Mo’Nique پس از اختلاف حقوقی، کمدی جدید نتفلیکس را روی صحنه می برد


Mo’Nique در یک کمدی کاملاً جدید به نتفلیکس می آید. بازیگر برنده اسکار که برای بازی در یک درام در سال ۲۰۰۹ برنده جایزه طلا شد. گراناو قبلاً در حال مذاکره با غول استریم برای یک سرویس بود، اما وقتی آنها را متهم به تضعیف پیشنهاد آنها کرد، همه چیز متوقف شد. ذره برای بدن مستقیم تقریبا کریسمس این ستاره مدعی شد که برای یک ساعت خصوصی فقط ۵۰۰ هزار دلار به او پیشنهاد شده است و او هیچ حقی در مورد محتوا ندارد. به گفته Mo’Nique، نتفلیکس به دلیل تعصب جنسیتی و تعصب نژادی مقصر بود و اشاره کرد که این شرکت به کمدین‌های همکار، امی شومر و دیو چاپل، بیش از ۱۱ میلیون دلار و ۲۰ میلیون دلار برای برنامه‌های خود پیشنهاد داده است. او از شرکت به دلیل تبعیض شکایت کرد و آنها در نهایت آن را خارج از دادگاه حل و فصل کردند. به نظر می رسد ویژه آینده او ممکن است بخشی از معامله باشد.

Mo’Nique این ویژه را در یک پیام ویدیویی که در حساب توییتر نتفلیکس منتشر کرد، اعلام کرد. او در این ویدئو گفت: “آیا می توانید این مزخرفات را باور کنید؟ من به نتفلیکس بازگشته ام.” او افزود: “من بسیار هیجان زده هستم که به اشتراک بگذارم که اولین فیلم کمدی خود را در نتفلیکس فیلمبرداری خواهم کرد.” ارباب. لی دنیلز در رستگاری نتفلیکس. شما نمی خواهید هیچ یک از آنها را از دست بدهید، پس با ما همراه باشید. و با تشکر از همه بچه های نازنینم، من واقعاً ما را دوست دارم.»

و کنجکاوها آلوم و همسر / مدیرش سیدنی هیکس متهم شده اند که کار با آنها را دشوار کرده اند. او ادعا می کند که این شایعات به دوران حضور او در ایران برمی گردد گران زمانی که او از سفر بین المللی برای تبلیغ فیلم خودداری کرد، زیرا جزو قراردادش نبود. در نتیجه، او گفت که کارگردان/دوستش لی دنیلز به او گفته که او را سیاه کرده اند.

در نتیجه کار بر روی Mo’Nique متوقف شد. او حتی با تایلر پری و اپرا وینفری اختلاف داشت که هنوز حل نشده باقی مانده است. اما امسال با دنیلز صلح کرد. او در فیلم بعدی او بازی خواهد کرد متوقف کردن در کنار آندریا دی، گلن کلوز، آنجانو الیس، کالب مک لافلین، تاشا اسمیت، عمر اپس، دمی سینگلتون، خانم لارنس و آنتونی بی. جنکینز

دی با الهام از یک داستان واقعی وحشتناک، نقش آبنوس را بازی می کند، مادری که پس از کشف خانه جدیدشان با حضور شیطانی برای زندگی، ایمان و روحیه فرزندانش مبارزه می کند. برای اولین بار در نتفلیکس منتشر خواهد شد.