Mutual Advisors LLC دارای موقعیت ۱.۹۳ میلیون دلاری در Lowe’s Companies, Inc. (NYSE: کم)


Mutual Advisors LLC سهام خود را در Lowe’s Companies, Inc کاهش داد. HoldingsChannel (NYSE: LOW – دریافت رتبه) ۴.۳٪ در سه ماهه اول، HoldingsChannel گزارش می دهد. این سرمایه‌گذار نهادی پس از فروش ۴۳۰ سهم در این دوره، ۹۵۵۲ سهم از سهام خرده‌فروشان لوازم خانگی را در اختیار داشت. دارایی‌های Mutual Advisors LLC در شرکت‌های Lowe بر اساس آخرین پرونده‌های SEC، ۱,۹۳۱,۰۰۰ دلار ارزش دارد.

سایر سرمایه گذاران نهادی نیز اخیراً دارایی های خود را در شرکت تغییر داده اند. Wetter Trust of Nevada سهام خود در سهام شرکت Lowe’s Companies را ۱۰.۸ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. شرکت Whittier Trust در نوادا اکنون دارای ۳۲۲۵۳ سهم از سهام خرده فروش لوازم خانگی به ارزش ۶۵۲۱۰۰۰ دلار پس از خرید ۳۱۴۷ سهم دیگر در سه ماهه گذشته است. Pure Financial Advisors LLC یک موقعیت جدید در شرکت های Lowe در سه ماهه اول به ارزش ۳۲۸۰۰۰ دلار خریداری کرد. ARGI Investment Services LLC دارایی های خود را در شرکت های Lowe به میزان ۵.۱ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. ARGI Investment Services LLC اکنون مالک ۹۰۱۲ سهم از سهام خرده فروشان بهبود خانه به ارزش ۱۸۲۲۰۰۰ دلار پس از به دست آوردن ۴۴۰ سهم اضافی در طول دوره است. Joseph P. Lucia & Associates LLC یک موقعیت جدید در Lowe’s در سه ماهه اول به ارزش ۲۷۰۰۰ دلار خریداری کرد. در نهایت، Contravisory Investment Management Inc. سهام آن در شرکت های Lowe در سه ماهه اول ۸.۲ درصد افزایش یافت. Contravisory Investment Management Inc. او اکنون مالک ۱۸۵۰ سهم از سهام خرده‌فروش لوازم خانگی به ارزش ۳۷۴۰۰۰ دلار پس از به دست آوردن ۱۴۰ سهم دیگر در این مدت است. سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی ۷۵.۴۶ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

تغییر رتبه تحلیلگران

چندین تحلیلگر تحقیقاتی اخیراً در مورد سقوط سهام اظهار نظر کرده اند. مورگان استنلی در گزارشی در روز چهارشنبه ۲۰ ژوئیه، قیمت هدف خود را برای سهام Lowe از ۲۸۰.۰۰ دلار به ۲۷۰.۰۰ دلار کاهش داد و رتبه “اضافه وزن” را برای سهام در نظر گرفت. JPMorgan Chase & Co. این شرکت اهداف قیمتی خود را برای سهام Lowe از ۲۲۸.۰۰ دلار به ۲۳۰.۰۰ دلار افزایش داد و در گزارشی که در روز پنجشنبه ۱۹ می منتشر شد، به سهام رتبه “خنثی” داد. MKM Partners در گزارشی در روز پنجشنبه، ۲۳ ژوئن، پوشش سهام شرکت های Lowe را بر عهده گرفت. آنها رتبه “خنثی” و قیمت هدف ۱۹۰.۰۰ دلار را برای هر سهم تعیین کردند. گروه مالی Jefferies هدف قیمتی خود را برای شرکت های Lowe از ۲۹۰.۰۰ دلار به ۲۳۸.۰۰ دلار کاهش داد و در یک گزارش تحقیقاتی در روز پنجشنبه، ۱۹ مه، امتیاز خرید سهام را به آن اختصاص داد. سرانجام، Loop Capital در یک گزارش تحقیقاتی در روز سه‌شنبه، ۱۲ آوریل، قیمت هدف خود را برای سهام Lowe از ۲۴۰.۰۰ دلار به ۱۹۰.۰۰ دلار کاهش داد. یک تحلیلگر سرمایه گذاری سهام را با رتبه فروش رتبه بندی کرده است، چهار نفر امتیاز نگهداری و شانزده نفر رتبه خرید را به سهام اختصاص داده اند. طبق داده‌های MarketBeat.com، این شرکت دارای میانگین رتبه‌بندی «متوسط ​​خرید» و قیمت هدف توافق شده ۲۳۸.۵۸ دلار است.

