NSF الکساندرا آیزن را به عنوان دستیار مدیر زمین شناسی انتخاب کرد | NSF

portrait of Alexandra Isern


انتشار خبر 21-009

NSF الکساندرا آیزنر را به عنوان دستیار مدیر زمین شناسی انتخاب می کند

الکساندرا آیزن معاون بعدی دفتر مدیر زمین شناسی است

8 جولای 2021

بنیاد ملی علوم ایالات متحده ، الکساندرا آیزن را به عنوان دستیار بعدی دفتر سازمان زمین شناسی یا GEO انتخاب کرده است. وی در 20 سال گذشته در سه بخش از اداره ، در نقشهای مختلف ، از جمله هدایت NSF در پردازش زمین سطح و بخشهای علمی قطب جنوب ، و دو سال در شورای ملی علوم خدمت کرده است.

ایزرن از ژوئن به عنوان دستیار کارگردان کار می کند. قبل از این انتصاب ، او به عنوان معاون مدیر زمین شناسی و مدیر بخش قطب جنوب خدمت می کرد ، جایی که اهداف تحقیق را تعیین و اجرا می کرد و مسائل اداری ، مالی و پرسنلی را مدیریت می کرد.

قبل از پیوستن به NSF ، آیزن عضو هیئت مطالعات اقیانوس شناسی و هیئت علوم جوی و آب و هوا در آکادمی ملی علوم ، مهندسی و پزشکی بود. او همچنین مدرس اقیانوس شناسی و زمین شناسی در دانشگاه سیدنی استرالیا بود.

سثورامان پنچاناتان ، مدیر NSF می گوید: “دکتر آیزنر متفکر باهوشی است که ایده های زیادی را برای آینده کارگردانی زمین شناسی به ارمغان می آورد.” “در حالی که ما برای حل چالش های بزرگ جهانی کار می کنیم ، خوشحالم که الکس تجربه وسیع خود ، وسعت دانش و مهارت های کار گروهی را به تیم رهبری می آورد.”

GEO از طریق مطالعات بین رشته ای علوم جوی ، زمین ، اقیانوس و قطب از تحقیقات بنیادی در زمینه درک محیط جهانی حمایت می کند. تحقیقات اولیه که توسط Geo پشتیبانی می شود ، آماده سازی و سازگاری بعدی با بلایای طبیعی طبیعی مانند زلزله ، طوفان ، طوفان ، سونامی ، خشکسالی ، طوفان خورشیدی و سایر رویدادهای طبیعی مخرب را ممکن می سازد. GEO به عنوان حمایت اولیه ایالات متحده از تحقیقات اساسی در مناطق قطبی ، رهبری بین المللی را برای فعالیتهای قطبی ایالات متحده فراهم می کند.

آیزرن گفت: “مفتخرم که این فرصت فوق العاده را برای رهبری یک هیئت مدیره که نزدیک به 64 درصد از بودجه فدرال را برای تحقیقات اساسی در موسسات زمین شناسی تأمین می کند ، تصدیق کنم.” خوشحالم که می بینم تیم با استعداد ما در آینده چه خواهد کرد. “

ایزرن دارای مدرک کارشناسی ارشد زمین شناسی از دانشگاه فلوریدا ، کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی از دانشگاه رود آیلند و دکترای ژئوشیمی از موسسه فناوری فدرال سوئیس در زوریخ است. تحقیقات او عمدتا بر تکامل آب و هوا در سکوها و صخره های کربناته و کسب تجربه گسترده میدانی متمرکز بود.

ایزرن قرار ملاقات خود را در 19 جولای آغاز می کند.

-NSF-

روابط رسانه ای
امور رسانه ای ، NSF ، (703) 292-7090 ، پست الکترونیک: [email protected]

بنیاد ملی علوم ایالات متحده کشور را از طریق تحقیقات اساسی در تمام زمینه های علم و مهندسی رهبری می کند. NSF با ارائه امکانات ، تجهیزات و بودجه به تحقیقات و افراد کمک می کند تا ایالات متحده را به عنوان یک رهبر جهانی در تحقیق و نوآوری حفظ کرده و از برتری آنها حمایت کند. با بودجه 8.5 میلیارد دلار برای سال مالی 2021 ، بودجه NSF از طریق کمک های مالی نزدیک به 2000 کالج ، دانشگاه و موسسه به 50 ایالت می رسد. NSF هر سال بیش از 40،000 نامزد رقیب دریافت می کند و حدود 11،000 جایزه جدید را اهدا می کند. این جوایز شامل حمایت از تحقیقات مشارکتی با صنعت ، تحقیق و عملیات قطب شمال و قطب جنوب و مشارکت ایالات متحده در تلاش های علمی بین المللی است.

نماد پستی اخبار را از طریق ایمیل دریافت کنید

به صورت آنلاین با ما تماس بگیرید
وب سایت NSF: nsf.gov
اخبار NSF: nsf.gov/news
برای رسانه های خبری: nsf.gov/news/newsroom
آمار: nsf.gov/statistics/
پایگاه داده جایزه: nsf.gov/awardsearch/

ما را از نظر اجتماعی دنبال کنید
توییتر: twitter.com/NSF و twitter.com/NSFspox
فیس بوک: facebook.com/US.NSF/> اینستاگرام: instagram.com/nsfgovدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *