MTA می گوید ، کارکنان جدیدی که در 14 نوامبر یا بعد از آن جذب شده اند باید کاملاً برای کووید واکسینه شوند

MTA می گوید ، کارکنان جدیدی که در 14 نوامبر یا بعد از آن جذب شده اند باید کاملاً برای کووید واکسینه شوند


MTA از کارکنان جدید می خواهد تا اواسط نوامبر به طور کامل علیه COVID-19 واکسینه شوند. آژانس موظف است از دوشنبه بازرسی های هفتگی از کارکنان غیر واکسینه شده انجام دهد و میزان واکسیناسیون حدود 70 درصد است.

جانو لیبر ، سرپرست و مدیر عامل MTA ، در بیانیه ای گفت: “NTTA رهبر صنعت در حفاظت از سلامت و ایمنی کارگران مهاجر است.” و همسایگان مبتلا به COVID-19. ”

شرط واکسیناسیون برای زندانیان حقوق بگیر ، کارگران فصلی ، موقت و اورژانس که در 14 نوامبر یا بعد از آن استخدام شده اند – اعمال می شود ، اما نه برای کارکنان فعلی. سخنگوی MTA روز شنبه گفت که حدود 70 از کارکنان آن در شهر نیویورک واکسینه شده اند که کمتر از میزان کامل واکسیناسیون 74.9 for برای همه بزرگسالان است.

برای کارکنان واکسینه نشده ، MTA 138 سایت آزمایش را در این سایت نگهداری می کند و کارکنان خود را به واکسیناسیون تشویق می کند. به گفته MTA ، کارکنان واکسینه نشده می توانند در حین شیفت خود مورد آزمایش قرار گیرند تنها در صورتی که به یک ایست بازرسی نقطه ای مراجعه کنند. اگر آنها تصمیم می گیرند در وب سایت غیر MTA بررسی کنند ، می خواهند به موقع بروند.

پل فارما ، مدیر ارشد عمومی MTA ، در بیانیه ای گفت: “ما نه تنها در برابر کارکنان خود ، بلکه در قبال جوامعی که در آن کار می کنیم مسئولیتی داریم.” ادامه افزایش میزان واکسیناسیون MTA برای محافظت از کارکنان و ارائه حمل و نقل ایمن و مطمئن بسیار مهم است. “

با بازگشایی بسیاری از دفاتر ، از جمله مدارس خصوصی و دفاتر شهری ، تعداد مسافران در سیستم مترو همچنان در حال افزایش است ، هرچند که کمتر از سطح اپیدمی باشد. تا 30 سپتامبر ، 3،150،190 سفر با مترو انجام شد که 47.7 درصد نسبت به روز قبل از همه گیری کاهش داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *