Netflix ‘U’ کی برای سومین بار پخش می شود؟

Netflix 'U' کی برای سومین بار پخش می شود؟آیا می دانید خطرناکتر از تعقیب کننده چیست؟ دو سارق و قاتل که نمی توانند یکدیگر را ترک کنند. این سابقه مخدوش است شما فصل 3 قسمتی است که بر ازدواج آشفته جو (پن بادگلی) و عشق (ویکتوریا پدرتتی) تمرکز دارد.

به ما اعتماد کنید ، نمی خواهید ترکیب این دو پودر را از دست بدهید. نمی دانید چگونه می توانید این قسمت های جدید را تماشا کنید؟ در اینجا همه چیزهایی که باید در مورد نحوه تماشا بدانید آورده شده است شما فصل 3.

چه زمانی شما فصل سوم در نتفلیکس است؟

وقت آن رسیده که او را کنار بگذارید و ادامه دهید. ده قسمت جدید – بله ، شما – این جمعه ، 15 اکتبر ، به شما می آید. آن روز عروسی جمعه واقعاً خبر خوبی برای طرفداران است. حالا شما تمام آخر هفته را دارید تا جو را بترسانید و سپس خود را درگیر کنید.

چه زمانی خواهد بود شما فصل سوم در نتفلیکس است؟

مانند Netflix اصلی؟ سپس احتمالاً در مورد مته ها اطلاع دارید. در 10 قسمت شما دور سوم جمعه 15 اکتبر ساعت 14 برگزار می شود. موجود در 3 / 2c. اگر این فصل جدید را به زودی نمی بینید ، نگران نباشید. روی Refresh کلیک کنید و آنها باید در حساب Netflix شما ظاهر شوند.

چگونه شما فصل دوم تموم شد؟

با خونریزی کامل در اواخر فصل دوم ، عشق نشان می دهد که او چندان شیرین و بی گناه نیست. او – نه چهل (جیمز اسکالی) – کسی بود که جفت O برادرش را کشت. اما او به همین جا بسنده نکرد. به منظور نزدیک شدن به جو ، او همچنین همسایه جو دلیلا (کارملا زومبادو) و کندیس سابقش (امبر چایلدرز) را می کشد. او نیز جو را تعقیب کرد و توانست او را عاشق کند. درنتیجه بله. عشق در اصل بهترین دوست جو است.

جو پرما را درجا کشت اما یک آس در دست داشت. با محبت معلوم شد که او باردار است. جو تصمیم گرفت که عاشق بماند زیرا هیچ چیزی برای رابطه ای که مانند یک کودک خراب می شود مناسب نیست.

متأسفانه چهل نفر چنین چیزی را نمی بینند. با اطلاع از کشته شدن جو بک (الیزابت لایل) ، با جو روبرو می شود تا خواهرش را نجات دهد. در جریان درگیری ، FOT به طور تصادفی توسط افسر LAPD دیوید فینچر (دنی واسکز) مورد اصابت گلوله قرار گرفت. در اواخر فصل ، عشق از روابط خانوادگی خود برای سرزنش مرحوم فوتی برای قتل کندیس و هندرسون (کریس د الیا) استفاده کرد و عشق و جو به خانه جدیدی در حومه شهر نقل مکان کردند. طولی نکشید که افکار دیوانه وار جو دوباره ظاهر شد زیرا او از همسایه جدیدش جاسوسی کرد. برای فصل جدیدی در مورد عادات قدیمی آماده شوید.

تماشا کردن شما در نتفلیکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *