Morgan Stanley Trims Varonis Systems (NASDAQ:VRNS) قیمت هدف به ۳۲.۰۰ دلار – Big 24 NewsVaronis Systems (NASDAQ: VRNS – دریافت رتبه) به گزارش مارکت بیت دات کام، مورگان استنلی در گزارشی صبح روز سه شنبه، قیمت هدف خود را برای سهام از ۳۵.۰۰ دلار به ۳۲.۰۰ دلار کاهش داد. آنها در حال حاضر دارای رتبه وزنی برابر در سهام شرکت فناوری هستند.

تعدادی دیگر از تحلیلگران نیز اخیراً در مورد سهام اظهار نظر کردند. Piper Sandler هدف قیمتی خود را برای سهام Varonis Systems از ۴۵.۰۰ دلار به ۳۷.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی در روز سه‌شنبه، امتیازی بیش از حد به سهام اختصاص داد. Wolfe Research در گزارشی که در روز دوشنبه، ۲۵ ژوئیه منتشر شد، سهام Varonis Systems را از رتبه برتر به یک رتبه با عملکرد ضعیف کاهش داد. کریگ هالوم هدف قیمتی خود را برای سهام Varonis Systems از ۶۴.۰۰ دلار به ۳۵.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی در روز سه شنبه، امتیاز خرید سهام را به آن اختصاص داد. Trust Financial در گزارشی که در روز سه‌شنبه، ۱۰ می منتشر شد، قیمت هدف خود را برای سهام Varonis Systems از ۶۵.۰۰ دلار به ۵۰.۰۰ دلار کاهش داد. در نهایت، کوین در یادداشت تحقیقاتی روز سه شنبه، قیمت هدف خود را برای سهام Varonis Systems از ۶۲.۰۰ دلار به ۵۳.۰۰ دلار کاهش داد. چهار تحلیلگر پژوهشی سهام، سهام را با رتبه بندی رزرو رتبه بندی کرده اند و یازده نفر رتبه خرید سهام را صادر کرده اند. طبق گفته MarketBeat.com، این شرکت در حال حاضر دارای امتیاز اجماع خرید خنثی و میانگین قیمت هدف ۴۵.۲۵ دلار است.

سهام Varonis Systems 0.6% افزایش یافت

سهام Varonis Systems روز سه شنبه با قیمت ۳۰.۲۴ دلار افتتاح شد. نسبت فعلی شرکت ۴.۶۱، نسبت سریع ۴.۶۱ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۴۶ است. میانگین SMA 50 روزه شرکت ۳۰.۳۶ دلار و SMA 200 روزه ۳۶.۹۷ دلار است. این شرکت دارای ارزش بازار ۳.۳۱ میلیارد دلار، نسبت P/E 24.59- و بتای ۱.۱۷ است. Varonis Systems دارای کمترین قیمت ۱۲ ماهه ۲۴.۵۸ دلار و بالاترین قیمت ۱۲ ماهه ۷۳.۴۶ دلار است.

Varonis Systems (NASDAQ: VRNS – Get Rating) آخرین بار نتایج درآمد خود را روز دوشنبه، ۲ مه اعلام کرد. این شرکت فناوری (۰.۴۳ دلار) سود هر سهم در سه ماهه را گزارش کرد که کمتر از برآورد اجماع (۰.۳۳ دلار) توسط (۰.۱۰ دلار) است. سیستم فارونس دارای حاشیه منفی خالص ۳۰.۶۷ درصد و بازده منفی ۲۱.۷۳ درصد بود. این شرکت در سه ماهه ۹۶.۲۶ میلیون دلار درآمد داشت، در حالی که برآورد اجماع ۹۶.۰۰ میلیون دلار بود. در سه ماهه مشابه سال گذشته، شرکت درآمد هر سهم (۰.۳۴ دلار) را گزارش کرد. تحلیلگران تحقیقاتی انتظار دارند که Varonis Systems برای سال جاری -۰.۹ EPS ثبت کند.

خودی ها شرط بندی می کنند

در اخبار دیگر برای Varonis Systems، مدیر Avrohom J. Kess در معامله ای در روز دوشنبه، ۹ می، ۲۴۰۰ سهم از سهام این شرکت را خریداری کرد. این سهم با میانگین قیمت هر سهم ۲۹.۹۵ دلار و ارزش کل ۷۱۸۸۰.۰۰ دلار خریداری شد. پس از این معامله، مدیر اکنون دارای ۸۸۱۰ سهم در شرکت به ارزش ۲۶۳۸۵۹.۵۰ دلار است. این خرید در یک پرونده حقوقی در سازمان بورس و اوراق بهادار فاش شده است که در این لینک موجود است. در خبر دیگر، معاون داو گوتلیب ۸۹۰۷ سهم از سهام این شرکت را در معامله ای به تاریخ پنجشنبه ۲ ژوئن فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۳۳.۰۷ دلار و در مجموع ۲۹۴۵۵۴.۴۹ دلار فروخته شد. پس از تکمیل فروش، معاون رئیس جمهور اکنون دارای ۱۶۱۷۲۲ سهم از سهام شرکت به ارزش تقریبی ۵۳۴۸۱۴۶.۵۴ دلار است. این معامله در یک پرونده نظارتی در کمیسیون بورس و اوراق بهادار فاش شد که از طریق وب سایت SEC در دسترس است. همچنین، J. Kess، مدیر Avrohom، ۲۴۰۰ سهم از سهام Varonis Systems را در معامله‌ای به تاریخ دوشنبه ۹ مه خریداری کرد. این سهام با میانگین قیمت هر سهم ۲۹.۹۵ دلار و ارزش کل ۷۱۸۸۰.۰۰ دلار خریداری شد. پس از این معامله، مدیر اکنون به طور مستقیم مالک ۸۸۱۰ سهم در شرکت به ارزش ۲۶۳۸۵۹.۵۰ دلار است. افشای این خرید را می توانید در اینجا مشاهده کنید. ۱.۹۰ درصد سهام متعلق به افراد داخلی است.

سرمایه گذاران نهادی سیستم فارونیس را تایید می کنند

صندوق های تامینی و سایر سرمایه گذاران نهادی اخیراً تغییراتی در موقعیت خود در تجارت ایجاد کرده اند. Byrne Asset Management LLC سهام جدیدی از سهام Varonis Systems را در سه ماهه اول به ارزش ۲۵۰۰۰ دلار خریداری کرد. Quadrant Capital Group LLC دارایی خود را در سیستم فارونز ۱۱۶.۷ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. Quadrant Capital Group LLC اکنون پس از تصاحب ۳۳۵ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، مالک ۶۲۲ سهم از سهام شرکت فناوری به ارزش ۳۰۰۰۰ دلار است. Evoke Wealth LLC سهام جدیدی در Varonis Systems در سه ماهه چهارم به ارزش تقریبی ۳۰۰۰۰ دلار خریداری کرد. Parallel Advisors LLC سهام خود در Varonis Systems را در سه ماهه اول ۱۴۰.۵ درصد افزایش داد. Parallel Advisors LLC اکنون دارای ۸۸۵ سهم از سهام این شرکت فناوری است که پس از خرید ۵۱۷ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، به ارزش ۴۲۰۰۰ دلار می رسد. و در نهایت شرکت Ellevest. دارایی های آن در Varonis Systems در سه ماهه دوم ۵۸۶.۰ درصد رشد کرد. شرکت Ellevest مالک است. اکنون ۱۲۲۸ سهم از سهام این شرکت فناوری پس از خرید ۱۰۴۹ سهم دیگر در سه ماهه گذشته ۳۶۰۰۰ دلار ارزش گذاری شده است. صندوق های تامینی و سایر سرمایه گذاران نهادی ۹۳.۲۰ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

مشخصات شرکت Varonis Systems

(رتبه گرفتن)

فارونز سیستمز، شرکت محصولات و خدمات نرم افزاری را ارائه می دهد که شرکت ها را قادر می سازد تا داده های سازمانی را در آمریکای شمالی، اروپا، خاورمیانه، آفریقا و در سطح بین المللی مدیریت، تجزیه و تحلیل، هشدار و ایمن سازی کنند. نرم افزار آن شرکت ها را قادر می سازد از داده های ذخیره شده در محل و در فضای ابری، از جمله فایل ها و ایمیل های حساس محافظت کنند. اطلاعات شخصی محرمانه مشتریان، داده های بیماران و کارمندان؛ سوابق مالی استراتژیک و برنامه های محصول؛ و سایر مالکیت های معنوی

ادامه مطلب

توصیه های تحلیلگر برای سیستم های Varonis (NASDAQ: VRNS)

اخبار و نظرات روزانه Varonis Systems را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای سیستم های Varonis و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.