Metroid Dread اکنون پرفروش ترین بازی سری است – باب خبر


Metroid Dread اکنون پرفروش ترین بازی سری است

بازی Metroid Dread از زمان انتشار در اکتبر ۲۰۲۱ تاکنون ۲.۹ میلیون نسخه فروخته است و آن را به پرفروش ترین بازی متروید در تمام دوران تبدیل کرده است. این رکورد قبلا متعلق به متروید پرایم سال ۲۰۰۲ با فروش ۲.۸۴ میلیون دستگاه بود. ارقام جدید از آخرین تماس‌های درآمدی نینتندو به دست آمده است. (با تشکر از نینتندو لایف.)

بازی مورد انتظار Metroid Dread در لیست پرفروش ترین بازی های ویدیویی آمازون در استرالیا، آمریکای شمالی، بریتانیا و ژاپن قرار داشت. این بازی همچنین بیشترین پیش سفارش پس از E3 2021 در GameStop بود. Metroid Dread پرفروش ترین بازی فیزیکی خود را در بریتانیا عرضه کرد. با احتساب نسخه های دیجیتال، به سرعت به پرفروش ترین بازی متروید در آن منطقه تبدیل شد. در آمریکای شمالی، Metroid Dread در ماه اول بیش از ۸۵۴۰۰۰ دستگاه فروخت و در ژاپن تنها در دو روز ۸۶۷۹۸ واحد خرده فروشی فروخت و تنها در هفته اول حدود ۲۷۰۰۰۰ دستگاه فروخت. ۲.۶۳ میلیون فروش دیگر از مناطق دیگر در سراسر جهان بود.

در سال ۲۰۲۱، Metroid Dread نامزد جوایز متعددی در جوایز The Golden Joystick و The Game Awards شد و برنده بهترین بازی اکشن/ماجراجویی در نمایشگاه دوم و بازی نینتندو سال در جوای استیک طلایی شد. همچنین توسط GameSpot به عنوان یکی از ۱۰ بازی برتر سال معرفی شد

نینتندو تاریخ انتشار Metroid Prime 4 را مشخص نکرده است. این تعجب آور نیست زیرا نینتندو گزارش داد که در حال شروع مجدد توسعه بازی با تاخیر زیاد است. برای اطلاعات بیشتر در مورد Metroid، در مورد همه چیزهایی که در مورد Metroid Prime 4 می دانیم و بررسی Metroid Dread ما بخوانید.

GameSpot ممکن است از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

لینک منبع