داد و در یادداشتی تحقیقاتی در روز دوشنبه ۱۱ ژوئیه، رتبه “خنثی” را به این شرکت اختصاص داد. سرانجام، استیفل نیکولاس هدف قیمت توییتر خود را از ۵۴.۲۰ دلار به ۳۰.۰۰ دلار کاهش داد و در یادداشتی تحقیقاتی در روز دوشنبه ۱۱ ژوئیه برای شرکت رتبه “حفظ” تعیین کرد. سه تحلیلگر تحقیقاتی سهام، سهام را با رتبه فروش، بیست و چهار تحلیلگر امتیاز نگهداری و هفت نفر رتبه خرید به شرکت داده اند. طبق گفته MarketBeat، توییتر در حال حاضر دارای میانگین امتیاز “Hold” و هدف قیمت توافق شده ۴۳.۹۵ دلار است.

سهام توییتر ۱.۵ درصد سقوط کرد

سهام TWTR روز سه شنبه با قیمت ۳۹.۲۴ دلار افتتاح شد. توییتر، شرکت پایین ترین قیمت ۱۲ ماهه ۳۱.۳۰ دلار و بالاترین قیمت ۱۲ ماهه ۷۱.۹۲ دلار. میانگین متحرک ۵۰ روزه این شرکت ۳۸.۳۰ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۳۹.۴۳ دلار است. این شرکت دارای نسبت سریع ۶.۵۸، نسبت معاملات ۷.۱۵ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۸۸ است. ارزش بازار سهام ۲۹.۹۶ میلیارد دلار، نسبت قیمت به درآمد ۱۹۶.۲۰- و بتای ۰.۵۹ است.

توییتر (NYSE: TWTR – Get Rating) آخرین داده های درآمد سه ماهه خود را در روز جمعه، ۲۲ ژوئیه منتشر کرد. این شرکت شبکه اجتماعی سود (۰.۰۸ دلار) به ازای هر سهم در سه ماهه را گزارش کرد که بالاتر از برآورد اجماع ۰.۱۴ دلار (۰.۲۲ دلار) بود. توییتر بازده منفی ۰.۸۲ درصد و حاشیه خالص منفی ۲.۱۴ درصد داشت. این شرکت در این سه ماهه ۱.۱۸ میلیارد دلار درآمد داشته است، در حالی که برآورد اجماع ۱.۳۴ میلیارد دلار است. در سه ماهه مشابه سال گذشته، این شرکت ۰.۰۴ دلار EPS داشت. درآمد کسب و کار در سه ماهه اول نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱.۲ درصد کاهش یافته است. تحلیلگران سهام انتظار دارند توییتر، Inc. برای سال مالی جاری ۰.۹۵ سود به ازای هر سهم ثبت خواهد کرد.

فعالیت درونی

در اخبار مرتبط، بروس فالک، خودی، ۲۰۰۶۹ سهم از سهام این شرکت را در معامله ای در روز چهارشنبه ۴ می فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۴۸.۸۹ دلار و ارزش کل ۹۸۱۱۷۳.۴۱ دلار فروخته شد. پس از فروش، این خودی اکنون دارای ۳۴۶,۲۱۰ سهم از سهام شرکت است که ارزش آن تقریباً ۱,۶۹۲,۲۰۶.۹۰ دلار است. این معامله در یک پرونده حقوقی در سازمان بورس و اوراق بهادار افشا شد که در این لینک قابل دسترسی است. در اخبار مرتبط، سهامدار اصلی، شاهزاده الولید بن سعود، ۴۹۰۰۰۰ سهم از سهام این شرکت را در معامله ای که در روز جمعه ۱۳ می انجام شد، خریداری کرد. این سهام با میانگین قیمت ۴۰.۷۳ دلار به ازای هر سهم، برای کل معامله ۱۹,۹۵۷,۷۰۰ دلار خریداری شد. پس از خرید، خودی ها اکنون دارای ۳۰,۵۹۰,۰۷۸ سهم در شرکت به ارزش ۱,۲۴۵,۹۳۳,۸۷۶.۹۴ دلار هستند. این خرید در پرونده در کمیسیون بورس و اوراق بهادار افشا شد که از طریق وب سایت SEC قابل دسترسی است. همچنین، بروس فالک، خودی، ۲۰۰۶۹ سهم از سهام را در معامله ای که در روز چهارشنبه ۴ می رخ داد، فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۴۸.۸۹ دلار و در مجموع ۹۸۱۱۷۳.۴۱ دلار فروخته شد. پس از این معامله، این خودی اکنون دارای ۳۴۶,۲۱۰ سهم در شرکت به ارزش تقریبی ۱,۶۹۲,۲۰۶.۹۰ دلار است. افشای این فروش را می توان در اینجا یافت. اینسایدرها در سه ماهه گذشته ۵۶۹,۱۵۲ سهم از سهام شرکت را به ارزش ۲۱,۷۳۷,۳۲۴ دلار فروختند. خودی های شرکت ۲.۷۰ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

پروفایل شرکت توییتر

(رتبه گرفتن)

توییتر، شرکت به عنوان یک پلت فرم برای بیان خود در زمان واقعی و مکالمات عمومی عمل می کند. محصول شاخص این شرکت توییتر است، پلتفرمی که به کاربران امکان مصرف، ایجاد، توزیع و کشف محتوا را می دهد. همچنین محصولات پیشرفته‌ای را ارائه می‌کند که تبلیغ‌کنندگان را قادر می‌سازد مارک‌ها، محصولات و خدمات را تبلیغ کنند و همچنین تبلیغ‌کنندگان را قادر می‌سازد تا مخاطبان را بر اساس عوامل مختلف، از جمله افرادی که یک حساب دنبال می‌کنند، هدف قرار دهند. توییت ها

مقالات برگزیده

آیا می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری TWTR را نگه می دارند؟ برای مشاهده آخرین سپرده‌های ۱۳F و معاملات خودی برای Twitter, Inc. از HoldingsChannel.com دیدن کنید. (NYSE: TWTR – رتبه بندی را دریافت کنید).

مالکیت نهادی بر اساس محله توییتر (NYSE: TWTR)

اخبار و رتبه بندی روزانه توییتر را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای توییتر و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.