Montag A & Associates Inc. خرید ۲۹۷۸ سهم Texas Instruments Incorporated (NASDAQ: TXN) – Big 24 NewsMontag A & Associates Inc. طبق گزارش Holdings Channel، این شرکت سهام خود را در Texas Instruments Incorporated (NASDAQ: TXN – دریافت رتبه) در سه ماهه اول ۱۹.۰ درصد افزایش داد. این شرکت با خرید ۲۹۷۸ سهم دیگر در این مدت ۱۸ هزار و ۶۹۳ سهم از شرکت نیمه هادی ها را در اختیار داشت. مالکیت Montag A & Associates Inc. دارایی های موجود در تگزاس اینسترومنتز در پایان آخرین دوره گزارش ۳,۴۳۰,۰۰۰ دلار ارزش گذاری شد.

سایر سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی نیز اخیراً سهام خود را در شرکت اضافه یا کاهش داده اند. Flagship Harbor Advisors LLC سهام خود در Texas Instruments را ۱۰.۷ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. Flagship Harbor Advisors LLC اکنون پس از خرید ۶۳۷ سهم اضافی در طول دوره، مالک ۶۵۸۴ سهم از سهام شرکت نیمه هادی به ارزش ۱۲۰۸۰۰۰ دلار است. Wealth Enhancement Advisory Services LLC سهام خود در Texas Instruments را ۵.۳ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. Wealth Enhancement Advisory Services LLC اکنون مالک ۷۹۶۴ سهم از سهام شرکت نیمه هادی به ارزش ۱۴۵۵۰۰۰ دلار پس از به دست آوردن ۴۰۰ سهم اضافی در سه ماهه گذشته است. Financial Advisors سهام خود در Texas Instruments را ۱۰.۸ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. شرکت مشاوران مالی اکنون ۶۷۴۵ سهم از سهام شرکت نیمه هادی پس از خرید ۶۵۷ سهم دیگر در سه ماهه گذشته به ارزش ۱۲۳۸۰۰۰ دلار رسید. First Heartland Consultants Inc. این شرکت سهام خود را در تگزاس اینسترومنتز ۶.۴ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. First Heartland Consultants Inc. اکنون پس از خرید ۱۰۵ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، ۱۷۳۶ سهم از سهام شرکت نیمه هادی به ارزش ۳۸۰۰۰ دلار را در اختیار دارد. سرانجام، Gibson Wealth Advisors LLC سهام جدیدی در Texas Instruments در سه ماهه چهارم به ارزش تقریبی ۳۷۷۰۰۰ دلار خریداری کرد. سرمایه گذاران نهادی ۸۳.۹۶ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

عملکرد قیمت تگزاس اینسترومنتز

سهام TXN در روز پنجشنبه به ۱۶۵.۳۳ دلار باز شد. تگزاس اینسترومنتز اینکورپوریتد پایین ترین قیمت ۱۲ ماهه خود را ۱۴۴.۴۶ دلار و بالاترین قیمت ۱۲ ماهه ۲۰۲.۲۶ دلار را ثبت کرد. ارزش بازار سهام ۱۵۲.۴۶ میلیارد دلار، نسبت قیمت به درآمد ۱۸.۹۲، نسبت قیمت به درآمد ۱.۹۶ و بتای ۰.۹۸ است. این سهام دارای میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه ۱۶۱.۳۹ دلار و میانگین متحرک ساده ۲۰۰ روزه ۱۷۰.۶۶ دلار است. نسبت فعلی شرکت ۵.۵۴، نسبت سریع ۴.۷۳ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۵۲ است.

تگزاس اینسترومنتز (NASDAQ: TXN – Get Rating) آخرین نتایج درآمد سه ماهه خود را در روز سه شنبه، ۲۶ آوریل منتشر کرد. این شرکت نیمه هادی ۲.۳۵ دلار EPS را برای سه ماهه گزارش داد که بالاتر از برآورد اجماع ۲.۱۷ دلاری با ۰.۱۸ دلار است. این شرکت در این سه ماهه ۴.۹۱ میلیارد دلار درآمد داشت، در حالی که تحلیلگران ۴.۷۳ میلیارد دلار تخمین زدند. تگزاس اینسترومنتز بازده حقوق صاحبان سهام ۶۴.۸۹% و حاشیه خالص ۴۳.۳۴% داشت. درآمد این کسب و کار در سه ماهه نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۴.۴ درصد افزایش یافته است. این شرکت در مدت مشابه سال گذشته سود هر سهم را ۱.۸۷ دلار گزارش کرده است. به طور متوسط، تحلیلگران انتظار دارند که Texas Instruments Incorporated درآمد هر سهم را برای سال مالی جاری ۸.۷۱ گزارش کند.

تگزاس اینسترومنتز سود سهام خود را اعلام کرد

این شرکت همچنین اخیرا سود سه ماهه خود را که در روز سه شنبه ۷ اردیبهشت ماه پرداخت شد، اعلام کرد. سهامداران رکورد روز دوشنبه ۹ می ۱.۱۵ دلار سود سهام کسب کردند. این نشان دهنده سود سالانه ۴.۶۰ دلار و بازده سود ۲.۷۸٪ است. تاریخ تقسیم سود سابق برای این سود، جمعه ۶ مه بود. تگزاس اینسترومنتز دارای نسبت پرداخت ۵۲.۶۳٪ است.

