Moog Mavis یک سینتی سایزر آنالوگ مقرون به صرفه و نیمه مدولار را معرفی می کند – Big 24 News


یک سنتز آنالوگ کاملاً جدید توسط موگ موزیک معرفی شد. ترکیبی که شرکت می خواهد مقرون به صرفه و قوی باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن به پایین بروید.

Mavis یک سینت سایزر مونوفونیک نیمه ماژولار DIY است که صداهای Moog را با هزینه بسیار کم ارائه می دهد. این برای هر دو مبتدی و با تجربه طراحی شده است.

Mavis ویژگی های فوق العاده ای دارد و اولین مدار تاشو موج آنالوگ این برند است. حجم موج آن باعث می شود استعدادهای سنتز اضافه شده جدا از روش های کوتاه نویسی سنتی بدرخشند. هدف از این ترکیب تشویق کاوش و سنتز به روشی خلاقانه و موسیقایی است.

قیمت یک موگ واقعی سگ در ابتدای ورودش خیلی پایین نیست. به جز عملکرد محدود Werkstatt-01، ارزانترین مینیاتور ۶۰۰ دلاری است. اینجاست که Mavis وارد می شود. تنظیم نیمه استاندارد آنالوگ صداهای Classic Moog را با قیمت ۳۵۰ دلار ارائه می دهد که در مقایسه با سایرین عالی است.

دستگاه های Mavis

پس از مونتاژ، همه Moog های اصلی را با برخی ویژگی های اضافی دریافت خواهید کرد. یک LFO، یک فیلتر Moog 4 قطبی، یک میکسر، یک تضعیف کننده، یک ژنراتور پاکت، یک تقسیم کننده چند منظوره و موارد دیگر وجود دارد.

دارای صفحه کلید ۲۴ نت داخلی و ساز اکتاو برای نواختن با سایر سیستم های کنترل ولتاژ است. کلیدها لاستیکی و نرم هستند و برای پخش باید آنها را فشار دهید. همچنین، هیچ میزبان یا ترتیب دهنده صوتی وجود ندارد، بنابراین باید آن را به صورت زنده پخش کنید.

Moog با جک ۲ اینچی صدا در مقابل جک ۲ اینچی عرضه شد. این یک آداپتور کابلی با Eurojack است. کمی عجیب به نظر می رسد زیرا تمام مدل های دیگر فقط جک های اینچی دارند.

همچنین دارای قاب و پوشش پلاستیکی مقاوم در برابر گرد و غبار است تا Moog را براق نگه دارد.

معرفی Moog Mavis، یک سینت سایزر آنالوگ نیمه مدولار مقرون به صرفه

کیفیت صدای Mavis

نوسان ساز پایه عالی به نظر می رسد و با باس عالی ساخته شده است. شما می توانید همه چیز را از ضربات کوتو-اسکو گرفته تا بوق بازی های ویدیویی ۸ بیتی دریافت کنید. تنها مشکل این است که درام ها را نمی توان کنترل کرد و صدای پد با اسیلاتور سخت می شود. اما با برخی اثرات می توان به آن نیز دست یافت.

در آن می‌توانید محتوای هارمونیک بیشتری اضافه کنید و آهنگ‌هایی دریافت کنید که دانلود آن‌ها در هیچ دستگاه دیگری غیرممکن است. او کاری را که انجام می دهد انجام می دهد و کامل است. همچنین می توانید LFO را اشکال زدایی کرده و از آن به عنوان نوسانگر قابل پخش دوم استفاده کنید. همچنین، فیلترها با افزایش رزونانس، بسیاری از فرکانس‌های پایین‌تر را قطع می‌کنند و همه چیز را از باس ضعیف گرفته تا لیدهای داخلی فراهم می‌کنند.

Batchbay Mavis

میکسر، ضرب کننده و تضعیف کننده به شما انعطاف بیشتری می دهد و به شما امکان می دهد سیگنال های مختلف را ترکیب، تقسیم و حتی کنترل کنید. Mavis ممکن است با سایر برنامه های Moog رقابت کند زیرا گزینه های Patch bay زیادی دارد. این یک راه مقرون به صرفه برای ساخت ویژگی هایی مانند DFAM، Mother 32 و Sub Harmoncon است. گزینه های دیگری نیز وجود دارد، اما Mavis بهترین گزینه است.

بنابراین پس از بررسی تمامی ویژگی ها، Mavis شبیه یک بازی آموزشی نیست. با امکاناتی که ارائه می دهد می توان آن را در آتلیه حرفه ای افراد قرار داد. با قیمت ۳۵۰ دلار، یک انتخاب عالی برای مبتدیان است.

ویدیو از Engadget