Network Advisors Complex LLC سهام شرکت Ford Motor (NYSE:F) را کاهش می دهد – Big 24 Newsبر اساس آخرین افشاگری که در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) منتشر شده است، شرکت Integrated Advisor Network LLC موقعیت خود را در سهام شرکت فورد موتور (NYSE: F – Get Rating) 19.3 درصد در طول سه ماهه اول کاهش داد. این سرمایه گذار نهادی پس از فروش ۸۶۵۵ سهم در طول سه ماهه، ۳۶۲۱۸ سهم از سهام این خودروساز را در اختیار داشت. دارایی های Integrated Advisors Network LLC در فورد موتور در آخرین پرونده SEC ارزشی معادل ۶۱۲۰۰۰ دلار داشت.

چندین سرمایه گذار بزرگ دیگر نیز سهام خود را در F. Thompson Siegel & Walmsley LLC اضافه یا کاهش داده اند. Sterling Investment Advisors LLC سهام جدیدی از سهام شرکت فورد موتور را در سه ماهه چهارم به ارزش تقریبی ۲۷۰۰۰ دلار خریداری کرد. شرکت برنامه ریزی بازنشستگی نیوانگلند یک سهام جدید در سهام شرکت فورد موتور در سه ماهه چهارم به ارزش تقریبی ۲۸۰۰۰ دلار است. Hanson & Doremus Investment Management سهام جدیدی از سهام شرکت فورد موتور را در سه ماهه اول به ارزش تقریبی ۳۴۰۰۰ دلار خریداری کرد. سرانجام، Rise Advisors LLC سهام جدیدی از سهام شرکت فورد موتور را در طول سه ماهه چهارم به ارزش تقریبی ۳۹۰۰۰ دلار خریداری کرد. صندوق های تامینی و سایر سرمایه گذاران نهادی ۵۲.۳۵ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

خرید و فروش محلی فورد موتور

در دیگر اخبار فورد موتور، سهامدار عمده فورد موتور، ۷،۰۰۰،۰۰۰ سهم سهام را در معامله ای به تاریخ جمعه ۱۳ می فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۲۶.۸۸ دلار در مجموع ۱۸.۸۸۱.۶۰۰.۰۰۰ دلار فروخته شد. پس از تکمیل فروش، خودی ها اکنون به طور مستقیم مالک ۸۶,۹۴۷,۴۹۴ سهم از سهام شرکت به ارزش ۲,۳۳۷,۱۴۸,۶۳۸.۷۲ دلار هستند. این معامله در یک پرونده نظارتی با SEC فاش شد که از طریق این پیوند قابل دسترسی است. در خبر دیگر، آشوانی کومار گالهوترا، خودی، ۲۵۸۹۲ سهم از سهام این شرکت را در معامله ای به تاریخ سه شنبه ۲۴ می فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۲.۴۱ دلار و در مجموع ۳۲۱۳۱۹.۷۲ دلار فروخته شد. پس از معامله، این خودی اکنون دارای ۵۱۱,۶۰۵ سهم در شرکت به ارزش ۶,۳۴۹,۰۱۸.۰۵ دلار است. تراکنش در یک فایل SEC فاش شده است که از طریق این پیوند قابل دسترسی است. همچنین سهامدار عمده شرکت فورد موتور طی معامله ای در روز جمعه ۳ اردیبهشت ماه ۷۰۰۰۰۰۰ سهم از سهام این شرکت را به فروش رساند. این سهام با قیمت متوسط ​​۲۶.۸۸ دلار در مجموع ۱۸.۸۸۱.۶۰۰.۰۰۰ دلار فروخته شد. پس از این معامله، این خودی اکنون دارای ۸۶,۹۴۷,۴۹۴ سهم در شرکت است که ارزش آن تقریباً ۲,۳۳۷,۱۴۸,۶۳۸.۷۲ دلار است. افشای این فروش را می توان در اینجا یافت. طی ۹۰ روز گذشته، افراد داخلی ۱۵,۰۲۵,۸۹۲ سهم از سهام شرکت را به ارزش ۴۰۲,۸۸۱,۳۲۰ دلار فروخته اند. در حال حاضر ۰.۹۰ درصد سهام در اختیار افراد داخلی است.

سهام شرکت فورد موتور ۲.۱ درصد افزایش یافت

NYSE: F در روز جمعه با قیمت ۱۳.۰۰ دلار افتتاح شد. فورد موتور کمترین قیمت خود را در یک سال اخیر برابر با ۱۰.۶۱ دلار و بالاترین قیمت در یک سال اخیر ۲۵.۸۷ دلار ثبت کرده است. میانگین متحرک ۵۰ روزه این شرکت ۱۲.۳۴ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه آن ۱۵.۸۵ دلار است. ارزش بازار این شرکت ۵۲.۲۶ میلیارد دلار، نسبت PE 4.58، نسبت قیمت به درآمد ۲.۲۴ و بتای ۱.۲۱ است. این شرکت دارای نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۱.۹۴، نسبت معاملات ۱.۱۷ و نسبت سریع ۱.۰۱ است.

شرکت فورد موتور NYSE: F – Get Rating آخرین داده های درآمد سه ماهه خود را در روز چهارشنبه، ۲۷ آوریل منتشر کرد. این خودروساز درآمد ۰.۳۸ دلاری به ازای هر سهم در سه ماهه را گزارش کرد که برآوردهای تحلیلگران ۰.۳۹ دلار (۰.۰۱ دلار) را از دست داد. فورد موتور بازده سهام ۱۲.۴۶ درصد و حاشیه خالص ۸.۵۷ درصد داشت. این شرکت در این سه ماهه ۳۲.۱۱ میلیارد دلار درآمد داشت، در حالی که انتظارات تحلیلگران ۳۰.۳۹ میلیارد دلار بود. در مدت مشابه سال گذشته، این شرکت ۰.۸۹ دلار به ازای هر سهم درآمد کسب کرد. به عنوان یک گروه، تحلیلگران انتظار دارند که شرکت فورد موتور ۱.۹ EPS برای سال مالی جاری ثبت کند.

تحلیلگران وال استریت نظر دارند

چندین شرکت تحقیقاتی اخیرا گزارش هایی منتشر کردند مبنی بر اینکه F. Citigroup هدف قیمت سهام شرکت فورد موتور را کاهش داده است. ۲۳.۰۰ دلار تا ۱۸.۰۰ دلار در گزارش تحقیقاتی در دوشنبه، ۲۸ مارس. JPMorgan Chase & Co. در یک گزارش تحقیقاتی در روز دوشنبه، ۲۵ آوریل، هدف قیمت سهام شرکت فورد موتور را از ۲۲.۰۰ دلار به ۲۱.۰۰ دلار کاهش داد. Nomura سهام شرکت فورد موتور را از رتبه “پایین” به رتبه “خنثی” ارتقا داد و در گزارش تحقیقاتی روز پنجشنبه، قیمت هدف هر سهم را ۱۲.۴۰ دلار تعیین کرد. بنچمارک در یک گزارش تحقیقاتی در روز دوشنبه، دوم می، قیمت هدف خود را برای سهام فورد موتور از ۲۹.۰۰ دلار به ۲۵.۰۰ دلار کاهش داد. در نهایت، مورگان استنلی سهام شرکت فورد موتور را از رتبه “کمتر وزن” به رتبه “هم وزن” ارتقا داد و در گزارش تحقیقاتی در روز جمعه، ۱۳ می، قیمت ۱۳.۰۰ دلار برای هر سهم تعیین کرد. سه تحلیلگر پژوهشی سهام را با رتبه فروش رتبه بندی کرده اند، یازده نفر رتبه نگهداری و شش نفر رتبه خرید را به سهام این شرکت اختصاص داده اند. طبق گزارش MarketBeat.com، فورد موتور در حال حاضر دارای رتبه اجماع “Hold” و میانگین قیمت هدف ۱۷.۹۱ دلار است.

درباره فورد موتور

(رتبه گرفتن)

شرکت فورد موتور طیف وسیعی از کامیون‌های فورد، خودروها، SUVها، خودروهای الکتریکی و خودروهای لوکس لینکلن را در سرتاسر جهان طراحی، تولید، بازاریابی و خدمات ارائه می‌کند. این شرکت در سه بخش خودروسازی، تحرک و اعتبار فورد فعالیت می کند. بخش خودرو، خودروهای فورد و لینکلن، قطعات خدماتی و لوازم جانبی را از طریق توزیع‌کنندگان و فروشندگان، و همچنین از طریق نمایندگی‌ها به مشتریان ناوگان، شرکت‌های اجاره خودرو روزانه و دولت‌ها می‌فروشد.

ادامه مطلب

آیا می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری دارای F هستند؟ از HoldingsChannel.com برای پرونده های ۱۳F و معاملات داخلی برای شرکت خودروسازی فورد (NYSE: F – دریافت رتبه) بازدید کنید.

مالکیت شرکتی شرکت فورد موتور (NYSE: F)

اخبار و رتبه بندی های روزانه فورد موتور را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه‌ای مختصر از آخرین اخبار و رتبه‌بندی تحلیلگران فورد موتور و شرکت‌های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com را دریافت کنید.