NSF برندگان AACC 2021 Community College Innovation Challenge Challenge | NSF

CCIC banner with listed winners


انتشار اخبار 21-007

NSF برندگان AACC 2021 Community College Innovation Challenge Challenge را اعلام کرد

برندگان چالش های نوآوری کالج جامعه

22 ژوئن 2021

واشنگتن ، DC – بنیاد ملی علوم ایالات متحده ، با همکاری انجمن کالج های جامعه آمریکا ، سه تیم برنده در چالش نوآوری کالج جامعه را اعلام کرد. نفرات اول گروهی از داوران متخصص بودند که تیم کالج پاسادنا سیتی را انتخاب کردند ، پس از آن تیم کالج محلی منهتن در رتبه دوم و تیم کالج جامعه آستین در مقام سوم قرار گرفتند.

کالج های محلی از طریق مشارکت گروه های سنتی که در آموزش و حرفه های STEM کمتر نماینده هستند ، نقش مهمی در توسعه نیروی کار فن آوری آمریکا ایفا می کنند. این مسابقه سالانه با تقویت چالش تفکر کارآفرینانه در بین دانشجویان کالج محلی با به چالش کشیدن آنها برای ارائه راه حل های مبتنی بر STEM برای مشکلات دنیای واقعی ، انجام می شود. همچنین به دانش آموزان این امکان را می دهد تا توانایی خود را در استفاده از STEM برای ایجاد تغییر در جهان و بکارگیری آن دانش نشان دهند.

در زیر تیم های اول ، دوم و سوم برنده و نوآوری های آنها آمده است.

  1. فارغ التحصیلان کالج سیتی ، کالیفرنیا: ایمنی درمانی نانو زیست سازگاری
    تیم کالج شهر قصد دارد از نانوذرات نقره با روکش طلا برای درمان سرطان با هزینه کمتر از پرتودرمانی و شیمی درمانی و به حداقل رساندن عوارض جانبی استفاده کند.
  2. کالج محلی منهتن ، نیویورک: طراحی یک برنامه VR برای کودکان مبتلا به اوتیسم
    تیم کالج محلی Borough Manhattan طرحی را برای استفاده از ماژول هایی طراحی کرده اند که برای هدست های واقعیت مجازی طراحی شده اند تا به افراد دارای مهارت های زندگی اوتیسم ، از خیاطی خصوصی تا حمل و نقل عمومی ، آموزش دهند.
  3. کالج جامعه آستین ، تگزاس: OASIS – سیستم اطلاعات تناسب اندام و فشار رسمی
    تیم کالج جامعه آستین یک سیستم تجزیه و تحلیل داده برای بخش های پلیس ایجاد کرده است که از هوش مصنوعی موجود برای طبقه بندی داده ها با توجه به اطمینان و قابلیت های افسران استفاده می کند تا به سرعت با الزامات تماس های 911 مطابقت داشته باشد.

“در چالش نوآوری کالج جامعه ، دانش آموزان مشکلات دنیای واقعی را حل می کنند ، به ویژه در بحبوحه همه گیری COVID-19. معاون آموزش و منابع انسانی NSF “کالج های محلی نقش مهمی در ایجاد نیروی کار با استعداد صنعتی آمریکا بازی می کنند و شرکت کنندگان را تشویق کرده اند تا ببینند چگونه می توان از توانایی STEM در بکارگیری دانش و ایجاد تغییر در جهان استفاده کرد. به همه برندگان تبریک می گویم.”

ایده های تیم امسال شامل برنامه های کاربردی واقعیت مجازی ، کیت های تبدیل خودروهای برقی و ماسک های فاسد شدنی و همچنین روش هایی برای درمان بیماری همه گیر با آزمایش ویروس ها در خانه است.

یک تیم متشکل از 12 نامزد نهایی CCIC هفته گذشته در پردیس راه اندازی نوآوری مجازی حضور یافتند و در آنجا بازخوردی در مورد ارائه های خود دریافت کردند و با کارآفرینان و جانبازان در زمینه برنامه ریزی کسب و کار ، تعامل با ذینفعان ، ارتباطات استراتژیک و پویایی بازار دیدار کردند. به نامزدهای نهایی این فرصت داده شد تا پروژه های خود را به نمایندگان کنگره و ستاد قانونگذاری در نمایشگاه های مجازی ارائه دهند تا تیم های اول ، دوم و سوم تعیین شوند.

رئیس و مدیر عامل AACC والتر جی. “کالج های جامعه در کشور ما پیشگامان و مبتکران برنامه درسی و آموزش STEM هستند و این رقابت به توسعه این استعدادها کمک می کند. بر موانع اپیدمی فائق آیید تا این راه حل های شگفت انگیز را برای مشکلات دنیای واقعی ارائه دهید.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چالش نوآوری کالج جامعه ، از AACC دیدن کنید.

-NSF-

روابط رسانه ای
امور رسانه ای ، NSF ، (703) 292-7090 ، پست الکترونیک: [email protected]

بنیاد ملی علوم ایالات متحده کشور را از طریق تحقیقات اساسی در تمام زمینه های علم و مهندسی رهبری می کند. NSF با ارائه امکانات ، تجهیزات و بودجه به تحقیقات و افراد کمک می کند تا ایالات متحده را به عنوان یک رهبر جهانی در تحقیق و نوآوری حفظ کرده و از برتری آنها حمایت کند. با بودجه 8.5 میلیارد دلار برای سال مالی 2021 ، بودجه NSF از طریق کمک های مالی نزدیک به 2000 کالج ، دانشگاه و موسسه به 50 ایالت می رسد. NSF هر سال بیش از 40،000 نامزد رقیب دریافت می کند و حدود 11،000 جایزه جدید را اهدا می کند. این جوایز شامل حمایت از تحقیقات مشارکتی با صنعت ، تحقیق و عملیات قطب شمال و قطب جنوب و مشارکت ایالات متحده در تلاش های علمی بین المللی است.

نماد پستی اخبار را از طریق ایمیل دریافت کنید

به صورت آنلاین با ما تماس بگیرید
وب سایت NSF: nsf.gov
اخبار NSF: nsf.gov/news
برای رسانه های خبری: nsf.gov/news/newsroom
آمار: nsf.gov/statistics/
پایگاه داده جایزه: nsf.gov/awardsearch/

ما را از نظر اجتماعی دنبال کنید
توییتر: twitter.com/NSF و twitter.com/NSFspox
فیس بوک: facebook.com/US.NSF/> اینستاگرام: instagram.com/nsfgovدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *