M&T Bank Corp AstraZeneca PLC (NASDAQ:AZN) را کاهش داد – Big 24 Newsبر اساس گزارش این شرکت در آخرین پرونده ۱۳F خود در SEC، شرکت M&T Bank Corp موقعیت خود را در سهام AstraZeneca PLC (NASDAQ: AZN – دریافت رتبه) در سه ماهه اول ۵.۸٪ کاهش داد. این سرمایه گذار نهادی پس از فروش ۱۱۹۳۴ سهم در طول سه ماهه دارای ۱۹۳۲۶۵ سهم از سهام شرکت بود. دارایی M&T Bank Corp. در AstraZeneca در آخرین ثبت پرونده آن در SEC، ۱۲,۸۲۲,۰۰۰ دلار ارزش داشت.

چندین صندوق تامینی دیگر نیز اخیراً دارایی های خود از AZN را اصلاح کرده اند. Horan Securities Inc در سه ماهه چهارم یک موقعیت جدید در سهام AstraZeneca به ارزش ۲۶۰۰۰ دلار خریداری کرد. مشاوران مالی بالتیمور واشنگتن سهام جدیدی در AstraZeneca را در سه ماهه چهارم به ارزش ۲۷۰۰۰ دلار خریداری کرد. Allegheny Financial Group LTD سهام جدیدی از سهام AstraZeneca را در سه ماهه چهارم به ارزش ۲۸۰۰۰ دلار خریداری کرد. Fairfield Bosch & Co. موقعیت جدیدی در سهام AstraZeneca در سه ماهه اول به ارزش ۲۸۰۰۰ دلار به دست آورد. سرانجام، Quent Capital LLC یک موقعیت جدید در AstraZeneca در سه ماهه چهارم به ارزش تقریبی ۳۱۰۰۰ دلار خریداری کرد. ۲۰.۴۶ درصد از سهام در حال حاضر متعلق به سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی است.

تحلیلگران اهداف قیمتی جدیدی را تعیین کردند

چندین تحلیلگر تحقیقاتی در مورد سهام AZN نظر داده اند. بارکلیز در گزارشی در روز پنجشنبه، ۱۴ آوریل، قیمت هدف خود را برای سهام AstraZeneca از ۱۱۵ پوند (۱۴۰.۹۱ دلار) به ۱۲۰ پوند (۱۴۷.۰۴ دلار) افزایش داد. سیتی گروپ در یک گزارش تحقیقاتی در روز سه‌شنبه، ۱۲ ژوئیه، هدف قیمت AstraZeneca را از ۱۰۵ پوند (۱۲۸.۶۶ دلار) به ۱۳۰ پوند (۱۵۹.۲۹ دلار) افزایش داد. Danske پوشش AstraZeneca را در یک گزارش تحقیقاتی در روز سه‌شنبه، ۲۴ می، بر عهده گرفت. آنها رتبه “خرید” را روی سهام قرار می دهند. گروه UBS AstraZeneca در یک گزارش تحقیقاتی در روز سه شنبه، ۱۴ ژوئن، رتبه “خرید” را به “خنثی” کاهش داد. سرانجام، مورگان استنلی در گزارشی در روز پنجشنبه، ۲۱ آوریل، قیمت هدف خود را در AstraZeneca از ۱۰۲ پوند (۱۲۴.۹۸ دلار) به ۱۱۱ پوند (۱۳۶.۰۱ دلار) افزایش داد. چهار تحلیلگر سهام را با رتبه بندی نگهداری و هفت تحلیلگر سهام را با رتبه خرید ارزیابی کرده اند. طبق داده‌های MarketBeat.com، این شرکت رتبه‌بندی “متوسط ​​خرید” و قیمت هدف توافق شده ۸۸۴۰.۵۰ دلار را دارد.

معاملات AstraZeneca 0.4 درصد کاهش یافت

سهام AZN در روز جمعه با قیمت ۶۶.۰۳ دلار افتتاح شد. این شرکت دارای نسبت سریع ۰.۶۶، نسبت معاملات ۰.۹۶ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۷۴ است. AstraZeneca PLC دارای پایین ترین قیمت دوازده ماهه ۵۳.۶۳ دلار و بالاترین قیمت دوازده ماهه ۷۱.۷۰ دلار است. میانگین متحرک ۵۰ روزه این شرکت ۶۵.۲۰ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۶۳.۸۶ دلار است.

AstraZeneca سود خود را کاهش می دهد

این شرکت همچنین اخیرا سود شش ماهه ای را افشا کرده است که در روز دوشنبه ۲۱ شهریور پرداخت خواهد شد. سرمایه گذاران رکورددار روز جمعه، ۱۲ آگوست، سود ۰.۴۶۵ دلاری دریافت خواهند کرد. این نشان دهنده سود تقسیمی ۲.۲٪ است. موعد مقرر پنج شنبه ۱۱ مرداد می باشد. نسبت پرداخت AstraZeneca در حال حاضر -۴۷۰.۷۲٪ است.

درباره AstraZeneca

(رتبه گرفتن)

AstraZeneca PLC، یک شرکت داروسازی زیستی، بر کشف، توسعه، تولید و بازاریابی داروهای تجویزی تمرکز دارد. محصولات عرضه شده آن شامل Calquinas، Inherto، Faslodex، Imfinzi، Iressa، Cocilogo، Lomocsetti، Linbarza، Orbathes، Tagrisso و Zoladex برای سرطان شناسی است. Brilinta / Brilique، Bydureon / Byetta، BCise، Byetta، Crestor، Evrenzo، Farxiga / Forxiga، Komboglyze / Kombiglyze XR، Lokelma، Onglyza، Qtern، Xigduo / Xigduo XR برای بیماری های سیستم قلبی عروقی، کلیه ها و متابولیسم؛ Bevespi Aerosphere، Breztri Aerosphere، Daliresp/Daxas، Duaklir Genuair، Fasenra، Pulmicort، Saphnelo، Symbicort، Tudorza/Eklira/Bretaris برای سیستم تنفسی و ایمنی؛ و Andexxa/Ondexxya، Kanuma، Soliris، Strensiq و Ultomiris برای بیماری های نادر.

همچنین ببینید

آیا می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری AZN را در اختیار دارند؟ از HoldingsChannel.com دیدن کنید تا آخرین AstraZeneca PLC (NASDAQ: AZN – دریافت رتبه) سپرده های ۱۳F و معاملات داخلی.

یک چهارم مالکیت نهادی AstraZeneca (NASDAQ: AZN)

اخبار و نظرات روزانه AstraZeneca را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه‌ای مختصر از آخرین اخبار و رتبه‌بندی تحلیلگران برای AstraZeneca و شرکت‌های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.