تحلیلگران وال استریت رشد را پیش بینی کردند

تعدادی از شرکت های تحقیقاتی گزارش هایی در مورد TXN منتشر کرده اند. گروه مالی جفریز هدف قیمت خود را در تگزاس اینسترومنتز از ۲۲۰.۰۰ دلار به ۲۰۳.۰۰ دلار کاهش داد و در یادداشتی تحقیقاتی در روز چهارشنبه، ۲۷ آوریل، رتبه “خرید” را برای سهام قرار داد. Deutsche Bank Aktiengesellschaft قیمت هدف خود را در Texas Instruments از ۱۷۵.۰۰ دلار به ۱۶۰.۰۰ دلار در یادداشت تحقیقاتی روز چهارشنبه کاهش داد. Susquehanna Bancshares هدف قیمت خود را در Texas Instruments از ۲۳۰.۰۰ دلار به ۲۱۵.۰۰ دلار کاهش داد و در یادداشت تحقیقاتی در روز چهارشنبه، ۲۷ آوریل، رتبه “خرید” را برای سهام در نظر گرفت. گلدمن ساکس در گزارشی در روز جمعه، ۱۵ جولای، قیمت هدف خود را در تگزاس اینسترومنتز از ۱۶۲.۰۰ دلار به ۱۴۸.۰۰ دلار کاهش داد. سرانجام، گروه UBS هدف قیمت خود را در تگزاس اینسترومنتز از ۱۸۰.۰۰ دلار به ۱۷۵.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی در روز چهارشنبه، ۲۷ آوریل، رتبه “خنثی” را به این شرکت اختصاص داد. دو تحلیلگر سهام را با رتبه فروش رتبه بندی کرده اند، چهارده نفر امتیاز نگهداری و هشت نفر رتبه خرید را به شرکت اختصاص داده اند. طبق گزارش MarketBeat.com، تگزاس اینسترومنتز دارای رتبه اجماع “Hold” و قیمت هدف توافق شده ۱۸۶.۵۷ دلار است.

تجارت داخلی در تگزاس اینسترومنتز

در اخبار دیگر، کارگردان رابرت ای. سانچز در معامله ای در روز جمعه ۱۳ می ۱۲۲۹۹ سهم از سهام این شرکت را فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۶۹.۴۰ دلار و ارزش کل ۲۰۸۳۴۵۰.۶۰ دلار فروخته شد. پس از اتمام معامله، مدیر اکنون به طور مستقیم مالک ۱۹۲۰۱ سهم از سهام شرکت به ارزش تقریبی ۳۲۵۲۶۴۹.۴۰ دلار است. این معامله در فایل SEC موجود در این لینک فاش شد. در اخبار مرتبط، نماینده هاگوپ اچ. کوزانیان در معامله ای به تاریخ جمعه ۳ اردیبهشت ۵۹۰۴ سهم از سهام این شرکت را به اشتراک می گذارد. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۷۰.۲۳ دلار برای کل معامله ۱,۰۰۵,۰۳۷.۹۲ دلار فروخته شد. پس از این معامله، معاون رئیس جمهور اکنون به طور مستقیم مالک ۴۴۸۸۵ سهم از سهام شرکت به ارزش تقریبی ۷۶۴۰۷۷۳.۵۵ دلار است. این فروش در پرونده سازمان بورس و اوراق بهادار افشا شده است که در این لینک موجود است. همچنین کارگردان رابرت ای. سانچز ۱۲۲۹۹ سهم از سهام این شرکت را در معامله ای به تاریخ جمعه ۱۳ مه فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۶۹.۴۰ دلار و ارزش کل ۲۰۸۳۴۵۰.۶۰ دلار فروخته شد. پس از این معامله، مدیر اکنون به طور مستقیم مالک ۱۹,۲۰۱ سهم در شرکت به ارزش ۳,۲۵۲,۶۴۹.۴۰ دلار است. افشای این فروش را می توان در اینجا یافت. ۰.۵۴ درصد از سهام این شرکت متعلق به افراد داخلی است.

مشخصات تگزاس اینسترومنتز

(رتبه گرفتن)

Texas Instruments Incorporated نیمه هادی ها را طراحی، تولید و به طراحان و سازندگان الکترونیک در سراسر جهان می فروشد. این در دو بخش پردازش آنالوگ و درون خطی کار می کند. پارتیشن بندی آنالوگ محصولات الکتریکی را برای مدیریت نیازهای انرژی در سطوح مختلف با استفاده از راه حل های مدیریت باتری، رگولاتورهای سوئیچینگ DC/DC، کنترل کننده ها و ترانسفورماتورهای AC/DC و ایزوله، سوئیچ های قدرت، تنظیم کننده های خطی، مانیتورهای ولتاژ، مراجع ولتاژ و محصولات روشنایی ارائه می دهد.

ادامه مطلب

می‌خواهید ببینید چه صندوق‌های تامینی دیگری TXN را در اختیار دارند؟ از HoldingsChannel.com دیدن کنید تا آخرین پرونده های ۱۳F و معاملات خودی برای Texas Instruments Incorporated (NASDAQ:TXN – دریافت رتبه).

مالکیت نهادی بر اساس سه ماهه برای Texas Instruments (NASDAQ: TXN)

اخبار و رتبه بندی های روزانه Texas Instruments را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران تگزاس اینسترومنتز و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com را دریافت کنید.