NOAA تصویر ماهواره ای خدا را می بیند – آیا چیزهای بیشتری در جهان وجود دارد؟ – بهترین بهترین خبرگزاری


“بیا، مرد،” NOAA تصویر خدا را می بیند؟ اداره ملی اقیانوسی و جوی (NOAA) از ماهواره GOES-East برای رصد این پدیده در سواحل شیلی استفاده کرد.

ماهواره های NOAA هرگز استراحت نمی کنند و آب و هوای زمین را رصد می کنند. در آن زمان، آنها از دیدن این الگوی جالب در ابرهای دریایی Stratocumulus در سواحل شیلی شگفت زده شدند که به نظر می رسد حرف “G” را تشکیل می دهند. با نگاهی دقیق تر، کلمه “خدا” را می توان به طور کامل در تصاویر ماهواره ای مشاهده کرد. برای جزئیات بیشتر ویدیوی زیر را تماشا کنید و در اینجا بیشتر بدانید.

خوب، این کمی سرگرم کننده با NOAA است – شاید برای جلب توجه ما و توجیه بودجه های کلان دولتی ما. اما باعث شد فکر کنم آیا در کتاب مقدس اشاره ای به نشانه ها یا حتی نشانه های آسمانی از جانب خداوند وجود دارد؟ معلوم می شود که کتاب مقدس نشانه های مختلفی را ذکر می کند. گویی کتاب مقدس عمداً رمزگذاری شده است – یکی دیگر از موضوعات فکری یکشنبه.

هنگامی که ما در مورد نشانه های پایان جهان صحبت می کنیم، تفکر و بحث زیادی در مورد این موضوع در کتاب مقدس صورت گرفته است. آنها بیشتر بر روی وقایع تاریخی انسان و وقایع نبوی که قبل از آمدن دوم مسیح رخ خواهند داد تمرکز می کنند. این یک موضوع جالب برای بحث در جزئیات است. در اینجا ایده ای برای این کار در ویدیو وجود دارد – “هفت نشانه بازگشت مسیح”.

با این حال، من می خواستم این یکشنبه بر مفهوم کتاب مقدس “نشانه های آسمانی” در مورد آمدن عصر تمرکز کنم. متون کتاب مقدس زیادی در این مورد وجود دارد – اینجا را ببینید. علاوه بر این، ممکن است بتوانیم از NOAA و سایر علوم برای کشف این پیام ها استفاده کنیم. من همیشه از آن دسته افرادی بودم که معتقد بودم دیدگاه عقلانی به علم و دین می تواند در کنار هم وجود داشته باشد – و در اینجا یک مثال از نقطه نظر “آفرینش” وجود دارد که چنین است.

به یاد داشته باشید که نویسندگان کتاب مقدس، اگرچه ممکن است از خدا الهام شده باشند، فقط می توانند آنچه را که در فناوری می دانند، بنویسند. بنابراین توصیفاتی که آنها نوشتند برای ما پوچ به نظر می رسد مگر اینکه بخواهیم زبان ناشیانه آنها را در علم امروز فرض کنیم.

اغلب گفته می شود که کتاب مقدس یک سوم نبوت است و تنها ۱۰٪ از نبوت رخ داده است. پایان عصر هم در عهد عتیق و هم در عهد جدید ذکر شده است. بر متی ۲۴:۲۶-۲۹ تمرکز کنید و بر “نشانه های بدن های آسمانی” تمرکز کنید.

۲۶ اگر به شما گفت: «اینجا در بیابان» بیرون نرو. یا “اینجا، در اتاق های درونی”، آن را باور نکنید. ۲۷ زیرا همانطور که صاعقه از مشرق می آید، در مغرب نیز دیده خواهد شد و آمدن پسر انسان نیز چنین خواهد بود. ۲۸ هر جا جنازه ای باشد، کرکس ها آنجا جمع می شوند.

۲۹ بلافاصله پس از مصیبت آن روزها، خورشید تاریک خواهد شد و ماه نور خود را نخواهد داد. ستارگان از آسمان فرو می ریزند و اجرام آسمانی می لرزند.

دو مرجع جالب در این بخش به موضوع ما وجود دارد. ایده اول این است که وقتی مسیح می آید، به نظر می رسد که او از همه جا آمده است – به آیه ۲۷ بالا مراجعه کنید -“همانطور که صاعقه شرق حتی در غرب دیده می شود، آمدن پسر انسان نیز چنین خواهد بود.

دومین نکته جالب این است که ستاره ها از آسمان می افتند و اجرام آسمانی حرکت می کنند – آیا در آسمان زلزله می آید؟ این موضوع با جزئیات بیشتری در آیه ارجاع موازی اشعیا ۳۴:۴ توضیح داده شده است.

تمام ستاره های آسمان ذوب می شوند آسمان ها مانند یک پلکان پیچیده شده بود.
همه هاست های ویژه از کار خواهند افتاد مثل برگ انگور خشک شده مثل انجیر چروکیده از درخت انجیر.

این تعبیر نسبتاً عجیبی از نویسنده کتاب مقدس است – ستارگان و اجرام آسمانی که مانند طومارها ذوب می شوند و برگ ها پژمرده می شوند؟ این یک ضربه ناگهانی به انگشتان شما یا یک شهاب نیست. به نظر می رسد روندی را نشان می دهد که در حال وقوع است – تقریباً مانند پرده تئاتر که به آرامی اما محکم باز می شود.

چه می تواند باشد؟ آیا چیزی در علم وجود دارد که بتواند این پدیده را روشن کند؟ ممکن است وجود داشته باشد.

یک ایده رادیکال وجود دارد که جهان یک هولوگرام عظیم است. اصل دنیای هولوگرافیک نشان می دهد که ما در یک واقعیت شبیه سازی شده زندگی می کنیم. اساساً، شما ادعا می کنید که دنیای فیزیکی ما چیزی بیش از یک توهم پیچیده نیست. این توهم در واقع توسط مغز ما پایین می آید، زیرا میدان های انرژی به دنیای به ظاهر سه بعدی که در اطراف خود می بینیم رمزگشایی می شوند.

در یک مفهوم نظری تر، این نظریه پیشنهاد می کند که کل جهان را می توان به عنوان یک ساختار اطلاعاتی دو بعدی “کشیده” به افق کیهانی مشاهده کرد، به طوری که فقط سه بعد (چهار، اگر زمان را در نظر بگیریم) چیزی است که مشاهده می کنیم. توصیف موثر در مقیاس های ماکروسکوپی و در انرژی های کم. اینجا بیشتر بدانید و اینجا ویدیوی زیر است که به روشی ساده تر به این نظریه هولوگرام و تاریخچه آن در سال های اخیر می پردازد.

تجربه زمان همیشه به چارچوب مرجع و مکان بستگی دارد. بنابراین، هر منظره ای مخروطی از نور کیهانی است. هر چه بیشتر به فضا نگاه کنیم، زمان و گذشته را عمیق‌تر می‌بینیم. و قوانین فیزیک هرگز تغییر نمی کنند. آنچه در اینجا ممکن است در هر جای دنیا امکان پذیر است.

نمودار هولوگرام جهانیبا دنبال کردن مسیر نتایج باقیمانده یک نسبیت معین، مخروط نور را تعریف می کنیم جهان قابل مشاهدهبخشی از آن یک کره با زمان کافی از زمان انفجار بزرگ است تا نور به ما برسد عرض آن تقریباً ۱۰۰ میلیارد سال نوری است. در داخل مخروط نوری نیز متوجه می شویم که وجود دارد کمتر از ۲ تریلیون کهکشانهر کدام شامل حدود ۱۰۰ میلیارد ستاره.

در نمودار داخلی ایده ای وجود دارد که چگونه ممکن است این اتفاق بیفتد، اما مطمئنا موارد دیگری نیز وجود خواهد داشت. جالب اینجاست که به نظر می رسد بسیاری از تصاویر تئوری هولوگرام جهان دارای یک نقطه کانونی برای ارائه خود هستند.

اگر کسی یا یک فناوری توانایی کنترل دیدگاه را داشته باشد چه می‌شود؟ نقطه پروژه می تواند مکانیزمی باشد که تاثیر را افزایش می دهد. این می تواند دیدگاه ناظر (“ما”) را در مورد جهان در صورت لزوم تغییر دهد. همانطور که قبلاً در کتاب مقدس توضیح دادیم، تشریفات ما می‌تواند مانند «گوی‌هایی باشد که ذوب می‌شوند، مانند کلاف می‌پیچند و مانند برگ‌ها پژمرده می‌شوند».

این ممکن است معجزات دیگری را که در کتاب مقدس می بینیم توضیح دهد – برای مثال، رایانه های ناسا “روز گمشده” را در جاشوا پیدا کردند – اینجا را ببینید. این ممکن است فقط حدس و گمان باشد، اما چرا خدایی که جهان را آفریده تنها می تواند از فناوری استفاده کند که ما انسان ها بعداً آن را کشف کردیم؟

بسیاری معتقدند علم با دین مخالف است. گاهی اوقات چنین است – اما این تمایل به یک علم در زمینه هایی است که سیاست را لمس می کند. ما همیشه این را می بینیم. اما کسانی که به خدا ایمان دارند لزوما مخالف بسیاری از مطالعات علمی نیستند. ممکن است متوجه شوید که ایمان شما را تقویت می کند، نه اینکه آن را کاهش دهد، اگرچه باید با بصیرت مطالعه کرد. نظرات خود را در بخش نظرات زیر بنویسید.

مشاهده پست های بیشتر در روز یکشنبه.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما کنید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع انجمن برای مقاله اصلی RWR.