عملکرد ضعیف سهام شرکت ها

بورس نیویورک: LOW در روز سه شنبه با قیمت ۲۰۱.۸۴ دلار افتتاح شد. Lowe’s, Inc. این قیمت در ۵۲ هفته گذشته ۱۷۰.۱۲ دلار و بالاترین سطح ۵۲ هفته گذشته ۲۶۳.۳۱ دلار بود. این شرکت دارای ارزش بازار ۱۲۹.۰۰ میلیارد دلار، نسبت قیمت به درآمد ۱۶.۴۵، نسبت قیمت به درآمد ۱.۱۳ و نسبت بتا ۱.۲۵ است. میانگین SMA 50 روزه این شرکت ۱۸۵.۷۵ دلار و SMA 200 روزه ۲۰۳.۳۶ دلار است.

شرکت های Lowe’s (NYSE: LOW – Get Rating) آخرین بار نتایج سود سه ماهه خود را در روز چهارشنبه، ۱۸ مه منتشر کرد. این خرده فروش لوازم خانگی ۳.۵۱ دلار سود به ازای هر سهم در سه ماهه گزارش داد که بالاتر از برآورد اجماع تحلیلگران از ۳.۲۴ دلار با ۰.۲۷ دلار است. شرکت های لو حاشیه سود خالص ۸.۸۵ درصد و بازده منفی ۲۵۱.۵۰ درصد بر حقوق صاحبان سهام ایجاد کردند. این شرکت در سه ماهه ۲۳.۶۶ میلیارد دلار درآمد داشت، در حالی که تحلیلگران ۲۳.۷۲ میلیارد دلار تخمین زدند. در مدت مشابه سال گذشته، این شرکت به ازای هر سهم ۳.۲۱ دلار درآمد کسب کرد. درآمد لو برای سه ماهه نسبت به سه ماهه مشابه سال گذشته ۳.۱ درصد کاهش داشته است. تحلیلگران طرف فروش انتظار دارند شرکت Lowe’s Companies, Inc. برای سال جاری ۱۳.۴۵ سود به ازای هر سهم ثبت خواهد کرد.

شرکت های پایین سود خود را افزایش می دهند

این شرکت اخیرا سود سه ماهه خود را که در روز چهارشنبه ۱۲ آگوست پرداخت شده است، افشا کرده است. روز چهارشنبه ۲۰ ژوئیه به ازای هر سهم ۱.۰۵ دلار سود به سهامداران سابقه پرداخت شد. این نشان دهنده سود سهام ۴.۲۰ دلاری سالانه و بازدهی ۲.۰۸٪ است. این افزایش نسبت به درآمد سه ماهه قبلی لو ۰.۸۰ دلار است. تاریخ تقسیم سود سه شنبه ۲۸ جولای بود. نسبت پرداخت سود سهام شرکت لو در حال حاضر ۳۴.۲۳ درصد است.

مشخصات شرکت های Lowe

(رتبه گرفتن)

شرکت های Lowe’s, Inc. Ltd.، همراه با شرکت های تابعه خود، به عنوان خرده فروش لوازم خانگی در ایالات متحده و بین المللی. این شرکت طیف وسیعی از محصولات را برای ساخت، نگهداری، تعمیر، بازسازی و دکوراسیون ارائه می دهد. محصولات بهبود خانه مانند لوازم خانگی، زندگی فصلی و فضای باز، چمن و باغ، الوار، آشپزخانه و حمام، ابزار، رنگ، آسیاب، سخت افزار، کفپوش، لوله کشی خشن، مصالح ساختمانی، دکوراسیون، روشنایی، و برق را ارائه می دهد.

ادامه مطلب

آیا می خواهید ببینید که سایر صندوق های تامینی کمترین میزان را دارند؟ برای اطلاع از آخرین پرونده های ۱۳F و معاملات داخلی برای Lowe’s Companies, Inc. از HoldingsChannel.com دیدن کنید. (NYSE: کم – امتیاز بگیرید).

مالکیت نهادی توسط محله برای شرکت های لو (NYSE: LOW)اخبار و نظرات روزانه لو را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای شرکت های Lowe و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.